אאא

אמנם שנת תשפ"א היתה שנה מורכבת עבור כולנו, אך עבור הזוגות שהיו באמצע טיפולי הפוריות, או למשפחות עם בן משפחה חולה הזקוקות להתייעצות דחופה בשל מצבו הרפואי, השנה הזו היתה סבוכה אף יותר. לצד הצורך להישמר מפני הנגיף, הזוגות היו חייבים להמשיך את טיפולי הפוריות בכדי לא לסכן את התהליך החשוב של הבאת ילדם לעולם ובני המשפחה היו חייבים לקבל מענה הלכתי מצד רבנים העוסקים בצד הרפואי-הלכתי.

 לתרומות לחצו כאן >>> 

איך נראתה שנת תשפ"א במכון פוע"ה?

כ-375,000 כניסות נרשמו לאתר האינטרנט של מכון פוע"ה בשנת תשפ"א, ובו ניתן למצוא כלים רבים עבור הזוגות הנתקלים בקשיי פוריות והיריון, אפשרות לשלוח שאלות לרבני המכון, להירשם לקורסים לצפות בשיעורים ועוד. 

למעלה מ-25,000 שעות ייעוץ של רבני המכון התקיימו במהלך השנה האחרונה לזוגות, רווקים ורווקות שפנו למכון פוע"ה ו-97,341 שיחות שטופלו על ידי צוותי מכון פוע"ה.

הקורונה היוותה חלק נכבד מהשנה האחרונה ועל כן הנתון הגבוה של 19,341 שאלות בנושאי קורונה הקשורות לתחומי העיסוק של המכון לא צריכות להפתיע אף אחד. 

נגיף הקורונה איפשר למשתתפים רבים לקחת חלק בכנסים הוירטואליים שהתקיימו בשנה האחרונה, שישה במספר, ובהם לקחו חלק למעלה מ-17,000 משתתפים בארץ ובעולם.

 לתרומות לחצו כאן >>>

במהלך השנה האחרונה התקיימו 6,205 פגישות עם זוגות במכון, ול-4680 זוגות נפתחו תיקי זוגות חדשים במכון. 

232 משפחות קיבלו ליווי על ידי רבני אגף קדושת החיים של מכון פוע"ה, בו עוסקים בשאלות הלכתיות, רפואיות ואתיות של חולים הנמצאים תחת שאלות מורכבות שצריכות מענה מיוחד. 

4459 השגחות הלכתיות התקיימו בשנה האחרונה. מדובר בתהליך מורכב ורגיש מאד ובו משגיחה הלכתית מלווה את תהליך ההפריה שצריך להיעשות באופן סטרילי עבור הזוגות המקבלים ליווי מלא ממכון פוע"ה. 

הרב מנחם בורשטין, ראש מכון פוע"ה: "מאחורי כל מספר עומדת נשמה, עומד זוג, עומדת משפחה שבעיניים בורקות פונים אלינו על מנת לקבל את המענה ההלכתי והרפואי הטוב ביותר עבורם או עבור בני משפחתם. הייחודיות של מכון פוע"ה הוא ביכולת שלה לגשת לכל שלב במעגל החיים - מיצירת הנשמה ועד ליווי הנשמה בצאתה מהעולם. המלאכה הרגישה הזו נעשית בחמלה גדולה, ברגישות עצומה ובאהבה אין קץ". 

בימים אלה עורכים במכון פוע"ה פרויקט גיוס המונים על מנת להרחיב את הליווי והטיפול בזוגות הזקוקים לסיוע של המכון בנושאי פריון, היריון ולידה וכן בייעוץ לבני משפחות של חולים עם שאלות הלכתיות ואתיות רפואיות מורכבות. אנו מזמינים אתכם להיות שותפים בחיזוק מכון פוע"ה כדי שעוד זוגות ומשפחות יזכו לחיוך וידיים מלאות.

 לתרומות לחצו כאן >>>

כיכר בשיתוף פועה