אאא

אם כבר ללמוד ייעוץ עסקי- אז רק מהמנטור מספר 1 בישראל

במשך יותר מעשרים שנה, ליווה ניר דובדבני עסקים רבים משפל לשיאים חדשים ולימד אחרים את התחום. לאורך השנים גילה ניר שהדרך להצלחה עסקית היא מסע, וכדי להוביל אחרים עד המטרה חייבים לשלב מגוון רחב של כלים. את כל הכלים, השיטות והמודלים המנצחים שיובילו את העסק שלכם ושל אחרים לביצועי שיא תוכלו ללמוד בהכשרה מקיפה, מקצועית ואפקטיבית- וכעת לראשונה גם במגזר החרדי!

חרדים אבל לא מטומטמים

הכסף שלכם לא גדל על העצים. ולפעמים- תשלום זול יעלה לכם ביוקר. השוק מוצף בקורסים שצצים כפטריות לאחר הגשם או ביועצים עסקיים שמבטיחים צ'קים ללא כיסוי. אבל ניר דובדבני מדבר עם קבלות. הוא עובד עם החברות הגדולות במשק והביא אותן לביצועי שיא. עם הצלחות אי אפשר להתווכח. אם אתם רוצים להיות יועצים עסקיים בעסק הפרטי שלכם ולהתפטר מהתלות מיועץ עסקי חיצוני שגובה אלפי שקלים בחודש, או ללמוד מקצוע לחיים, להיות יועץ עסקי מצליח ולשבור תקרות שכר- זה הזמן לתפוס מקום בהכשרה החמה והלוהטת של החורף שתכניס לך רווחים לאורך כל הדרך. 

רק רווחים מדברים!

כל הסיבות להירשם כבר עכשיו להכשרה ליועצים עסקיים:

מקיף

מסלול הכשרה מלא לייעוץ עסקי, הכולל גם אימון מכירות. בהנחיית המרצים המובילים בתחום, שילמדו אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת.

פרקטי

כל מה שעובד, ורק מה שעובד. כולל התנסות בתהליכי ייעוץ עסקי מודרך לצבירת ניסיון תוך כדי הלימודים, וטמפלייטים מוכנים לכל פרוטוקול ייעוץ ואימון.

אפקטיבי

מתודולוגיות עם קבלות שתמיד מייצרות הצלחות, נטוורקינג וחשיפה למספר עצום של בעלי עסקים ולידים איכותיים

מקסימום תמיכה

כל מה שאתם צריכים כדי להצליח. סיכומי שיעורים און-ליין, קורסים וסדנאות משלימים במתנה, בסיס ידע מקצועי עצום הפתוח למשתתפים, הכוונה מקצועית - והכול במרכז ניר דובדבני.

חטיבת יועצים ללא זכיינות

הזמנה פתוחה להצטרף לחטיבת היועצים העסקיים של ניר דובדבני במודל הכי כדאי בארץ, ללא זכיינות או התחייבות

ללא צורך בידע מקדים

בואו איך שאתם. תנאי הקבלה היחיד הוא בדיקת התאמה על-ידי המנהלים המקצועיים של מסלול היועצים העסקיים.

הנוסחה להצלחה שלכם: כלים פרקטיים. מקסימום רווחיות.

אלו שלושת הדברים שיביאו אתכם לטופ של תחום הייעוץ העסקי.

כי יש שיטות שעובדות בוודאות, ויש דרך ללמד ולתרגל אותן באופן מובנה. בואו ללמוד את השיטות שעבדו בשביל החברות הכי גדולות במשק, ויעבדו גם בשבילכם. של המנצחי מעשי, שהופך את כל החומר למיומנויות חדשות.

 תיאוריות זה טוב ויפה, אבל בעולם האמתי צריך גם ניסיון אמיתי. בגלל זה משתתפי מסלול ההכשרה מיישמים את מה שהם לומדים על שני עסקים אמתיים שהם בוחרים — ומתחילים בכך מיד לאחר המפגש השלישי!

אתם תהפכו למומחי הצלחה עסקית,
למכונות משומנות שוברות שיאי מכירות ורווחים
ומלמדים אחרים את השיטות והכלים
ועושים להם את הסוויץ' בראש כדי להסתער על המטרה בשיא הכוח!

הירשמו עכשיו >>

הטבה כספית מטורפת לנרשמים עד כ"ב כסליו!!