אאא

זה כבר הפך למסורת ירושלמית שהציבור החרדי מחכה לה כל שנה. בשנים האחרונות מידי שנה מאות אלפים מכל רחבי הארץ "עולים לירושלים" למתחם האטרקציות האדיר בבנייני האומה, ונהנים משלל מופעים, הפעלות, אטרקציות, ומתחמי משחק, לכל המשפחה. גם השנה, זו השנה השישית ברציפות, בכפוף למגבלות הקורונה, ראש העיר משה ליאון התעקש לקיים את "עולים לירושלים 6", שיתקיים בע"ה בין הימים ראשון עד חמישי, כ"ג עד כ"ז באב. הפעילות תתקיים בכל יום מ10:00 בבוקר עד 15:00. ואחה"צ מ-16:00 עד 21:00. המחיר הוא 15 שקלים לכלל האטרקציות, מגיל 3 ומעלה.

במסגרת האטרקציות במתחם "עולים לירושלים" ימצאו רבבות המבקרים מכל רחבי הארץ אטרקציות יוצאות דופן. בין היתר במתחם החוץ יוכלו המבקרים לעלות על מרפסת שעולה לגובה של 60 מטרים וליהנות מנוף ירושלמי פנורמי. בנוסף, במקום יהיו מתקני שעשועים מכל הסוגים.

במתחם הסגור הוקמו כמה מתחמי פעילות. בין היתר הוקם מתחמי קונספט של עיירה יהודית, עמדת צילום הכולל פיתוח תמונה מיידי על מגנט למזכרת, רכבות לקטנטנים, מתחמי תחרויות, חידון קליקרים נושאי פרסים בנושא ירושלים, מתחם פירוטכני של קצב ואור לבנות, תערוכת זוחלים ונחשים, מתחם מופעים סביב השעון, הכולל מופעי חיות, מתחמי אקרובטיקה, לוליינות, ולהטוטנים. בנוסף יהיו במתחם מתחמי ג'ימבורי, מתחמי יצירה, מתחם לקטנטנים, מתחם מנוחה ובילוי למשפחות.

גולת הכותרת הוא המופע המרכזי והחינוכי "הכל מעלין לירושלים", אשר נכתב במיוחד לאירוע זה ע"י טובי הבמאים ואנשי התוכן, בהשתתפות עשרות שחקנים. המופע יעלה בכל יום ארבע פעמים. בבוקר פעם לבנים ופעם לבנות. ואחה"צ, פעם לבנים ופעם לבנות. מדובר בחוויה עוצמתית ובלתי נשכחת לכל המשפחה.

יש לציין כי הכניסה למתחם היא בהתאם למתווה התו הירוק. לרוכשי כרטיסים מעל גיל 12 יש צורך בהצגה של תעודת מתחסןמחלים או בדיקת קורונה מה-72 שעות האחרונות.

"מדובר בהפנינג הגדול ביותר בישראל למשפחה החרדית, ואנחנו גאים להזמין את הציבור החרדי להשתתף במופעים, בהפעלות ובאטרקציות במתחם המושקע" אומר ראש העיר ירושלים משה ליאון. "מדובר במסורת שנמשכת זו השנה השישית, ואני שמח שהשנה ניתן לקיים את "עולים לירושלים" בהשתתפות המונים, במסגרת ההגבלות והקפדה על בריאות הציבור. צפויה לכם הנאה ירושלמית אמיתית ובלתי נשכחת!".

ראש העיר ביקש להודות לאריאלה רג'ואן, סמנכ"לית וראש מינהל תרבות חברה וספורט, ולהרב פנחס ארליך מנהל האגף לתרבות תורנית על חלקם החשוב בהוצאת המיזם מהכוח על הפועל לטובת תושבי ירושלים השנה כבשנים עברו לשמחתם והנאתם של מאות אלפי המשתתפים.

"ירושלים הפכה למוקד התיירות המרכזי של הציבור החרדי בארץ ובעולם" אומר חבר מועצת העיר ירושלים ומחזיק תיק תרבות תורנית הרב דוד בלומנשטוק. "אנו שמחים לארח רבבות אורחים מכל רחבי הארץ, שיגיעו ליהנות משלל החוויות, הרוחניות והגשמיות שיש לעיר להציע".

לרכישת כרטיסים לחצו כאן >>>

או חייגו: חייגו כעת 077-222-3000