מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

חוק מלכיאלי

האופוזיציה תמכה בחוק לטובת החרדים, 'יש עתיד' התנגדו

ח"כ מלכיאלי (צילום: שלומי כהן )

מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית ברוב של 81 מול 8 מתנגדים מסיעת 'יש עתיד' בלבד את הצעת ח"כ מיכאל מלכיאלי לחייב את חברת הסלולר לקבל אישור טלפוני (חדשות)

ישי כהן  |  ט"ז בטבת תשעח   03.01.18  13:41

מליאת הכנסת אישרה בצהריים (רביעי) בקריאה טרומית ברוב של 81 מול 8 מתנגדים מסיעת 'יש עתיד' בלבד את הצעת ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס), שתחייב את חברות הסלולר לקבל אישור טלפוני מראש מהלקוח טרם שינוי / העלאת תעריפי התוכניות בסלולר, כאשר מסתיימת תקופת ההתחייבות הראשונית, גם לציבור החרדי המחזיק במכשיר כשר.

בדברי הסבר להצעת החוק נכתב: "התיקון המוצע קובע כי נוסף על חובת הודעה במסרון לעניין מועד סיום העסקה או ההתחייבות בעסקה לתקופה קצובה, עוסק יחויב לחתור אקטיבית לשם יצירת קשר טלפוני עם הצרכן ולהודיע על מועד סיום העסקה או ההתחייבות גם באמצעות שיחה טלפונית למספר הטלפון הנייד שמסר הצרכן לעוסק– 21 ימים לפני מועד סיום העסקה או ההתחייבות, ואם חל מועד מסירת ההודעה לפי פסקה זו בשבת או בחג – ביום שלאחר השבת או החג".

ח"כ מיכאל מלכיאל אמר כי "הרקע להצעת החוק נועדה לסייע לציבור בני התורה המחזיקים פלאפונים כשרים, ולא היו מעודכנים עד היום כלל, במידה והייתה מסתיימת להם תקופת התחייבות, מכיון שחברת הסלולר הייתה שולחת מסרון כתוב למכשיר, שלא היה מגיע כלל לאחר שהמכשיר חסום למסרונים על פי הוראת גדולי ישראל. כתוצאה מכך, הלקוח אינו מודע לעדכון מחיר החבילה שהתייקרה ברוב המקרים, ולא נותרה לו ברירה אלא לשלם. סכומים אשר לא פעם מגיעים למאות שקלים ואף יותר".

 

תגובות

2
מה קשור חרדים?? לנו כחילונים הן עושות אותו דבר. מפלגת אין עתיד נגד הציבור נקודה.
ANTI PC
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
1
מתעסק בשטויות והשבת מכר
אבי
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
תגובה
מייקל
ממש לא שטויות. מי שבן תורה אמיתי ומחזיק מכשיר כשר זה ממש תיקון משמעותי וצודק ויש לומר יישר כח(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות