אאא

עולם הנדל"ן מושך אליו אינספור אנשים המעוניינים למצוא פרנסה ואפשרויות רווח אטרקטיביות, הן משקיעים בעלי ממון והן יזמים, מתווכים, קבלנים ואנשים רבים נוספים אשר נושאים עיניהם אל תחום רווחי זה, ובצדק. במיוחד בשנים האחרונות (ולמעשה בעשורים האחרונים), ענף הנדל"ן בארץ צומח בקצב מסחרר, המחירים נעים אך ורק כלפי מעלה וההשקעה או הפעילות בתחום זה נראית רווחית, מניבה ומתבקשת מאליה. קורסים שונים המועברים במסגרת לימודי נדל"ן במכללות ובתי ספר מקצועיים המתמחים בתחום זה, מהווים את אחת הדרכים הטובות והבטוחות ביותר להיכנס לתחום, ולהצליח להתברג בו במקומות הנכונים

קורס השקעות נדלן, לימודי יזמות ותיווך, נדל"ן מעבר לים ועוד – קורס נדל"ן מומלץ

בחטיבות ללימודי נדל"ן של מקומות המתמחים גם בתחום לימודים זה ניתן למצוא כמה וכמה קורסים ספציפיים שונים אשר יכולים להוות דלת כניסה מצוינת ומומלצת לעולם הנדל"ן, הן עבור מי שכבר מתעניין ואף פועל בשוק והן עבור מי שמגיע ללא כל ניסיון קודם בתחום. 

להלן כמה דוגמאות לקורסים מומלצים מתחום לימודי הנדל"ן:

קורס יזמות נדל"ן הוא קורס נדל"ן במסגרתו לומדים כיצד להיכנס לשוק כיזמים, למצוא עסקאות בעלות פוטנציאל גבוה ונכסים הנמכרים במחירים הנמוכים ממחירי השוק, להתמודד עם ההיבטים המשפטיים והעסקיים הרלבנטיים השונים וכיוצ"ב. אנשים רבים בטוחים כי יזמות הוא תחום שלא ניתן ללמוד בצורה מסודרת, אך בפועל זהו לא המצב. אינספור אנשים כבר לקחו קורס יזמות נדל"ן ויישמו בשטח את מה שלמדו מיד לאחר מכן, וכך הצליחו להיכנס לתחום (או לשפר את יכולותיהם ופעולותיהם בשוק, במידה וכבר פעלו בו לפני כן).

קורס תיווך הוא הקורס המכין לקראת הבחינה של רשם המתווכים - בחינה הנדרשת לצורך קבלת רישיון תיווך ועיסוק מקצועי וחוקי בתחום. תיווך הוא מקצוע מצוין לעסוק בו במידה ומעוניינים ללמוד את השוק ולמקם את עצמנו בפוזיציות נוחות בו, וניתן ללמוד לקבלת ההסמכה גם במקביל ללימודי נדל"ן אחרים. זה זמין עבורנו במסגרת הקורס המקיף של לימודי נדל"ן, המהווה למעשה שילוב של קורס יזמות נדל"ן עם קורס תיווך, הכל במסגרת לימודים אחת. 

אפשרות נוספת שכדאי להכיר בהקשר של לימודי נדל"ן הוא קורס השקעות נדל"ן מעבר לים – קורס המתמקד בשוק הנדל"ן האמריקאי, הנחשב ליציב, רווחי ורב אפשרויות הרבה יותר מאשר השוק הישראלי ומרבית שווקי הנדל"ן האחרים. במסגרת הקורס לומדים את השוק האמריקאי, כיצד ניתן ומומלץ לפעול בו כמשקיעים זרים וכיצד להתמודד עם הבירוקרטיה ועם שאר האתגרים המלווים את הפעילות בשוק זה. היכנסו למידע על קורס השקעות נדלן >>

אפשרות אחרונה שנציין כאן ושכדאי מאוד להכיר היא של הסמכת יועצי משכנתאות – קורס יועצי משכנתאות עם התמחות במיסוי מקרקעין. כולם לוקחים כיום משכנתא במדינת ישראל, ויועצי משכנתאות נהנים מביקוש אסטרונומי לשירותיהם. קורס זה מאפשר לעסוק בייעוץ משכנתאות באופן מקצועי, כמו גם ללמוד את השוק תוך כדי.

לסיכום, לימודי נדל"ן בהחלט מהווים את אחת הדרכים הטובות והבטוחות ביותר להיכנס לענף פעילות זה. מומלץ בחום להתעניין באפשרויות ובקורסים במידה וגם אתם מעוניינים להיות חלק משוק הנדל"ן ולמצוא בו את פרנסתכם. 

למידע נוסף על הקורסים השונים, היכנסו לאתר האקדמיה לפיננסים מבית BDO

https://www.bdo-academy.co.il/

 

כיכר בשיתוף האקדמיה לפיננסים