אאא

מאז הושק מסלול ההכשרה הייחודי בהיי-טק של חברת 'פיתוחים', נרשמה התעניינות רבה של הציבור במסלול הכניסה האיכותי והמהיר ביותר – גם ללא כל ידע מקדים בתחום.

ענף ההיי-טק ידוע כתחום שבו השכר הממוצע לבעלי ניסיון של שלוש שנות עבודה עומד על כ-21,500 ₪ בחודש (לפי סקר ממוצע משכורות לשנת 2017 בתחום ההיי-טק), כאשר ככל שהניסיון והוותק גדלים גם השכר ממשיך לטפס.

מדובר על מסלול יוקרתי שנבנה על בסיס מודלים של תוכניות הכשרה למחוננים באקדמיה ובתעשייה בארץ ובעולם והותאם במיוחד עבור קהל חרדי. המסלול מורכב משלב של הכשרה איכותית, ממוקדת, אינטנסיבית ומהירה מאוד, כאשר המסיימים אותה בהצלחה ישובצו בחברות המצליחות והמובילות בענף ההיי-טק. המסלול הייחודי של 'פיתוחים' משלב את בוגריו בעבודה עם שכר מכובד כבר בתוך כשנה וחצי, כאשר בידיהם ידע מלא בתחום כמו בוגר מצטיין של מסלול אקדמאי במדעי המחשב או הכשרת עילית מקבילה – ובנוסף, מסלול ההכשרה הייחודי חושף אותם לענף ההיי-טק ברמה כזו שבה הם נחשבים לבעלי ניסיון של ממש.

"מסלול ההכשרה הוא אינטנסיבי ואחרי שנה וחצי התלמידים כבר יוכלו לקבל משרות מובילות בהיי-טק. אנחנו לא מוותרים בכלום על הדרישות האקדמית כשהמסלול מקביל ללימודי מדעי המחשב בכל האוניברסיטאות בעולם", מסביר דניאל קרמר, שהקים בעבר את התוכנית למצוינות אקדמית לנוער באוניברסיטת תל אביב ופיתח את מתודולוגיית ההכשרה הייחודית של 'פיתוחים'. לדבריו, "הרגלי הלמידה הישיבתיים הם מוצלחים ביותר ומתאימים לענף היי-טק, כך שכל מה שנותר כעת הוא לאתר את המוכשרים, העילית שבעילית".

תכנית 'פיתוחים' מעבירה מבחנים שמטרתם לסנן ולאתר את ה'שפיצים', בעלי התפיסה החדה וההתאמה המלאה לענף ההיי-טק, גם כאשר הגיעו ללא כל ידע מקדים בתחום. עד כה התקיימו כבר ארבעה מחזורים של מבחני התאמה לנרשמים, כאשר רבים מהנבחנים בעלי הדירוג הגבוה ביותר הצטרפו אל מסלול ההכשרה הייחודי של 'פיתוחים'.

בשבועות הקרובים ייערכו עוד מספר מחזורים של מבחני ההתאמה, ובתחילת החורף ייפתחו ב'פיתוחים' את מסלול ההכשרה בפועל. התוכנית תתקיים בבני ברק ובאווירה חרדית. בקיצור, אם אתה "שפיץ" אמיתי, המקום שלך הוא ב'פיתוחים'. התוכנית מיועדת למי שקיבל היתר מרבותיו.

לפרטים והרשמה לחץ כאן