אאא

מגבית 'לב לאחים' יוצאת לדרך: החל מתחילת השבוע, אלפי פעילי הארגון בכל רחבי הארץ החלו בפעילות חסרת תקדים להרחבת מהפכת התשובה בישראל, תחת הסלוגן 'אנכי מבקש'. בסדרת כינוסים שנערכה ברחבי הארץ הפעילים לקחו על עצמם לקרב אלפי לומדי תורה נוספים, ולהרחיב את המהפכה שבמסגרתה אלפי יהודים מחוברים לתורה הקדושה.

המגבית יוצאת לדרך לאחר סדרת מעמדים שנערכו בבתיהם של גדולי ישראל, בבית מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א ובבית מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שליט"א.

גדולי ישראל פרסמו מכתב היסטורי שבו הם קוראים לציבור להיות חלק מהמהפכה ופרסמו ברכה נדירה לתורמים שמביאה את דברי הגמרא על חשיבות "הוצאת יקר מזולל": "ובגמרא אמרו כל המלמד את בן עם הארץ תורה אפילו הקב"ה גוזר גזירה מבטלה בשבילו שנאמר ואם תוציא יקר מזולל כפי תהיה, וברש"י שכל המחזיר אנשים למוטב הרי בכחו ממש לבטל גזירת שמים.

"וכל המסייעים לארגון "לב לאחים" הרי הם בכלל הבטחה נוראה זו, ויבטלו מעליהם כל גזירה קשה, ויזכו במדה כנגד מדה שילכו בניהם ובנותיהם בדרך טוב תמיד, ויראו מהם רוב נחת דקדושה".

שיאה של ההתרמה יגיע כאמור בימים שלישי ורביעי י"ט-כ' בכסלו, כאשר עד אז אלפי פעילי ואברכי לב לאחים, יחד עם רבבות מתחזקים יאזרו יחד כוח על מנת להוסיף חיילים לתורה, ולהגביר עוד ועוד את המהפכה התורנית שהולכת ומתרחבת מידי יום ומתקיימת בזכות מסירותם של אברכים בכל רחבי הארץ שמקדישים זמן לאחיהם, לומדים איתם גמרא, רושמים ילדים למוסדות חינוך, ועורכים פעילות מיוחדת בבחינת, וְיִשְׁמְעוּ רְחוֹקִים וְיָבוֹאוּ וְיִתְּנוּ לְךָ כֶּתֶר מְלוּכָה.

כיכר בשיתוף לב לאחים