אאא

חברת מטרנה מציינת 21 שנה לשיתוף הפעולה המבורך "מטרנה מצווה" בשיתוף ארגון החסד "חסדי נעמי", המבטא את הקשר ההדוק בין מטרנה לחסדי נעמי.

מדי שנה, על פני יותר מ-2 עשורים קיימה חברת מטרנה את הפרויקט המיוחד, במסגרתו  התבקש הציבור לאסוף כפיות מטרנה או אריזות דייסות מטרנה ולהביאן לנקודות האיסוף של חסדי נעמי.  ככל שמתקבלות יותר כפיות או אריזות דייסות כך גדלה גם תרומת מטרנה לארגון החסד, ובכך מעניקה לאלפי משפחות נזקקות במגזר החרדי מזון לתינוקותיהן.

מאז הושק מבצע 'מטרנה מצווה' קיבלו הן מטרנה והן ארגון חסדי נעמי אינספור תגובות מהציבור החרדי על הזכות העצומה בהשתתפות במבצע המיוחד, המאפשר לקהילה שלמה להיות שותפה בתרומת מזון תינוקות למשפחות נזקקות. במשך כל השנה, משפחות רבות מקפידות לשמור כפיות ואריזות דייסות מטרנה במיוחד עבור פעילות חשובה זו.

מטרנה, המלווה דורות של תינוקות בישראל ומהווה את בחירתן של רוב אימהות המגזר החרדי, רואה חשיבות עליונה בחיבור אל הציבור החרדי. הן באמצעות מגוון מוצריה המתהדרים בכשרות בד"צ העדה החרדית ובהרכב המתקדם ביותר, והן במתן יעוץ והכוונה לאימהות בנושאי תזונה, הזנה טבעית ושינה במסגרת המרכז לייעוץ תזונתי, וכמובן גם בחיבור הרגשי – לחסד ולנתינה במגזר החרדי. 

מסיבה זו, בתקופה הקרובה תצא מטרנה בפעם ה-21 בפרויקט מטרנה מצווה, במסגרתו יקבלו משפחות נזקקות תחליפי חלב ודייסות לתינוקות. מטרנה פועלת מתוך שאיפה תמידית להיות  הכי קרוב לאמא, מכאן עולה באופן טבעי החובה לדאוג לתזונת התינוקות , ופרויקט "מטרנה מצווה" הוא הדרך הטובה והמתאימה ביותר להגשים שאיפה זו.

עינת מוסקוביץ, מנהלת שיווק במטרנה: "הסיפור של מטרנה והמגזר החרדי, בשיתוף ארגון החסד החשוב חסדי נעמי, נמשך על פני יותר משני עשורים רצופים בפעילות מבורכת. בכל שנה אני מתרגשת מחדש מההיענות הגדולה ומהסיפורים האישיים שמגיעים אלינו, ההירתמות האדירה הזו אינה מובנית מאליה והיא מדהימה ומחממת את הלב. גם השנה אני מזמינה את כלל הציבור לאסוף כפיות תחליפי החלב של מטרנה או אריזות דייסות מטרנה, ולקחת חלק בפרויקט חשוב זה המסמל את חשיבות הנתינה למען הקהילה במגזר החרדי".

כנסו לכאן>>

 

כיכר בשיתוף מטרנה