אאא

ציון התנא הקד' רבי חנינא בן דוסא ואשתו הטמונים במערה בכפר עראבה בגליל נמצא במורדות ההר ודרכי הגישה לשם צרים מאוד, בימים של מזג אויר סוער המקום מועד לשיטפונות ונסגרים דרכי הגישה למקום ע''י המשטרה.

ארגון חנינא בני שלקח על עצמו לתת אפשרות לכל יהודי הזקוק לישועה לקיים את הסגולה הבדוקה מקיים הערכות גדולה ומיוחדת מאוד ע''מ לאפשר למניין האברכים הקבוע להגיע לציון הקדוש בביטחה ובצורה האחראית ביותר והכל בתאום עם הגורמים המוסמכים לכך.

זקוקים לישועה? כך תגיעו לציון הקדוש של התנא >>

באירגון מציינים בהתרגשות את ההתגייסות של הגורמים האמונים על שמירת הסדר והתנועה בכבישים למען הדבר החשוב, וזכותו של התנא הקדוש רבי חנינא בן דוסא שבשעת ירידת המטר אמר לפני הקב''ה חנינא בצער חנינא בצער כפי המופיע בגמרא בתענית דף כד והפסיק המטר מועיל גם כאן. 

סיפורי ישועות רבים מתפרסמים כל העת על יהודים רבים מהארץ ומחו''ל שקיימו את הסגולה הבדוקה כפי שסידר הגאון הצדיק רבי מרדכי שמואל אדלשטיין.

זקוקים לישועה? כך תגיעו לציון הקדוש של התנא >>

 רק לאחרונה פורסם על יהודי שאבד את מקום עבודתו וביקש בעת פנייתו למוקד הישועות שיזכירו את שמו ''לזכות לפרנסה שתיתן לי רוגע'' כידוע הגאון הצדיק רבי מרדכי שמואל אדלשטיין מאוד מקפיד שיזכירו לישועה בדיוק את נוסח הבקשה , כמה ימים לאחר התפילה בליל שישי לאחר חצות הלילה  קיבל אותו יהודי טלפון מידיד המשפחה שהוא חלק מדריקטוריון של חברת ענק במשק והציע לו עבודה עם משכורת גבוהה ולשנים ארוכות .

השבוע בס''ד כל אותם שמות שימסרו יוזכרו בכוונה רבה ובוודאי שלפום צערא אגרא וכגודל המסירות של מניין האברכים כך יהיה גודל הישועות.

כיכר בשיתוף חנינא בני