מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

גליק מתחנן:

"אנא אל תהפכו את הלוויית רעייתי למריבה"

יהודה ויפה גליק (צילום: מתוך פייסבוק )

על רקע הודעת האופוזיציה שאף ח"כ לא יתקזז איתו, ח"כ יהודה גליק פנה לחברי הכנסת: "מתחנן בכל לשון של בקשה שלוויית רעייתי היקרה לא תהפוך לנושא למריבה" (פוליטי)

ישי כהן  |  י"ד בטבת תשעח   01.01.18  11:31

בזמן שהעימות בין האופוזיציה לקואליצה נמשך, סביב סרב ח"כ יואב חסון לאשר קיזוז לח"כ יהודה גליק בשל פטירת רעייתו, מתחנן הח"כ האלמן: אל תהפכו את ההלווייה למריבה.

בהודעה שפרסם גליק נכתב: "מתחנן בכל לשון של בקשה שלווייתה של רעייתי היקרה לא תהפוך בשום אופן לנושא למריבה בבקשה הרבו אהבה ואנרגיות חיוביות".

מוקדם יותר הודיע ח"כ יואל חסון כי יסרב לאפשר קיזוז בהצבעה על חוק המרכולים. לדבריו: "אני משתתף מעומק הלב בצערו הגדול של ח"כ גליק על מות רעייתו.חוק המרכולים לא דחוף, 70 שנה חיינו פה מצוין בלעדיו.אין קיזוזים והקואליציה יכולה לדחות את ההצבעה. זה בידיה".

בתגובה, תקף יו"ר הכנסת יואל יולי אדלשטיין: "זכותה של האופוזיציה לא לקזז את יהודה גליק. זכותי לומר שאני מכיר תרבות אחרת. קורא לאופוזיציה לחזור בהם מההחלטה חסרת הרגישות הזו לטובת כולנו".

 סגנית שר החוץ ציפי חוטבלי הגיבה: "אופוזיציה חסרת לב. ההחלטה לא לתת קיזוז ליהודה גליק ביום ההלוויה של אשתו יפי ז״ל, היא בזיון.

תגובות

9
איפה העטלם
איפה העולם אחרי ידיעות כאלה

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
8
לעילוי נשמתה-אל תעלה להר הבית...
יאיר
7
מות אשת ח"כ גליק
לאה
יעמוד על ראשם של חברי האופזציה

אנשים חסרי לב. צביעות בהתגלמותה.

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
6
הרמב"ם, אבן עזרא, המלבי"ם
הרמב"ם
הרמב"ם, אבן עזרא, המלבי"ם, הבן איש חי, איש מצליח, הבבא סאלי, חפץ חיים, רבי נחמן מברסלב, האורח חיים, רש"י, הרמח"ל. רבנו עובדיה, .. . ועוד ועוד קדושים וגדולים שמן הסתם הנהגותיהם היו חרדיות למהדרין, ומהם ועוד צדיקים אנו יונקים ולומדים את התורה הקדושה לא מכ"ח שחייבים כרת.
5
יואל חסון איכסה
יעקב
הצג את כל התגובות
4
אם היה אכפת להם היו דוחים את ההצבעה
בושה וחרפה
3
היא מסכנה אבל הוא פושע ישראל בגופו
יצחק
מחניף לרשעים ורשע גדול בעצמו לוחם נגד הרבנים והחרדים וכל דבר שבקדושה

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
2
בושה וחרפה
דור
כאזרח מביך ממש

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
1
גליק מיתחנן
Salim Cohen
אוי לה לאותה בושה של אנשים בלוא טיפת רגש בשעת צער.

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות