אאא

אם תקבלו את ההחלטות הנכונות בתחילת הדרך, יהיה לכם קל יותר גם בהמשך. לפיכך אתם צריכים לעצור לרגע, ולהבין בדיוק אילו אלמנטים אתם צריכים לבדוק ועל מה להקפיד. כך שאתם לא תמצאו את עצמכם בדיעבד עושים טעויות, וכל טעות בזמן השיפוץ תעלה לכם ביוקר – לא משנה אם היא תעלה בכסף או בזמן שלכם.

תבחרו שיפוצניק מנוסה ומיומן

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני שאתם מתחילים שיפוץ של בית זה כמובן לבחור את השיפוצניק שהולך ללוות אתכם לאורך הדרך. מדובר על הבחירה הקריטית ביותר, ואתם מהצד שלכם צריכים לעשות כל מאמץ על מנת להיות בטוחים בבחירה שלכם. שיפוצניק איכותי יביא לשיפוץ ברמה גבוהה, שיפוצניק לא מנוסה יביא אתכם לתוצאה שתהיה רחוקה מאוד מהציפיות שלכם. ההתפשרות כאן תעלה לכם ביוקר, קחו את הזמן שאתם צריכים.

הקציבו לעצמכם תקציב מקסימאלי

כל אחד שביצע שיפוץ של בית בעבר יכול לספר לכם כי ההוצאות הכספיות הן המלכוד המשמעותי ביותר. אם אתם לא שמים לב מה אתם מוציאים, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבור כספי גדול מאוד – כזה שלא חשבתם שתיכנסו אליו. אז לפני שאתם מתחילים לשפץ את הבית, אתם חייבים לקבוע לעצמכם את הרף המקסימאלי של ההוצאות. כלומר תקציב שאותו אתם לא עומדים לעבור לא משנה מה יקרה, כך תוכלו לדעת שגם אם תעצרו באמצע הדרך – אתם לא יכולים לעבור את תקרת הזכוכית הזאת.

תיקבעו מראש לוחות זמנים עם השיפוצניק

אתם צריכים להראות לשיפוצניק עוד לפני תחילת השיפוץ שאתם לגמרי נמצאים בעניינים. שיפוץ של בית כמו שאמרנו זה לא דבר כל כך פשוט, והוא כמובן אמור לקחת גם מספר שבועות או חודשים עד שתקבלו את מבוקשכם. לכן אתם צריכים לקבוע מראש לוחות זמנים מוגדרים ביחד עם השיפוצניק, כך תוכלו להגיע למצב שאתם יודעים מתי תוכלו לקבל את הבית המשופץ שלכם.

תחליטו האם אתם נשארים בבית או יוצאים ממנו

שיפוץ של בית אמור להביא איתו לא מעט בעיות, ולכן אתם צריכים להחליט האם אתם רוצים להישאר בבית בזמן השיפוץ או שמא לעזוב אותו עד שהשיפוץ נגמר. יש כמובן יתרונות וחסרונות לכל אחת מהבחירות הללו, ואתם צריכים לחשוב על האפשרות הטובה ביותר עבורכם ועבור כל בני המשפחה שלכם – הבחירה הזאת תשליך עליכם ועל השיפוץ עצמו.

כיכר בשיתוף היחידה לשיפוצים