אאא

זוגות רבים יודעים לספר כי פגישות רבות שנראו בתחילת הדרך על כיוון חיובי הסתיימו במבוי סתום ללא שאחד מהצדדים יבין את הרקע לסירוב.

לפעמים מדובר בקפידה ישנה, פליטת פה או בעיה כלכלית שסוגרת את הדלת ולפעמים מדובר בסיבה עמוקה יותר הדורשת בירור מעמיק.

כך או כך, השבוע נרשמה תפנית מיוחדת עבור רווקים ורווקות כאשר חמישה גאוני עולם התקבצו יחד וקבעו כי מי שיתרום לחתונות יתומים יזכה מידה כנגד מידה להתארס ברווח בקרוב ובנקל.

בכדי להעניק תוקף לברכה בבחינת צדיק גוזר והקב"ה מקיים היא נכתבה על שטר בית דין המקביל לשטר תנאים עליו חתמו הרבנים הגאונים.

להזמנת השטר הקליקו כאן>>>

שליחי ועד הרבנים שנדהמו מהברכה המפתיעה בקשו לוודא כי הבינו נכון את משמעות הדברים ותיעדו את החתימה בנוכחות הרבנים. בשיחה שנערכה עמם לאחר מכן נמקו את הצעד המיוחד: 

החודש הזה התקשרו למוקד הצדקה עשרות משפחות שחוו אסונות קשים. באחד המכתבים ספרה נערה יתומה כי אמה נפטרה מסרטן והיא ואחיה הקטנים נותר לבד עם אב עיוור. הרבנים בקשו לוודא את כל הפרטים ואז התבררה תמונת מצב קשה:

המשפחה שמתגוררת בירושלים אבדה את האם לפני תשע שנים לאחר מאבק קשה בסרטן. האב, אדם חולה סוכרת ששמר על איזון בזכות אשתו איבד את מאור עיניו ומצבו הבריאותי הלך והידרדר.

בנוסף למצבו הפיזי הוא מתמודד עם רגשות אשמה קשים כיוון שלדבריו לא הצליח לקיים את צוואתה של אשתו לשמור על הילדים. בתו הכלה עתידה להתחתן החודש ואין לה עדיין נדוניה בסיסית ביותר לחתונה.

בעקבות מקרה זה ודומיו פסקו הרבנים את הדין המיוחד על כל מי שיתרום למען 57 החתונות וחתמו עליו בנוכחות נציגי ועד הרבנים.

מעוכבי שידוך רבים רואים את האור בקצה המנהרה ותולים תקווה בהזדמנות המיוחדת שנקראה לפתחם.

בתרומה של 570 ₪ ( 10 ₪ לכל יתום) שתועבר לחתנים וכלות נזקקים תוכלו להצטרף לסגולה האדירה ולזכות בשטר בית דין חתום שיחיש לכם את שטר התנאים במהרה.

להצטרפות הקליקו כאן>>>