אאא

 אם בעבר כמות המכשירים הכשרים הייתה נמוכה והמבחר היה מצומצם, כיום תוכלו למצוא במחר ענק של עשרות מכשירים שונים. מכאן מגיעה המחויבות שלכם לעשות את הבחירה שתוכלו להיות הכי מרוצים ממנה.

אז אילו אלמנטים אתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם רוכשים טלפון כשר? בדיוק על השאלה הזאת אנו עומדים לענות לכם, כך שברגע האמת אתם תוכלו להיות מכווני מטרה – ולא תלכו לאיבוד בין שלל האפשרויות. בסוף ככל שתדעו יותר מה אתם צריכים לבחון, כך תוכלו להגיע למצב שבו אתם עושים החלטה שתתאים לכם – לא תמיד תוכלו לתקן את ההחלטות שלכם.

התאימו את הגודל של המסך

אומנם מדובר על מכשיר כשר, אך אחד מהאלמנטים שחשובים גם כאשר בוחרים פלאפון כשר זה הגודל של המסך. המטרה שלכם היא להביא את עצמכם למצב שבו תוכלו להשתמש במכשיר לנוחיותכם, והנוחות שלכם בנויה בראש ובראשונה על הגודל של המסך. יש כאלה שמעדיפים מסכים קטנים ויש כאלה שמעדיפים מסכים גדולים, תדאגו לעשות את הבחירה שתהיה הכי מתאימה לכם.

העמידות הצפויה של המכשיר

אם החלטתם לקנות טלפון כשר, אתם ככל הנראה לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו הוא ייהרס בתוך זמן קצר. אומנם פלאפונים כשרים הם זולים יותר מאשר פלאפונים רגילים, אך עדיין מוטב לבחור מכשיר שהעמידות שלו גבוהה. בכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים מכשיר עם עמידות גבוהה, מוטב שתבחרו מכשיר שמיוצר על ידי יצרנית מנוסה – כזאת שתוכלו לסמוך עליה. ככל שהיצרנית תהיה יותר מנוסה, כך תוכלו לדעת שיש לכם על מי לסמוך.

תוודאו שיש למכשיר אחריות

אם אתם רוכשים טלפון כשר, חשוב מאוד שתוודאו שיש לו אחריות בשנה הראשונה לפחות. יש אפילו לא מעט יצרניות שמספקות אחריות ארוכה יותר, אך מבחינתכם אחריות של שנה זה אחד מהקריטריונים הבסיסיים ביותר לבחירת המכשיר הבא שלכם. מכשיר שלא מגיע עם אחריות אמור להדליק לכם נורות אדומות, כי בסוף אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו המכשיר לא עובד – אך לא יהיה לכם אל מי לפנות.

לא קונים טלפון כשר בכל מחיר

הפקטור האחרון שאתם בוודאי לא תשכחו אותו הוא כמובן העלות של המכשיר, כאשר אתם צריכים לעשות לעצמכם קווים אדומים בכדי שלא תצאו פראיירים. העלות של טלפון כשר אמורה להסתכם לרוב בכמה מאות שקלים למכשיר, אך עדיין מוטב שתבצעו השוואת מחירים בכדי שתוכלו לדעת שאתם לא נופלים בפח. אחרי השוואת מחירים תוכלו להיות בטוחים בקבלת ההחלטות שלכם לכל אורך הדרך.