אאא

 ספר התורה שיוגרל ביום רביעי הקרוב א' בסיון יהפוך לרשותו הבלעדית של הזוכה שיקבל גם מימון מודעות והוצאות תהלוכת הכנסת ספר התורה לבית הכנסת הקרוב לליבו • מהמוקד הטלפוני של יד לאחים מבקשים מהציבור להקדים להירשם להגרלה ולא להמתין לשעות הלחץ • ההודעה לזוכה תגיע עוד לפני חג השבועות, מספר המקומות מוגבל

כמו בשנים קודמות, במסגרת הזכייה הגדולה בספר תורה, יזכה העולה בגורל גם במימון העלות של מודעות רחוב המבשרות על הכנסת ספר התורה, ואפילו במימון התהלוכה לבית הכנסת של הזוכה המאושר.

ממוקד יד לאחים נמסר על פניות מרגשות ביותר שנרשמו בימים האחרונים. כך, למשל, היו אלו אחד עשר בני משפחה אחת שאביהם נפטר בגיל צעיר אשר רצו להנציח את זכרו בספר תורה מהודר. הללו התארגנו במשותף, כשהם מגייסים לשם כך את כל בני המשפחה המורחבת, וביקשו להיכנס להגרלה במוקד יד לאחים, במטרה להגדיל את סיכוייהם.

להצטרפות להגרלה לחצו כאן>>

במקביל, נרשמו התארגנויות מעוררות השתאות של קהילות ובתי כנסת שבהם הכריזו הגבאים על מבצע שבו נקרא כל הקהל להשתתף בהגרלה על מנת להעניק לבית הכנסת ספר תורה שיוכנס אליו ברוב פאר והדר, וכן נעשו פניות מיהודים שרצו לדעת האם ניתן להכניס את ספר התורה לעילוי נשמת כלל הנספים באסון במירון.

ביד לאחים שבים ומדגישים את התופסת המיוחדת בספר התורה שיוגרל השנה, כאשר גדולי ישראל כתבו בו את האותיות הראשונות. בארגון מזכירים כי הזוכה בספר התורה יקבל את ההודעה על כך עוד לפני חג השבועות, חג מתן תורה, ואומרים "אין שמחה גדולה כמו כניסה לחג מתן תורה עם ספר תורה שיכול להיות רכושכם הפרטי". 

  מהמוקד הטלפוני  נמסר כי למרות הגדלת מספר הקווים של המוקד, הציבור מתבקש להתקשר מוקדם ככל האפשר הן בשל מספר המצטרפים המוגבל והן בשל הלחץ הצפוי בימים הבאים. להשתתפות בהגרלה חייגו למוקד יד לאחים 9234* או כנסו ללינק המצורף.

להצטרפות להגרלה לחצו כאן