מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

האופנוע הגנוב סייע במרדף אחר הגנב שלו

 (צילום: שאטרסטוק)

אירוע משעשע למדיי בדרום תל אביב כאשר גנב אופנוע נתפס ונעצר לאחר מרדף על ידי בעלי האופנוע שעשו שימוש באופנוע אותו ניסה הגנב לגנוב ללא הצלחה (חדשות משטרה)

  |  ט"ז בטבת תשעח   03.01.18  10:43

שוטרי סיור שעסקו בפעילות מבצעית של שמירה על הביטחון ועל רכוש התושבים באזור דרום ת"א עצרו חשוד תושב מזרח ירושלים לאחר שנחשד בגניבת אופנוע דקות ספורות קודם לכן ברחוב חנה סנש בת"א.

מתחקור ראשוני של האירוע עולה כי סמוך לשעה 20:00 הבחין בעל האופנוע כי האופנוע שלו נגנב מחניית הבניין. בין דיווח לחברת האיתור ודיווח למשטרה הבחין לפתע הבעלים בחשוד אשר מוליך את האופנוע ומנסה לברוח עימו.

משהבין החשוד שהוא נחשף, זרק את האופנוע והחל נמלט רגלי. המתלונן המשיך במרדף אחר החשוד תוך שהוא רוכב על גבי האופנוע, אותו ניסה החשוד לגנוב.

שוטרים שהיו בפעילות מבצעית במקום שעו לקריאות האזרח, זיהו את החשוד, עצרו אותו ובחיפוש בכליו איתרו כלי פריצה. החשוד תושב מזרח ירושלים יליד 1996 יובא הבוקר לביהמ"ש השלום בת"א לדיון בהארכת מעצרו.

תגובות

2
מה הבעיה לכתוב ערבי!! ערבי! ערבי! אפשר גם מוסלמי
ANTI PC
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
1
מזרח ירושלים?
דבש, ירושלים
לא חשבנו אחרת. ישמעאלים גנבים בני גנבים

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות