מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
כלכלה

הגרלת המגה מיליונס נסגרה ללא זוכה - הפרס עומד כעת על 418 מיליון דולר

לוטו ארה"ב מגה מיליון (צילום: שאטרסטוק)

מדובר בפעם ה-23 ברציפות שבה מתקיימת ההגרלה בארה"ב ואף משתתף אינו מצליח לנחש את כל המספרים שעלו בגורל. ההגרלה הנוספת תתקיים ביום שישי. היום תתקיים ההגרלה היריבה של פאוארבול שמציעה פרס של 440 מיליון דולר (כלכלה בעולם)

  |  ט"ז בטבת תשעח   03.01.18  13:32

הגרלות הלוטו הגדולות בארה"ב ממשיכות לחפש זוכה בפרס שטיפס כבר למאות מיליוני דולרים. הגרלת הלוטו מגה מיליונס (Mega Millions) שנערכה אתמול (ג'), היא ה-23 הרצופה שבה אף אחד לא הצליח לנחש את המספרים שעלו בגורל. הפעם האחרונה שבה הוכרז זוכה הייתה ב-13 באוקטובר, פירוש הדבר הוא שהפרס, שעמד אתמול על 361 מיליון דולר עלה כבר ל-418 מיליון דולר בהגרלה שתתקיים ביום שישי.

אך עוד לפני ההגרלה הזו, כבר היום מתוכננת הגרלה יריבה של פאוארבול (Powerball), שמציעה לזוכים המאושרים פרס של 440 מיליון דולר. פירוש הדבר כי בשבוע הקרוב אפשר לזכות בפרס משולב של 858 מיליון דולר בהגרלות הלוטו, אחד הסכומים המשולבים הגבוהים ביותר שחולקו אי פעם.

באופן כללי, כמעט ולא קורה ששתי ההגרלות מציעות פרסים של מעל 300 מיליון דולר כל אחת, אך זה ככל הנראה הולך לקרות לעיתים קרובות יותר, שכן הסיכויים לזכות בכל הגרלה הפכו קשים יותר, ובעקבות זאת יש פחות זוכים והפרסים עולים. לאחר שבאוקטובר שינו את המספרים מהם ניתן לבחור, עומדים הסיכויים לנחש נכון את שש המספרים בהגרלות מגה מיליונס על 1 ל-302.6 מיליון, זאת בעוד שבגרסה הקודמת הסיכויים היו מעט טובים יותר ועמדו על 1 ל-258.9 מיליון. מהלך דומה ביצעו בפאוארבול לפני שנתיים, כך שהסיכויים לזכות בהגרלה הזו עומדים כעת על 1 ל-292 מיליון. יש אם כך אחוז של 0.0000000000000011% לזכות בשתי ההגרלות.

תגובות

2
שאלה
מנסה להבין
איפה אפשר לקנות כרטיס?

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
1
לא אכפת לי לזכות.. באמת..
מוטי

אולי יעניין אותך גם:

עוד בכלכלה