אאא
אלי פולק מנכ"ל איחוד הצלה מסר: "צוותי הרפואה של איחוד הצלה הגיעו מכל רחבי הארץ לרגל ההילולא ומאבטחים רפואית את שלומם של הרבבות. כמו כן הנחתי את ראשי הסניפים בירושלים לתגבר את כלל המענה גם בכל הצירים המובילים לקבר רחל בכדי שנוכל לתת מענה מהיר ומקצועי גם בשעות העומס״.
 
 מושיקו מוסקוביץ מנהל אגף המבצעים של איחוד הצלה מסר: "לקראת ההילולא ערכנו סיור היערכות יחד נציגי המשטרה והצבא, ונציגי המרכז הארצי לפיתוח המקומות הקדושים בראשות הרב יוסף שווינגר ומנהל אתר קבר רחל הרב שחר פיירמן לתיאום נהלים ושיתופי פעולה במבצע אבטחת שלומם של הרבבות בימי ההילולא.
 
מיקי כהן מנהל איחוד הצלה מרחב ירושלים הוסיף:"אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של איחוד הצלה בסיוע ותגבור של הרופאים, הפרמדיקים, והחובשים פועלים במשמרות סביב השעון מצאת השבת ועד ליום ראשון בערב בקבר רחל ובחניון טדי למתן מענה רפואי מהיר ומיידי ככל שיידרשו".
 
הרב שחר פיירמן מנהל אתר קבר רחל מסר: "השנה ההגעה להילולא תתאפשר רק דרך מערך ההיסעים מחניון טדי. זו זכות גדולה עבורי כמידי שנה לסייע לרבבות העולים לקבר רחל ביום ההילולא. יחד עם צוותי המרכז לפיתוח המקומות הקדושים בראשות הרב יוסף שווינגר, איחוד הצלה וכלל כוחות החירום והביטחון אנו פועלים להבטיח את שלומם של עשרות אלפי העולים".