אאא

השנה מקבל הערך הזה ממד נוסף, מאחר ואנחנו שוהים בבית הרבה יותר מהרגיל ושנה שלמה בצל הקורונה כבר הוכיחה לנו שהבית הוא המקום הנכון להשקיע בו. לכן בוחרים במזרוני קינג קויל – King Koil מותג שינה עולמי מוביל בעל מוניטין שאין שני לו.  

King Koil מציעה לכם שינה ברמה אחרת, בריאה ואיכותית. הנגזרת האוטומטית של לילות שקטים - הם ימים מלאי רעננות ומרץ, כי מזרן טוב ואיכותי, תורם לא רק לשינה נוחה ורציפה, אלא גם לבריאות ולתפקוד היומיומי. 

מזרני King Koil מצוידים בשכבה חיצונית נעימה ועשויים בטכנולוגיות מתקדמות - התורמות להפחתת לחצים ולאיזון טמפרטורת הגוף בזמן השינה. כך למשל הוויסקוג’ל – חומר דמוי ג’ל שלו תכונות ויסקו-אלסטיות, מתאים את עצמו לפי כל אדם בהתאם לצורת גופו. גם הלטקס, העשוי גומי טבעי, הוא חומר גמיש מאוד, המתאים עצמו לגוף ותורם לשינה נעימה ואיכותית. חומרים אלו משולבים במערכת הקפיצים המשוכללת המספקת תמיכה לכל נקודה בגוף. עם מגוון המזרנים העשיר של קינג קויל, כל אחד יכול בקלות למצוא את המזרן המתאים והנוח לו ביותר.

השנה לחג הפסח אתם מגיעים בני חורין באמת. בוחרים לעצמכם את המזרן האיכותי והנוח של King Koil שילווה אתכם למשך שנים רבות, ונהנים ממבצע מיוחד: קונים זוג מזרני King Koil (שני מזרני יחיד) ומקבלים ערכת סכו"ם יוקרתית מוזהבת במתנה! המבצע חל על כל סדרת המזרנים. אחרי סעודת החג שתיערך ברוב פאר והדר, אתם תשנו טוב.

מזרוני קינג קויל נמכרים ביותר מ-80 מדינות ברחבי העולם! מיוצרים בישראל על ידי עמינח.

 

כיכר בשיתוף קינג קויל