מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
תיירות

הסיכויים שלכם למות מהתרסקות מטוס קלושים מאי פעם

 (צילום: שאטרסטוק)

כשמישהו אמר לחזון איש כי הוא מפחד לטוס מחשש שהמטוס יפול אמר לו החזו"א כי מטוסים לא נופלים אלא אנשים הם אלו שנופלים. מחקר חדש מגלה מהם הסיכויים הסטטיסטיים למות מהתרסקות מטוס(תיירות)

  |  ט"ז בטבת תשעח   03.01.18  22:11

הרגעים שלפני ההמראה גורמים לכולם תחושה מעט כבידה, שלא נאמר פחד שממשיך גם קצת במהלך הטיסה ואולי גם לקראת הנחיתה, זאת על אף שברוב מוחלט של המקרים, הנחיתות וההמראות  מתבצעת ללא כל תקלות והטיסות עוברות בשלום וללא נפגעים.

חברת הייעוץ ההולנדית To70 חושפת נתונים לפיהם  שנת 2017 הייתה השנה הבטוחה ביותר מאז החלו המדידות לפני קצת יותר מ-70 שנה.

על פי הנתונים ב 2017 קיפחו את חייהם  79 בני אדם ברחבי העולם, 35 מהם מתו כאשר היו על הקרקע בתאונת מטוס תובלה שהתרחשה בחודש ינואר השנה בקירגיסטן.

בנוסף, אירעו גם 10 התרסקויות של טיסות אזרחיות ותובלה שהתרחשו במהלך השנה החולפת ואף לא תאונת טיסה מסחרית אחת. לשם השוואה, בשנת 2016 נהרגו 303 בני אדם ב-16 תאונות תעופה שונות.

ומה הסיכוי למות במטוס? על פי המחקר הסיכויים למות בתאונת מטוס  עומד נכון לתחילת 2018  על-1 ל-16 מיליון, ללא ספק נתון די מרגיע לכל אותם אלו שחרשו את הארץ בטיולים מפחד לנפוש מעבר לים

 

תגובות

2
בכל מקרה יהודי שומר תורה ומצוות
לא נופש בחו"ל
לא נופש בחו"ל בלי קשר לבטיחות הטיסה.

לחו"ל נוסעים רק ב-3 או 4 אפשרויות הלכתיות ותו לא (וגם אז צריך רב גדול שיתיר ולא רב זוטר).
1
שטויות
מזל
רק לפני שבוע הלכה משפחה שלימה

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

אולי יעניין אותך גם:

עוד בתיירות