אאא

 אם תביאו את עצמכם למצב שבו תדעו כיצד לנהל תביעות מס- תוכלו לחמוק מעונש. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל הטיפים הכי חשובים. טיפים בהמלצתו של עורך דין מאיר בקרמן, עורך דין מיסים אשר מכיר את התחום על בוריו. 

 מוטב להימנע מטעויות בזמן אמת

עורך דין מיסים מאיר בקרמן מנוסה מאוד בכל מה שקשור לתחום הזה. אחד מהטיפים הכי חשובים שהוא מספק ללקוחותיו הוא להימנע מראש מבעיות מס. כל בעיה הקשורה לתחום המס עלולה לסבך מאוד אתכם ואת העסק כולו. לעיתים יהיה קשה להחזיר את המצב לקדמותו, והקנס או הענישה תהיה עניין קיים. לכן אם תנהלו את כל נושאי המס ביד רמה, לא תמצאו את עצמכם מסתבכים. כי כל הסתבכות שלכם עלולה להיות כזאת שתקשה עליכם מאוד. רק אם אין ברירה, מוטב כי תפנו אל עורך דין בתחום המיסים.

תבחרו מייצג מול רשויות המס

עוד לפני שאתם מקימים את העסק, מוטב כי תבחרו איש מקצוע שיהיה המייצג שלכם מול רשויות המס. המשמעות היא שגם אם חלילה תתעורר תביעה, יהיה לכם אל מי לבוא בשאלות. אם תנהלו את התיק שלכם בעצמכם, לא בטוח שיהיה לכם אל מי לבוא בדרישות. כי בסוף רק איש מקצוע שמכיר את התחום על בוריו, יוכל לסייע לכם מראש. גם כאן ישנה חשיבות למנוע מצב של בעיות שעלולות לסבך אתכם מאוד בראייה לטווח הרחוק.

 אל תחכו שהמצב יחמיר 

זה אף פעם לא נעים להתמודד עם תביעות מס כאלה או אחרות. אך מוטב כי לא תחכו יתר על המידה, עד אשר המצב שנכפה עליכם רק יחמיר. מוטב כי תנסו להתמודד עם המציאות כפי שהיא, ולא תדחו את ההתמודדות לזמן אחר. הרי אם תדחו את ההתמודדות היא לא תיעלם מהשטח. במקרה הטוב היא תישאר כמו שהיא, במקרה הגרוע היא תחמיר יותר. עורך דין מאיר בקרמן יסייע לכם להתמודד עם כל הבעיות הקשורות לתחום המס בדיוק בזמן המתאים.

 אל תגידו – לי זה לא יקרה

לא מעט בעלי עסקים טוענים כי להם זה לא יקרה, ורשויות המס לעולם לא יתפסו אותם. אך רשויות המס יכולות לבדוק כל עסק, לא משנה אם מדובר על עסק גדול או קטן. עורך דין מאיר בקרמן פגש עד כה לא מעט בעלי עסקים שהיו במצב הזה. מוטב כי תמיד תיקחו בחשבון כי אתם עלולים להסתבך עם רשויות המס. תהיו מאוד זהירים בכל מה שקשור להתנהלות עם רשויות המס.