אאא

בכנס שיועד לנשים בעלות עסקים מכל המגזרים, השתתפו נציגי בנק מרכנתיל המכירים היטב את העולם החרדי ואופי העסקים שמנוהלים בו. במהלך המפגש הרצתה בתיה אשכנזי, סגנית מנהל סניף מרכנתיל ברבי עקיבא ומנהלת מח' פרטית, מניסיונה על ניהול פיננסי ותקשורת מדויקת עם הבנק. כמו כן, סקרה בתיה את מגוון פתרונות האשראי שהבנק מעניק לפעילויות שונות.

בתיה ציינה כי: "קיימת חשיבות לקשר אפקטיבי בין הבנקאי לבעלות העסקים במטרה ליצור אחדות אינטרסים להצלחת העסק והבנק. הצגה נכונה של העסקה על כל מרכיביה, קבלת חוו"ד הבנק על העסקה, לרבות דרישותיו לצורך בחינת מימון העסקה יכולים לתרום לקבלת החלטה מושכלת על השקעה צפויה. יתרה מזאת, יש באפשרות בעלות עסקים לקבל במרכנתיל הלוואות בערבות מדינה, כמו גם, שירותים בנקאיים מקוונים במהירות וללא המתנה בסניף". לבעלות העסקים שרוצות להצליח, סיפקה בתיה אופציות עסקיות חשובות, ובהן: עשרת הדברות לבעלת העסק שרוצה להרוויח יותר וכיצד לשווק בקלות בשפת הלקוח.   

"אנו במרכנתיל", סיכמה בתיה את דבריה "שמים דגש על חוויית שירות טובה ללקוח. בנק מרכנתיל דורג במקום הראשון במדד ידידותיות הבנקים לעסקים קטנים ובינוניים הודות ליתרונות שהוא מציע ללקוחותיו וההבנה המיטבית של צרכיהם."

 

כיכר בשיתוף מרכנתיל