אאא

הדרום חוזר לשגרה ברוכה, וזה הזמן שלכם להיכנס לכוננות. זה הרגע לבחור לעצמכם עתיד מבטיח וללמוד במקום שיכין אתכם בגדול לשוק העבודה. שימו לב למה שמציע הקמפוס החרדי של המכללה האקדמית אשקלון, לקראת תואר ראשון שייקח אתכם קדימה:

 1. חרדים להצלחה שלכם: ללמוד בקמפוס החרדי במכללת אשקלון זה ליהנות מתכנים מפוקחים, סביבה שמורה וחברים כמוכם. זה להרגיש בבית בקמפוס נפרד (לגברים בגן-יבנה ולנשים באשקלון), בניהול צוות חרדי. זה לקבל מלגות לזכאים מהמכללה, מקרן קמ"ח ועוד. זה לרכוש מקצוע מוערך שתואם לאורח חייכם ותורם לקהילה.

 

 1. למדתם? נחטפתם: מקצועות הקמפוס מותאמים לשוק העבודה ומעניקים פרנסה מבוקשת ומכובדת. התפריט: תואר במחשבים עם התמחות בסייבר; בכלכלה וניהול עם התמקדות בהובלת עסקים; או בעבודה סוציאלית בדגש על מענה לצרכי המגזר. הקינוח: אחוזי השמה מובילים (לעתים תוך כדי הלימודים) ורמות שכר מהגבוהות במשק.

 

צוות הקמפוס החרדי
צוות הקמפוס החרדי (יח"צ מפעלות)
הגדלה
 1. לימודים שמשתלבים בחיים: כולל, עבודה או גידול משפחה, ובמקביל לימודי תואר? אם חשבתם שזה בלתי אפשרי, אז בלתי אפשרי שבדקתם את הקמפוס החרדי. קחו למשל את התואר בכלכלה ובניהול או בעבודה סוציאלית – הלימודים נערכים פעמיים בשבוע בלבד, לגברים בערב ולנשים בבוקר. לו"ז מהחלומות.

 

 1. כיתות קטנות, מרצים גדולים: הסטנדרטים שהציבה האקדמית אשקלון מבטיחים לא רק מרצים מעולים, אלא גם כיתות קטנות – שני פרמטרים שזיכו אותה בדירוג מרשים במדד איכות ההוראה מטעם המל"ג. במקום ללכת לאיבוד בקמפוס ענקי, אתם לומדים עם סגל שבאמת מכיר אתכם אישית וזמין ללוות ולסייע. זה נדיר, ואדיר.

 

 1. מכינות שבאמת מכינות: כקמפוס חרדי לכתחילה, בברכת גדולי ישראל ובניהול אנ"ש, מכירים כאן את מערכת החינוך החרדית שממנה הגעתם ומכינים אתכם לאקדמיה באופן המדויק ביותר. מכינות קדם-אקדמיות ומכינות מקוצרות לבני 30 פלוס, משלימות ביעילות פערים במתמטיקה, באנגלית ובמקצועות הבגרות לקראת הצלחה בתואר. 

 

 1. הופכים ליקוי לסיכוי: גם מי שלא היה אלוף המשמעת או השפיץ של הישיבה, יכול להצטיין באקדמיה עם הליווי הנכון. מרכז התמיכה לבעלי לקויות למידה במכללה כולל חונכות אישית, סיוע טכנולוגי ורגשי, סדנאות ועוד. התוצאה: עשרות אנשי מקצוע מבריקים, שנהנים לספר איך היו פעם תלמידים בינוניים (ואף אחד לא מאמין להם...).

 

 1. אוויר ואווירה: בינינו, לא מגיע לכם ללמוד בקמפוס מהיפים בארץ? מרווח, ירוק, מצויד, חדיש ומרחיב לב – ודעת. ויש גם מגוון שירותים סטודנטיאליים, הסעות חינם בין אשדוד לגן-יבנה, תמיכה אקדמית ויחס אישי מהרישום עד לסיום. 

 

 1. שכ"ל שעושה שכל: אין היגיון לשלם הון, כשבמכללת אשקלון אתם נהנים משכר לימוד אוניברסיטאי. בנוסף, לרשותכם מגוון מלגות שיחסכו לכם אלפי שקלים. ובנוסף, בהתאם לחוק לעידוד הלימודים האקדמיים בנגב מוענק פטור משכר לימוד בשנה א' לבוגרי שירות צבאי, לאומי ואזרחי. 

 

 1. מקום שסטודנטים אוהבים: עדיין מתלבטים? הקשיבו לחוכמת ההמונים. בסקר התאחדות הסטודנטים הארצית, שנערך בתש"פ בקרב סטודנטים ממגוון מוסדות אקדמיים, זכתה המכללה האקדמית אשקלון במקום הראשון. כן, הראשון בארץ. והרי אין סיבה שתתפשרו על פחות, נכון?

 

 1. העתיד מתחיל היום: ההרשמה לתואר ראשון ולמכינות הקדם-אקדמיות בקמפוס בעיצומה. זו ההזדמנות לעשות כבר היום את הצעד שיעשה לכם את המחר.

  כנסו לכאן >>

  התקשרו  08-678-9158 או שלחו מייל: [email protected].