מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חרדים

דיווחים מעיראק

דיווחים מעיראק: הסוקל הראשי של דאעש נלכד

אבו עומר, ארכיון (NC)

אבו עומר, אחד הסמלים האיומים של ארגון המדינה האסלמית שמאבד את כוחו ברחבי סוריה ועיראק, נתפס על ידי הכוחות העיראקים לאחר ששכניו הלשינו על מיקומו (חדשות, מהעולם)

  |  ט"ו בטבת תשעח   02.01.18  20:54

בכלי התקשורת בעיראק דווח הערב (שלישי) כי אבו עומר, מי שנחשב כאחד האנשים המפחידים בארגון המדינה האסלמית בעיר מוסול, נתפס על-ידי כוחות הביטחון העיראקיים. המחבל שכונה "זקן לבן" בשל הזקן הלבן שמסתיר את פניו המרושעות השתתף בעשרות הוצאות להורג והיו שכינו אותו "הסוקל מדאעש".

בתמונה שהופצה ברשתות  נראה אבו עומר עומד על יד  גל אבנים שנועדו לשמש להוצאה בהורג בסקילה של אנשים שעצר הארגון במוסול, העיר הגדולה ביותר שהוא הצליח לכבוש בעיראק. מוסול שוחררה באמצע השנה שעברה אחרי חודשים של קרבות שבהם אלפים נהרגו ומאות אלפים נעקרו מבתיהם.

האיש הופיע בעבר אף בסרטוני תעמולה זוועתיים של ארגון הטרור בהם תועדו הוצאות להורג של מי שלתפישת הארגון פשעו בחילול הקודש. באחד מהסרטונים נשא אבו עומר דברים במעמד ההוצאה להורג של שלושה גברים שהוצאו להורג בעריפת ראש.

על פי הדיווחים, אלו שהצליחו להימלט מהזוועה שהשליט הארגון במוסול מסרו את מיקומו של מלאך המוות בעל הזקן הלבן, והם הובילו לתפיסתו.

אמנם בסוריה ובעיראק כוחו של הארגון הרצחני דועך, אך באירופה נערכים כל הזמן לאפשרות של פיגועים. בגרמניה שחוותה אירוע דקירה בברלין בתחילת השבוע נבדק החשד שמניע איסלאמיסטי עומד מאחורי המעשה בו צעיר בן 23 ממוצא סורי תקף בסכין – בלי סיבה נראית לעין – כמה בני אדם בתחנת של הרכבת התחתית באזור שוננברג. הוא פצע קלות גבר בשנות ה-50 לחייו. שוטרים עצרו אותו, והוא נשלח להסתכלות פסיכיאטרית

הפגנות בגרמניה נגד המהגרים

הודעת משטרת גרמניה כי היא אינה שוללת את האפשרות שלמעשיו יש מניע איסלאמיסטי. קצת גורמת לגיחוך מאחר והדוקר ששמו אחמד כינה את הנדקר "כופר" ורק אז דקר אותו.

גרמניה, שקלטה יותר ממיליון מבקשי מקלט בגל ההגירה האדיר ששטף את אירופה בקיץ 2015. משלמת כעת המחיר הכבד של המעשה שגרר אחריו גל טרור והתנגדויות מתושבים שמוצאים את עצמם קמים כל בוקר למציאות אותה לא הכירו קודם לכן.

תגובות

17
אתם בטוחים
אליהו
אתם בטוחים שהוא בדעשש הוא כל כך נראה נחמד כזה סבלה חביב פיקולו כזה יש לו פנים של הגמד סיפורון אתם בטוחים שהוא דעשש אולי הוא היה משק חויה בדעש כזה שמחלק סיפרונים בין החילים אני בטוח שיפטרו אותו בצביטה בלחי חחחחחחחחחחחח
16
גרמנים מנסים לכפר על מה שעשו בשואה. בסוף משלמים לזה, מכניסים אנשים חולים למדינה שלהם.
דוד שפייזהנדלר
- [ ] סופם למוות. מה שהגרמנים עשו עושים להם. כך ימותו כל שונאי ישראל. לא נשכח ולא נסלח על הסבל שסבתא שלי סבלה כל החיים. על הסטירה שהיא קיבלה ממנגלה ימח שמו, עד סוף החיים צלצל לה באוזן. יתומה גדלה בהונגריה, אבל סתירה לך היטלר ימח שימך, אנחנו חיים, שומרים תורה ומצוות. עם ישראל חי ולא עף אויב לא יפיל אותנו. כי יש לנו את אבינו שבשמיים, ורק אהבה אחד על שני יתן לנו הגנה של מאה אחוז. יש אהבה, יש שלום. זה בראש מה שהתורה רוצה מאיתנו. השאר זה בונוס. עם ישראל אנחנו אחים, איך אומרים, קודם צריכים לדאוג למשפחה. אני רושם שם את מה שעברו אנשים בשואה. זה לא כאב אישי, ברוך השם לא הייתי שם. אבל זה כאב של יהודי,ומה שאני רוצה לביאה כאן שאסור לשכוח את הנרצחים שמתו על קידוש השם. ואלה שחיו כמו מתים. ללא הורים. אסור לשכוח אותם. אסור פשוט לשכוח שיש לנו חיים נהדרים. ברוך השם מה חסר לנו. אחרי מה אנחנו רודפים? אחרי נייר מודפס? ושוכחים את מה חשוב בחיים *המשפחה*. יש לנו שפע בעולם הזה. מה היה להם? אני פשוט שנים חוקר את השואה. זה מחזק אותי מאוד. פשוט עם לא יקום מישהו וידבר אז מה נלמד מהעבר שלנו? אנחנו עם אחד. אסור לשכוח, וצריך ללמוד ולהתחזק מזה. כי מי ששותק יש לו חלק בזה.

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
15
נשירת.שיער
חנן
9

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
14
"הלשינו"? כך מבזים את הצדיקים האלה!
יהודי
13
גרמנים משלמים על מה שעשו לעם היהודי
דוד שפייזהנדלר
סופם למוות. מה שהגרמנים עשו עושים להם. כך ימותו כל שונאי ישראל. לא נשכח ולא נסלח על הסבל שסבתא שלי סבלה כל החיים. על הסטירה שהיא קיבלה ממנגלה ימח שמו, עד סוף החיים צלצל לה באוזן. יתומה גדלה בהונגריה, אבל סתירה לך היטלר ימח שימך, אנחנו חיים, שומרים תורה ומצוות. עם ישראל חי ולא עף אויב לא יפיל אותנו. כי יש לנו את אבינו שבשמיים, ורק אהבה אחד על שני יתן לנו הגנה של מאה אחוז. יש אהבה, יש שלום. זה בראש מה שהתורה רוצה מאיתנו. השאר זה בונוס. עם ישראל אנחנו אחים, איך אומרים, קודם צריכים לדאוג למשפחה.

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
הצג את כל התגובות
12
שיהרגו אחד את השני
שונאי ישראל ימח שמם
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
11
איזה פחד הוא נראה חרדי.
מושהלה
עוד יבוא היום ויהיה בעולם מישהו שיביא תמונה שלו ויכתוב למטה ישראל...
10
להכניס אותו לתוך קפסולה
צוחק אחרון
ולתלות אותו בשוק שיגווע לאיטו

וכל יום לחתוך לו חתיכה מהגוף

מהזרת שברגל ועד הראש

זכרונו לקללה
9
למה אורי זוהר מופיע בתצלום ?
חיים ציליאק
8
אמאלה!! במבט ראשון זה היה נראה לי ח
בר
חרדי
7
אנו קוראים לצרפת לשמור על איפוק, ו:
בן תורה
לתת למחבלים מדינה - יש להם זכות להגדרה עצמית

בלה בלה וכו'
6
תודה ה'
אבי
לא נפסיק להודות

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
5
בהשיבה שופטינו אתם מכונים על סוקל כזה?
מבקר
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
כידוע לך
צביקה
סנהדרין ההורגת אדם אפילו פעם אחת בשבעים שנה נקראת חובלנית,

התורה מתירה להרוג, ואכן לעיתים רחוקות זה אכן נדרש.

אבל דרכיה-דרכינו הם דרכי נעם,

ולא כאותם האכזרים בני ישמעאל פראי האדם, צמאי הדם החיים על חרבם.
4
הוא נראה
james
בעל חזות חרדית:)

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
3
מגיע להם
ימ"ש
הגרמנים עדיין לא למדו לקח,שיאכלו אותה קצת

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
2
מרן אבו עומר
ללי
1
לענות אותו
אליהו
לענות אותו ארוכות וקשות ובפומבי
באמת
חסיד
אל תדאג לערבים הם יודעים לעשות רע
יהודי
לכולם הוא לא יישמט מתחת ידיהם

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחרדים