אאא

פסח תמיד היה זמן של התחדשות, ואין לך התחדשות גדולה יותר מלהגיע לליל הסדר עם חליפה חדשה, מחויטת וחגיגית.

אז בימים אלו אל תווותרו לעצמכם ובמקום להסתובב בחנויות בגאולה או ברבי עקיבא, פשוט כנסו לאתר 'נקסט' המבחר הוא גדול, חלוקת המידוד כל כך ברורה. תוכלו להתאים לעצמכם גם נעליים חדשות, להשלים בעניבה ואפילו בשעון ולבנות לעצמכם סל קניות חכם זול שכשיגיע לסניף הדואר תוך 10 ימים ותרוצו איתו הביתה למדוד, פשוט תופתעו, מהסחורה האיכותית, מהגימור המושלם ומהמחיר הלא יאומן.

ראשית, אם אתם מחפשים סטייל ויוקרה, תוכלו להיתרשם ממגוון רחב של איכות גבוהה 100% צמר מהמותג היוקרתי של נקסט Hugo Huge חליפה שמדברת בעד עצמה.

Hugo Huge מאה אחוז צמר

גם אלו שפחות מחפשים יוקרה ומעדיפים את הנוחות קחו למשל חליפת סטר'ץ. בימי החג הקרבים ובאים נמצא את עצמינו לובשים חליפה למשך זמן ארוך יותר מהרגיל, ומי מאיתנו לא מוצא את עצמו בהרגשת אי נוחות הנגרמת מישיבה ארוכה כמו למשל בליל הסדר. המכנסי סקיני לוחצים והאוירה המחוייטת החגיגית מתחלפת די במהירות ללבוש הרבה יותר נח אך פחות חגיגי. אז לנקסט יש פתרון בדמות חליפת סטרץ' מבד נמתח שכלפי חוץ נראית כמחוייטת ובעלת בד יוקרתי אך מצד שני מאפשרת נוחות בעת הלבישה וכמעט שאינה מגבילה את התנועה. 

חליפת סטרץ' ניתנת לכיבוס במכונת כביסה.

ואל תחשבו שאתם צריכים להתפשר על איכות הבד, כי בנקסט ישנם מגוון סוגי בדים סטרץ', אפילו חליפת צמר מעורב מבד סטרץ'.

חליפת צמר מעורב מבד סטרץ' ניקוי יבש בלבד.

 

ולא רק צעירים יכולים למצוא, גם המבוגרים שביננו שעוד לא התרגלו לגזירת הסקיני...

חליפת Signature של Empire Mills עם נקודות קטנות.
חליפת Signature של Empire Mills עם נקודות קטנות.

 

אז אם כבר מתחדשים, תעשו את זה כמו שהאנגלי יודעים. תקנו 'נקסט' ותקבלו הכל במשלוח מהיר תוך 5 ימים מאירופה היישר לסניף הדואר הקרוב אליכם.

כיכר בשיתוף נקסט