מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

בפעילות במא"ש

אישום: השוטר שיקר כי הותקף על ידי חרדי במאה שערים

שוטרים במאה שערים (ארכיון. צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)

כתב אישום הוגש נגד שוטר בן 30, ירון סיסו, המשרת בזרוע המבצעית של ימ"ר ירושלים בגין שזורת עבירות חמורות לאחר ששיקר והביא למעצרו של אדם בחשד לתקיפת שוטר (חדשות)

קובי רוזן  |  י"ג בטבת תשעח   31.12.17  15:27

המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בפרקליטות המדינה הגישה בצהריים (ראשון) לבית משפט השלום בירושלים כתב אישום נגד שוטר בן 30, ירון סיסו, המשרת בזרוע המבצעית של ימ"ר ירושלים בגין עבירות מרמה והפרת אמונים, שיבוש מהלכי משפט וידיעות כוזבות.

על פי כתב האישום, השוטר מואשם כי מסר הודעה כוזבת בנוגע לפעילות בשכונה החרדית מאה שערים. בעקבות הדיווח הכוזב נעצר ונחקר אדם שנכח במקום בחשד לתקיפת שוטר והשתתפות בהפרות סדר.

האירוע התרחש לפני כמחצית השנה כאשר נערכה פעילות משטרתית יזומה בשכונת מאה שערים בירושלים שתכליתה מניעת תקיפת חיילים לובשי מדים על ידי תושבים בשכונה.

במהלך הפעילות, התפתחה במקום מהומה ומספר שוטרים הותקפו על ידי תושבי השכונה. במהלך הפעילות נכח במקום המתלונן אשר צילם את ההתרחשות בין השוטרים לבין אחד ממכריו, בהמשך נעצר המתלונן והובא לתחנת המשטרה.

על פי כתב האישום, "בתחנת המשטרה מסר השוטר הודעה כוזבת לפיה במהלך הפעילות זיהה את המתלונן תוקף שוטר אחר בעודו מבצע מעצר של חשוד. עוד טען הנאשם בכזב, כי המתלונן ניסה למנוע את מעצרו של החשוד. הנאשם הוסיף כי לפת את המתלונן, הכניסו לניידת ואזק אותו, ולאחר מכן, בראותו בתחנה, הודיע לו על מעצרו בגין תקיפת שוטר והפרעה למעצר וכן זיהה אותו באמצעות תעודת זהות. כל זאת כתב הנאשם בכזב, כאשר לאמיתו של דבר הוא כלל לא ביצע את מעצרו של המתלונן, ובדה מליבו את התרחיש לפיו המתלונן תקף את השוטר וניסה למנוע את מעצרו של החשוד".

עקב מעשיו האמורים של הנאשם נחקר המתלונן באזהרה במפלג חקירות ירושלים, בחשד להשתתפות בהפרות סדר ובחשד לתקיפת שוטר כדי להכשילו בתפקידו בעת שביצע מעצר.

על פי כתב האישום, השוטר מסר ידיעה על עבירה כשהוא יודע שהידיעה כוזבת. כמו כן, עשה דבר בכוונה להכשיל הליך שיפוטי ולהביא לידי עיוות דין, וכן עשה במילוי תפקידו מעשה מרמה והפרת אמונים הפוגע בציבור.

תגובות

4
פסק דין
דוד
יצא זכאי!!!
3
רשע
אליהו
רשע פשוט שוטר רשע
2
תמיד משקרים!
יונתן
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
1
שוטר מושחת ושקרן יותר גרוע מעבריין
טבריני
מה לעשות בכל מקום יש פח אשפה

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות