אאא
כעת מפרסמת המשפחה פרטים חדשים אודות מסכת הסבל שעברה אילה וההתמודדות האצילית עם תקופת המחלה:

"למדתי את ה'ראשית חכמה' על הגיהנום, אני חושבת שאני עברתי יותר מזה, עוברת..." אמרה אילה בחודשים האחרונים לחייה, אך עם זאת ציינה בשלווה " "תהיו שמחים, תמשיכו בדרככם, יש לכם תפקידים למלא, החיים לפניכם ואני אמשיך לי בדרכי שלי..."

לתרומה הקליקו כאן>>>

אילה גוטמן ע"ה נולדה לאביה החשוב הרב ארנטרוי זצ"ל ממנו התייתמה בגיל 19. במהלך שנות בחרותה ואף לאחר נישואיה תמכה באמה האלמנה והיוותה משענת עיקרית לכל אחיה ואחיותיה כשהם פונים אליה לייעוץ בכל עת.

בגיל צעיר החלה לעסוק בטיפול בנוער נושר וצברה הצלחה רבה, כמו כן היתה מפורסמת בהרצאותיה הנודעות בגישת שפר, אותם העבירה להורים בכל רחבי הארץ.

לפני כ-12 שנים חלתה הגב' גוטמן והחלה מאבק עיקש ולוחמני תוך כדי שהיא מבקשת מבעלה שלא להסיח דעתו מלימוד והולכת לבדה לטיפולים כימותרפיים.

במהלך תקופת מחלתה הספיקו ההורים גוטמן לחתן 5 ילדים
במהלך תקופת מחלתה הספיקו ההורים גוטמן לחתן 5 ילדים
הגדלה

במהלך תקופת מחלתה הספיקו ההורים גוטמן לחתן 5 ילדים כשהם מקפידים לשדר עסקים כרגיל ולהעניק לילדים תחושת יציבות וביטחון.

לפני כשנה חלה הרעה משמעותית במצב, של אילה כאשר הגידול התפשט למח והחל לפגוע בתאי הזיכרון. בני משפחתה מתארים כי מאותו הרגע הפך הסבל לקשה מנשוא כשהאם הגיבורה אבדה את רב יכולותיה התפקודיות ודועכה לנגד עיניהם.

"אמא אף פעם לא נתנה לנו להרגיש את הסבל והצליחה לשים את המחלה לצד החיים, אבל כשהמח נפגע נוכחנו לראות עד כמה קשה היא עבדה כדי להסתיר מאיתנו את הכאב" ספרו ילדיה בעצב.

עם פטירתה, נותר בעלה להתמודד עם תשעה יתומים וחובות של למעלה ממליון שקלים שהצטברו במשך שנות המחלה הארוכות. בקופת העיר מציינים בסיפוק כי מגבית החירום שהוקמה עבור יתומי גוטמן נוסכת בלב האב תקווה וכוחות להמשיך ולהחזיק את הבית והילדים.

לתרומה הקליקו כאן>>>