אאא

 תקלות במכשיר הסלולר: זינוק במספר הפניות לצורך תיקון

 זה לא סוד שמכשיר הסלולר שלנו מהווה חלק בלתי נפרד משגרת חיינו, ולמעשה רבים מאיתנו פשוט לא יכולים לחיות בלעדיו. אולם, חלק בלתי נפרד מהתפעול של הסלולר נוגע לתקלות אשר עלולות להתרחש בכל שלב, לרוב בזמן הכי פחות מתאים. תקלות נפוצות הן מסך אשר נשבר כתוצאה מנפילה, שקע טעינה שחוק, בעיה בסוללה (הטענה איטית מדי) כמו גם לחצנים אשר אינם מגיבים. חשוב לציין בנקודה זו כי יצרניות המכשירים הסלולריים החדשים משתמשות ברכיבים רגישים אשר לא פעם עלולים להפסיק להגיב בשל חדירה של מים, חול או לחיצות חזק מדי ולכן מדובר בתקלה נפוצה אשר מצריכה את החלפת החלקים הרגישים בחלקי חילוף מקוריים. החלפה של רכיבים מהווה חלק בלתי נפרד מתקלות סלולר נפוצות, ולכן ניתן לראות כי בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר הפניות לצורך תיקון סלולר. נוסף לכך, יש לקחת בחשבון כי ישנן תקלות ייחודיות אשר כוללות בעיות בתוכנה או בעיה בתפעול המצלמה, ולכן חשוב ליצור קשר עם מעבדת סלולר מקצועית אשר תדע להעניק לכם שירות מקצועי ומיומן אשר מבוסס על טיפול ותיקון של מכשיר הסלולר באופן מהיר, מבלי להפחית באיכות השירות.

 כיצד לבחור מעבדת סלולר בעבור תיקון מכשיר סלולר? 

ראשית כל, חשוב שלא לנסות לתקן בעצמכם את התקלה, וזאת בשל העובדה כי טיפול עצמאי במכשיר הסלולר עלול להוביל להחמרה של הבעיה. לעיתים, מדובר בתקלה מינורית אותה ניתן לפתור תוך זמן קצר אולם יש גם מקרים כי נדרש לבצע פעולות מתקדמות אשר באמצעותן ניתן יהיה לפתור את התקלה. משום כך, יש לפנות למעבדת סלולר מקצועית אשר לה ניסיון והמלצות מוכחות בתחום. שימו לב כי השירות מטעם המעבדה חייב להתבצע באמצעות צוות מיומן ומקצועי אשר לו הכשרה מתאימה בתחום, וזאת בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי התקלה תטופל וכי במידת הצורך תוכלו לקבל חלקים חלופיים בהתאם להוראות היצרן. על כן, בחירה של מעבדת סלולר צריכה להתבצע לאחר חקר מעמיק אשר כולל קבלת המלצות, הצעת מחיר וכן התרשמות מהצוות המקצועי אשר חייב להיות בעל ניסיון בתחום. 

 המכשיר התקלקל? פון-נט כאן בשבילכם

 מעבדת סלולר פון-נט נחשבת לאחת המעבדות המצליחות בישראל, ולא בכדי. המעבדה מציעה שירות של תיקון סלולר בפריסה ארצית, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה ועם אפשרות לקבלת טכנאי עד לבית. המעבדה מתחייבת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום, והיא אכן עושה זאת בהצלחה – כפי שניתן לראות בהמלצות הרבות באתר הרשמי כמו גם באתרים מתמחים. הצוות המקצועי של החברה מורכב מטכנאים מובילים בתחומם אשר עברו הכשרה מקיפה בתחום, כמו גם פועלים ע"פ כללי היצרן ומעניקים שירות אישי ומיומן בעבור כל לקוח, בהתאמה אישית. על כן, אם מכשיר הסלולר שלכם התקלקל – מסך שבור, בעיה בשקע הטעינה, כפתורים אשר אינם עובדים, מצלמה תקולה או כל תקלה אחרת זה הזמן ליצור קשר עם נציגי המעבדה לצורך תיקון מהיר אשר מבטיח כי תוכלו לחזור לשגרת החיים, כולל אחריות מלאה וכן מענה אנושי אשר ניתן לכל אורך הדרך. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן ליצור קשר עם מעבדת הסלולר המובילה בישראל.

* בהכנת הכתבה השתתף דניאל לאור

 

 

כיכר בשיתוף פון-נט