מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

בעת מעצר הבית

צפו: נכנס למחסן וגנב מהכספת אלפי שקלים

 (צילום: דוברות המשטרה)

בסוף השבוע שעבר הוגש כתב אישום כנגד תושב יפו בן 22, בגין גניבת אלפי שקלים מתוך כספת של חנות הלבשה, במרכז קניות 'בילו סנטר' הסמוך לרחובות • צפו בגניבה (אקטואליה)

  |  י"ד בטבת תשעח   01.01.18  14:18

Your browser doesn’t support HTML5 video

בסוף השבוע שעבר הוגש כתב אישום כנגד תושב יפו בן 22, בגין גניבת אלפי שקלים מתוך כספת של חנות הלבשה, במרכז קניות 'בילו סנטר' הסמוך לרחובות.

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, באמצע החודש שעבר, על גניבת אלפי שקלים מתוך כספת של חנות הלבשה במתחם הקניות בילו סנטר.

פעילות חקירתית של משטרת ישראל, תוך איסוף ממצאים מהזירה ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הביאה לאיתורו של החשוד במעשה ולמעצרו.

על פי כתב האישום, בזמן שהנאשם היה אמור להימצא במעצר בית ובתנאים מגבילים, הוא נכנס למחסן החנות ונטל מתוך הכספת שהייתה פתוחה 5 מעטפות בהן כסף מזומן בסכום של אלפי שקלים, הכניס את המעטפות עם הכסף לתוך מכנסיו ועזב את המקום.

כאמור, החשוד נעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בראשל"צ, ובסוף השבוע שעבר הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין גניבה והפרת הוראה חוקית.

תגובות

1
כסף קל
אור
מה הוא עושה שם ביכלל מי נותן לו להיכנס

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות