אאא

הסדרה האזורית של יקבי כרמל הינה סדרה ייחודית של יינות משובחים המבוססת על זני ענבים קלאסיים ממיטב אזורי הכרמים בישראל. כל אחד מיינות הסדרה נותן ביטוי עוצמתי לאזור הכרם הנבחר שממנו הגיע, ובכך מביא לידי ביטוי מעל מאה שנות למידה וחקר האדמה והאקלים. 

עכשיו, לקראת חג השבועות, תוכלו ליהנות משנת הבציר החדשה של הסדרה האהובה ומהנראות החדשה שהותאמה במיוחד לאווירת האזורים שמאפיינת את הסדרה. הבציר החדש כולל את היינות האדומים והלבנים של הסדרה, כאשר שנת הבציר של היינות האדומים קברנה סוביניון, קברנה שיראז ומרלו הינה 2019, ואילו שנת הבציר של הגוורצטרמינר והרוזה הינה 2020. יינות הסדרה, ובפרט רוזה וגוורצטרימינר, יכולים להשתלב היטב עם מאכלי החלב והגבינות של החג, כאשר יתר יינות הסדרה מתאימים ללוות את סעודות החג עם מאפייניהם הייחודיים.  

יינות הסדרה הינם: 

קברנה סוביניון – יין אדום יבש מאזור הרי יהודה המאופיין בגוון ארגמני עמוק ובשומת של אוכמניות, קסיס ואקליפטוס, גוף מלא וסיומת ארוכה ומאוזנת. היין התיישן במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון, יתאים יחד עם קדרות בשר ופסטה ברוטב בשר. 

קברנה שיראז – יין אדום יבש מאזור הגליל המאופיין בגוון ארגמני עמוק ובשומת של פטל שחור, תבלינים ושוקולד מריר, גוף מלא וסיומת ארוכה ומאוזנת. היין התיישן במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון, והוא מתאים יחד עם קדרות בשר .

מרלו – יין אדום יבש מאזור הגליל המאופיין בגוון סגול עמוק ובשומת של שזיף, קסיס ומנטה, גוף מלא, מרקם קטיפתי עם טאנינים משולבים וסיומת ארוכה ומאוזנת. היין היישן במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי, והוא מתאים יחד עם בשר ופסטות ברוטב בשר. 

גוורצטרמינר – יין לבן חצי יבש מאזור הגליל המאופיין בגוון זהוב ירקרק, בארומה של ליצ'י, ורדים וחבושים אפויים. היין התיישן במשך 3 חודשים, והוא מתאים יחד עם גבינות קשות.

רוזה – יין רוזה יבש מאזור הרי יהודה המאופיין בגוון ורוד בהיר וניחוחות של תותי יער, פטל, ורדים ותבלינים. היין התיישן במשך 3 חודשים, והוא מתאים יחד עם גבינות רכות. 

במקביל להשקת הבציר החדש ליינות הסדרה, מקבלת הנראות של הסדרה תוספת שדרוג שהופכת אותה לאלגנטית ועדינה. על כל בקבוק מופיע בעל חי המסמל את אזור הגידול של הענבים, וכעת בנראות המחודשת נוספו קווים המדמים פוטוגרפיה של האזורים להמחשת המהות של הסדרה הייחודית. 

כל יינות יקבי כרמל הינם בכשרות בד"ץ מהדרין בראשות הגר"א רובין שליט"א. 

 

כיכר בשיתוף יקבי כרמל