אאא

עולם התקשורת החרדי מתפתח בשנים האחרונות, ובהחלט מדובר בשינוי מגמה שהולך וצובר תאוצה. יותר ויותר אנו עדים לאנשי תקשורת שמשתייכים למגזר החרדי.

בית הספר טאלנט מדיה, זיהה את הפוטנציאל שהולך וגדל, והחליט להכשיר תלמידים במקצועות המדיה, כאשר בימים אלו נפתח המחזור ה-11 לאחר ההצלחה הבלתי רגילה במחזורים הקודמים.

מי שהגה את הרעיון, הוא מרצה ומנהל בית הספר טל שבתאי שעוסק בתחום מצעירותו. טל, מביא איתו ניסיון ככתב בערוץ 14, כבמאי בתאגיד השידור הישראלי כאן 11 (ע.במאי מנהל הפקה -דוקו ריאלטי "עוד ניפגש"), כמגיש וכמפיק תוכניות בערוץ 98 ושלל פרויקטים מתחום המדיה. 

הקורס שמוצע הינו ייחודי במגזר, ומדובר בהזדמנות נדירה לקבל כלים מקצועיים בתחום ולהיחשף לתעשייה שלמה, היוצרת סרטים, תוכניות והפקות בתחומי המדיה.

בית הספר טאלנט מדיה לימד והכשיר עד כה עשרות גברים ונשים שהוכשרו בהצלחה.

כיום בוגרי בית הספר כבר השתלבו בתעשייה והחלו לעבוד, לאחר שסיימו בהצלחה את הלימודים. אחד מהם הוא אלעד זהבי שעובד כיום בערוץ 2000 : "אמא שלי ראתה את המודעה על בית הספר, ויודעת שמגיל צעיר גם כשלמדתי בישיבה, חיפשתי לצלם ולהפיק. היא פתאום ראתה שנפתח מחזור באווירה תורנית, ואני גם חקרתי קצת בנושא, והחלטתי שאני נכנס ללמוד, ואני חושב שזה צעד הכי מבורך שלי עד היום. אני יכול לספר, שכשהגעתי לראיון עבודה בערוץ, הבינו מהר מאוד שיש לי המון ידע, אותו קיבלתי בטאלנט מדיה, ומיד התקבלתי לעבודה. כיום אני מגיש תוכניות עורך ומפיק בערוץ".

גם אוריאל וייס, בוגר מחזור קיץ בשנה שעברה, השתלב בתחום והחל לעבוד במחלקת הפוסט של ערוץ 14 . כיום אוריאל עורך ומבזקן בערוץ, וניכר שהדרך שהחל בבית הספר קידמה אותו משמעותית : "טל המליץ עלי במערכת, וכיום חצי שנה לאחר שאני בערוץ, אני יכול להגיד שהקורס חידד לי את כל העניין הפרקטי, ולכן הצלחתי להשתלב ולהצליח כאן במערכת"

 גם חני גולדשטיין, שעוסקת בתחום הפקות אירועים, חלמה תמיד לעמוד מול המצלמה, ללמוד ולעבוד בתחום : "הייתי מוכנה להגיע מבאר שבע עד לירושלים פעם בשבוע בשביל ללמוד, זה היה שווה כל שקל, כל דקה. פעם בשבוע שעדין חסרים לי, הייתה אווירה ואחוות נשים מדהימה, חיכיתי ליום הזה והגשמתי חלום!"

הלימודים מתקיימים בירושלים אחת לשבוע, במשך 3 חודשים, והם כוללים חודשיים עיונים, וחודש מעשי בתוך האולפן. 

בקורס ילמדו בין היתר את יסודות הצילום והעריכה, איך יוצרים תוכניות, תוכן ותחקיר, פרה פרודקשן הפקה, פוסט וכו'.

הקורס מיועד לתלמידים מהמגזר שתמיד תחום התקשורת בער בהם, בעלי כישרון ואוריינטציה לתחום.

מומלץ לבקר באתר בית הספר, ולהתרשם מעובדות גמר של תלמידים ולקבל מידע נוסף וסילבוס מקוצר

 הזדרזו להירשם מספר מקומות מוגבל 

 
כיכר בשיתוף טאלנט מדיה