גור  טלזסטון  הארץ  וואקלי
איציק ברוורמןהטלפון של אשת ראש העיר דפנה ברוורמן נפרץ, הוואטסאפ שוכפל
ז' באב תשעח | 19.07.18
צוות חקירה מיוחד של המשטרה חוקר בימים אלו מי עקב והעתיק את הטלפון של דפנה ברוורמן, אשת ראש עיריית פתח תקווה, שכפל אותו ועקב אחר התוכן הרב שהכיל (אקטואליה)
זירת השריפה16 דירות ו-3 מקלטים נפגעו בשריפה בי-םקובי רוזן
לוחמי האש השיגו הבוקר (חמישי) לאחר מאמץ רב שליטה בשריפה גדולה שפרצה בבניין ברחוב דרך חברון. שני בני אדם נפגעו, לכודים רבים חולצו ולדירות רבות נגרם נזק (אקטואליה)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבהה'רב' הקונסרבטיבי חיון לא ייחקר במשטרהיוחנן בלייך1
לאחר מכבש לחצים ואמירות מצד פוליטיקאים ואנשי ציבור, החליט היועץ המשפטי לבטל את זימונו של חיון לקירה, עד שיתברר אם מעשיו מהווים עבירה פלילית (חדשות, בארץ)
אירוע חומרים מסוכנים בנתיבות. צפו בתיעודאירוע חומרים מסוכנים בנתיבות. צפו בתיעודכיכר השבת
כוחות משטרה הוזעקו הבוקר (חמישי) אל אזור התעשייה בעיר נתיבות בעקבות אירוע חומרים מסוכנים וסגרו את כל האזור בסמוך למפעל "קולורדו". בפנים: ההנחיות לתושבים (חדשות)
ישיבת בכירי 'דגל', אמשב'דגל' מסתערים על ב"ש: להעביר כתובותאבי רבינא6
תושבים חדשים בבית שמש התבקשו להעביר במהירות כתובות לעיר בכדי שיוכלו להשתתף בבחירות, כך עולה מישיבת בכירי 'דגל' התורה המבקשים להעביר מסר לראש העיר (בארץ)
השר אלקען וראש הממשלה במליאת הכנסתהליכודניקים תומכים באלקין, הוועדה נמנעתישי כהן
בכירי 'הליכוד', שרים, ח"כים וראשי ערים הודיעו כי החליטו להביע תמיכה בשר אלקין לראשות העיר ירושלים, אך הוועדה המוניציפאלית נמנעת. אלקין מחכה לתמיכת ביבי (אקטואליה)
אילוסטרציה"מדינת ישראל אינה מוכנה לרעידות אדמה"דניאל הרץ1
מבקר המדינה פרסם דו"ח מטריד על חוסר המוכנות של מדינת ישראל למקרה של רעידת אדמה משמעותית - הן מבחינת המבנים והן מבחינת ההגנה על התשתיות (חדשות)
דבריו של הגר"י יוסף, הערב"כל מה שביקשתי ממשה נסים - עשה הפוך"ישי כהן9
הראשון לציון ונשיא בית הדין הגדול הגאון רבי יצחק יוסף במתקפה חסרת תקדים הערב על משה נסים שהגה את מתווה הגיור, וכן על דייני מערך הגיור הדתיים-לאומיים (בארץ)
הגר"ד לאו בכנס רבני ישראל, הערבהגר"ד לאו: 'כוונות נסים טובות; התוצאה לא'ישי כהן
הרב הראשי לישראל שנאם בכנס הרבנים המתקיים הערב, הרבה לצטט מדברי הרה"ר הראשל"צ הגר"י נסים זצ"ל, תוך שהוא מותח ביקורת מעודנת על בנו, מציג 'מתווה הגיור' (ארץ)
במלון בים המלח: בת 9 טבעה למוות  בבריכהבמלון בים המלח: בת 9 טבעה למוות בבריכהכיכר השבת14
ילדה בת 9 טבעה למוות בבריכה במלון בים המלח. היא נמשתה מהבריכה לאחר ששהתה מתחת למים במשך מספר דקות, חובשים ביצעו בה פעולות החייאה אך מותה נקבע (חדשות)
פקסהסוף לפקסים - במשרדי ממשלה ובקופ"חכיכר השבת2
מליאת הכנסת אישרה את הצעת החוק שתחייב כל גוף ממשלתי - כולל קופות חולים - לקבל פניות ומסמכים בדואר אלקטרוני ולא רק בפקס • בפנים: הרשימה המלאה (חדשות)
עופות פלמינגו בחופי אילתתחזית: חם ויבש מהרגיל, מחר תורגש הקלהכיכר השבת
מזג האוויר היום יוסיף להיום חם ויבש מהרגיל ועומסי חום יורגשו באזורים השונים בארץ. מחר תורגש כבר התקררות קלה שתימשך גם בסוף השבוע וייתכן אף טפטוף קל (חדשות בארץ)
יהב על רקע מפרץ חיפהב"דגל" מחייכים: יהב וקליש צמודים בסקריםאבי רבינא22
סקר חדש של מכון סמית, לקראת הבחירות המקומיות בעיר חיפה, מציג לראשונה צמצום פער משמעותי בין ראש העיר יונה יהב למועמדת עינת קליש רותם. ב'דגל' מאושרים (מקומי)
תיאור רגעי החרדה בגן הילדיםנס: בלון התבערה נחת בחצר הגן ליד הילדיםאלי רוטמן2
ילדי הגן בישוב במועצת שדות נגב שהו בחצר בשעה שבלון תבערה שהופרח מעזה נחת לידם. הגננת הצליחה להתגבר על בהלתה, להרחיק אותם מקרבת הבלון ולהזעיק חבלן (ארץ)
תקיפה בעזהדיווח ראשוני: חיל האוויר תקף ברצועת עזהקובי רוזן4
אחרי שראש הממשלה סיים את ביקורו באוגדת עזה, על רקע המתיחות בהמשך "טרור העפיפונים", מל"ט של חיל האוויר תקף בצפון עזה • ככל הנראה במקום ישנם נפגעים (חדשות)
ראש הממשלה בסיור, עם המפקדים והכוחותרה"מ נתניהו באוגדת עזה: "אנחנו במערכה"ישי כהן8
ראש הממשלה נתניהו קיים הערכת מצב ביטחונית באוגדת עזה בהשתתפות שר הביטחון, הרמטכ"ל וראש השב"כ ואמר: "אנחנו במערכה, יש בה חילופי מהלומות. צה"ל ערוך" (בארץ)
שוד מצבות: דלתות נופצו ומתקני נרות נגנבושוד מצבות: דלתות נופצו ומתקני נרות נגנבואלי רוטמן23
שיטוט בהר המנוחות בירושלים, חשף מאות קברים נטולי מתקן הדלקת נרות הנשמה שהיה קבוע בהם תחילה. ככל הנראה מדובר בשודדי מתכות אטומי לב • תיעוד כואב (חדשות, בארץ)
תפיסת האקדח המוסלקאקדח הפלסטיני הוחבא בכסא הגלגלים. צפואלי רוטמן1
גם בלשי משמר הגבול, שרגילים לניסיונות להערים עליהם, הופתעו מהסלקת הנשק בכיסא הגלגלים של פלסטיני נכה, שנהג ברכבו בעזרת מנגנון נהיגה ידני • צפו בווידאו (חדשות)
גבול סוריה"תעצרו": עשרות סורים התקרבו אל ישראלאלי רוטמן3
"צבא אסד מתקרב אלינו, ואם תכניסו אותנו לא נשכח זאת לעולם": עשרות אזרחים סורים נואשים לעזרה התקרבו לגבול בגולן, ונעצרו בעקבות קריאות של חיילי צה"ל (חדשות, בארץ)
אילוסטרציהבכיר נעצר בחשד למתן שוחד לעובד ציבור זרכיכר השבת
בכיר בחברת שיכון ובינוי חשוד במתן שוחד לעובד ציבור זר, קבלת דבר במרמה ועבירות נוספות. הבוקר, הוא נעצר לקחירה באזהרה, לאחר חודשים של חקירה סמויה (חדשות, בארץ)
ישיבת המועצה בטלז סטוןש"ס דורשת נציג ספרדי בטלז סטון ומאיימתאבי רבינא17
הספרדים בטטלז סטון שווים לפחות כמנדט, אך עד כה איש לא ספר אותם והם לא זכו לנציג ספרדי במועצה, מה שהוביל את דרעי להכריע: או נציג ספרדי או שש"ס תריץ מועמד (חדשות)
ראובן שמארלינג הי"דמפתיע: פלסטינים תרמו לבניית בית כנסתכיכר השבת3
משפחת שמרלינג החליטה להנציח את שמו של אבי המשפחה, ראובן שמרלינג הי"ד, שנרצח בפיגוע דקירה, על ידי בניית בית כנסת והופתעו לקבל תרומות מ... פלסטינים (בארץ)
אילוסטרציההחילונים נגד הקמת מקווה בירושלים: יפגע בצביון השכונהקובי רוזן21
ירושלים תשע"ח: תושבים יהודים משכונת גבעת משואה מתנגדים להקמת מקווה • הסיבה? חוששים שהקמת המקווה תוביל להתחרדות: "מנסים לקבוע עובדות המסכנות את אופי השכונה" (אקטואליה)
חוף זיקים, מעונן ועדיין חםתחזית: חם מהרגיל, יורגשו עומסי חום כבדיםכיכר השבת
מזג האוויר היום ימשיך להיות חם ויבש מהרגיל בהרים ובפנים הארץ והביל במישור החוף. עומסי חום כבדים יורגשו באזורים השונים בארץ. החל מיום חמישי תורגש הקלה בחום (בארץ)
הבריכה מושבתתהתושבים החרימו והבריכה המעורבת נסגרהאבי רבינא5
שני הצדדים הפסידו: מאבק המיעוט החילוני בקרית ארבע שהצליח תחילה לכפות את פסיקת בג"ץ לפתוח את הבריכה גם לשעות מעורבות, הוביל לחרם דתיים ולסגירה סופית (ארץ)
ראש הלשכה אפי נוה על רקע טקס הסמכת עורכי דין. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהלשכת עורכי הדין: הסטודנטים מולכים שוללדניאל הרץ16
בלשכת עורכי הדין תוקפים רבה בחריפות את המכללות לנוכח הנתונים המביכים של הבחינה האחרונה בה רק 32% מהנבחנים עברו בהצלחה • "אין תנאי סף רשמיים" (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
נתניהו מכחיש שואה // הרב אברהם קריגר
הרב אברהם קריגר
נתניהו מכחיש שואה // הרב אברהם קריגר
כ"ב בתמוז תשעח8