אאא

תחרות ה"האקתון" הנערכת בישיבה מדי שנה, הפכה כבר למסורת, וצוות השיפוט מורכב מבוגרי הישיבה - אנשי היי טק בכירים, ותלמידי הישיבה שהם בשנה ג' בלימודי תואר ראשון במדעי המחשב (בהתמחות סייבר).

השנה התמקד ה"האקתון" ספציפית בפיתוח של תוכנות לשימוש הנהלת הישיבה, ביניהן תוכנות ניהול של פרטי תלמידים, תוכנות לבקרה ופיקוח על ציוני התלמידים והתקדמותם בלימודים, תוכנות לניהול צוות, תוכנה לניהול תורמים קיימים ופוטנציאליים ועוד.
 
את הכלים שפיתחו התלמידים יבחן צוות מקצועי שידון באפשרות לפתח הלאה את התוכנות על מנת להוציא אותן לשוק - למכירה ללקוחות המעוניינים בתוכנות ברמה גבוהה - שפותחו מתוך השטח ומתוך הכרות עם עולם הישיבות וצרכיו.
 
תלמידי הישיבה משיעור ג' עתידים בשבועות הקרובים להתגייס לתפקידי מפתח בחיל המודיעין ובאגפים טכנולוגיים אחרים של צה"ל, כמפתחי תוכנה, בודקי תוכנה, חוקרים, מנהלי רשתות ותפקידים אחרים.
 

ישיבת ההסדר החרדית "דרך חיים" היא מוסד יחודי מסוגו, בכך שלצד היותה ישיבה גדולה חרדית עם הקפדה בלתי מתפשרת על רמת הלימודים ועל הרמה האישית של בני הישיבה - משולבים בה גם לימודים לתואר ראשון ושירות טכנולוגי-מקצועי בצה"ל.

הישיבה דוגלת בהכנת הבחור להיות חרדי, בן תורה אמתי, גם בבית המדרש וגם בחיי העבודה והמעשה. 

רוצים עוד פרטים? כנסו>>