מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
מעניין

עקיצת יתוש גרמה לאדם לאבד את זכרונו לחלוטין

 (צילום: שאטרסטוק)

האיש ששהה באותה העת בעבודתו חש שנעקץ, אך לא ייחס לכך משמעות, כשהלך לבית החל המצב להידרדר. אשתו שלא משה ממיטתו "במצב הפוך הוא גם היה דואג לי כך" (מעניין)

  |  י"ד בטבת תשעח   01.01.18  17:56

המקרה העצוב הזה אירע לגארי ניומן בן ה-59 שעד אותו מקרה היה איש משפחה ואב לשני ילדים שהמתין לכספי הפנסיה שלו. הוא נעקץ בפתאומיות באמצע יום, וחלה בווירוס נדיר, מאז העקיצה חייו וחיי משפחתו השתנו ללא היכר. ניומן, לא זוכר עוד את אשתו וילדיו, ואובחן כסובל ממחלה נדירה בשם אנצפליטיס, דלקת מח ולה סימפטומים רבים ומגוונים.

כשנעקץ המשיך גארי בעבודתו, וכשסיים לעבוד הלך הביתה שם הרגיש תסמינים הדומים לשפעת. הוא לקח אקמול והלך לישון, אך באמצע הלילה עבר שבץ והובהל לבית החולים. הוא שהה בבית החולים במשך שלושה שבועות, ואז, בתחילת השבוע הרביעי קם בוקר אחד ולא זיהה עוד את אשתו כריסטין. ״הוא היה בהכרה", סיפרה כריסטין, ״אבל הוא היה עמוק בתוך עולם משלו. הוא לא היה איתנו, הוא לא ידע מי אנחנו יותר״.

גארי, צילום מסך יוטיוב

אשתו של גארי, כריסטין, ממשיכה לדאוג ולטפל בו במסירות, ועל אף שהוא לא זוכר אף אחד, היא ממשיכה להראות לו תמונות בתקווה שמשהו בתוכן יגרום לו להיזכר מחדש ויעורר את ההיסטוריה המחוקה. ״איבדתי את בעלי", אומרת כריסטין, "הגוף שלו כאן אבל אף אחד לא בבית. אני כל הזמן מתאבלת עליו. הוא עצמו מתוסכל מכך שהוא לא זוכר שום דבר, וקשה לי לחזות בסבל שלו".

היא סיפרה כי היא מתכוונת להישאר מסורה לגארי ולא מאבדת תקווה. ״התחתנתי איתו בגלל שאהבתי אותו, ונשבעתי שנהיה יחד בבריאות ובחולי. אני לא יכולה לעזוב אותו. לא אעשה לו דבר כזה״, היא מצהירה. ״אילו היה קורה אותו הדבר לי, אני בטוחה שהוא היה מתנהג בדיוק באותו אופן ומטפל בי".

 

תגובות

6
בטוח יש דרך טובה יותר להגיד
אויש נו באמת
לאשתך שלא בא לך יותר לזרוק את הזבל (:
5
אני לא בטוח שגם בעלה היה מתנהג כך..
דן סגל
כל הכבוד לה!
כל הפוסל - במומו פוסל...!
בן תורה
4
מגיב מספר 1
ישראל
המגיב הראשון הוא לא אחר מאשר כבוד הרב ליצמן 😉

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
3
אנצפליטיס
ברל (כהן) הרוסי
ידוע לי שיש קרציות המעבירות את המחלה.

על יתושים לא שמעתי..
2
מסכן
james
עובר גהינם

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
הצג את כל התגובות
1
המונח אנצפליטיס אינו שם למחלה מסוימת
תיקון
זה רק אומר דלקת של המוח. בדרך כלל משתמשים במילה לדלקת ויראלית.

הדיווח כאן חסר: במה אם כן לקה האיש? האם קיבל מהיתוש פתוגן נדיר? או שמא נדבק בפתוגן מצוי שהתפתח באופן נדיר לאנצפליטיס?

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
יא חנון!! לך ללמוד! יש לך מחר מבחן
בר
בהסטוריה!!!!!!...
רופא
שמוליק
חשבתי שרופאים לא משעוממים לקרוא כתבות בכיכר השבת

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

אולי יעניין אותך גם:

עוד במעניין