אאא

האפליקציה הכשרה שמחזירה לכם כסף בכל תדלוק:

מהיום לא צריך לצאת מהרכב עם ארנק. האפליקציה מאפשרת לתדלק ולקנות בקלות במתחמי פז ו-Yellow ברחבי הארץ ולשדרג את הנוחות והשירות המוענקים ללקוחות ברכישות על הדרך. לקוחות שיורידו את האפליקציה ויבצעו רישום יצטרפו למועדון הלקוחות של Yellow ובכך יזכו להטבות מיוחדות ומבצעים שוטפים.  

יונה פוגל מנכ"ל קבוצת פז: "האפליקציה מאפשרת לנו לתגמל לקוחות נאמנים לאורך זמן בכך שמחזירה אחוז ניכר מההכנסות משימוש בארנק הדיגיטלי אל הצרכנים עצמם, שיוכלו להשתמש בהם להמשך רכישות ב YELLOW  כשבמקביל נהנים המשתמשים מחוויית תדלוק וקנייה חדשנית. המהלך מציב את פז בקדמת הטכנולוגיה בענף הקמעונאות ובין רשתות חנויות הנוחות ואנו נמשיך להשקיע משאבים רבים בפיתוח מיזמים נוספים במתחמי התדלוק שיספקו ערך מוסף אמיתי לצרכנים." 

תשלום באמצעות האפליקציה נעשה בקלות ובמהירות: בעת הגעה לעמדת התדלוק פותחים את האפליקציה ומקישים על 'תדלוק בצ'יק', האפליקציה מזהה את מיקומך, שולחת במסרון קוד בן 4 ספרות אותו יש להזין בעמדת התדלוק ומתחילים לתדלק. האפליקציה מאפשרת גם תדלוק מרחוק עבור רכב שפרטיו הוזנו מראש (של בני משפחה בדרך כלל).

בעת התשלום בחנות, יש לגשת למוכרן ולמסור לו את מספר תעודת הזהות, ומיד נשלחת הודעת push לטלפון הסלולרי מהאפליקציה לאישור התשלום. בשלב ראשון, את הכסף שנצבר ניתן לממש ברכישות מזון ומשקאות בסניפי   Yellow. בהמשך ניתן יהיה לממש את ההטבה גם ברכישת דלק וקניה באתר Yellow.

לידיעת לקוחות פזומט, גם במקרים שבהם החברה משלמת עבור התדלוק אתם זכאים לצבירה של  10 אגורות על כל ליטר דלק. השימוש באפליקציה תקף ב-226 סניפים מתוך 242 סניפי יילו, את רשימת הסניפים שלא משתתפים ניתן למצוא בתקנון המועדון באפליקציה. 

האפליקציה פותחה ברמת אבטחה גבוהה ועברה בדיקות מומחים לנושא האבטחה. מספרי כרטיס האשראי אינם נשמרים ואינם חשופים בשום שלב.  תהליכי התשלום מבוצעים בתקני האבטחה המחמירים ביותר.

kikar.co.il בשיתוף ילו