מאיר גרין  אריה+דרעי  ישי ריבו  ישיבת חברון
עינת קליש-רותם - המועמדת לראשות חיפה תפצה זוג ב-47 אלף ש"חהמועמדת לראשות חיפה תפצה זוג ב-47 אלף ש"ח
י"א בסיון תשעח | 25.05.18
לאחר שבחודש מרץ האחרון הורשעה קליש-רותם בפלילים בעניין הווילה שתכננה בזיכרון יעקב – ניתנה השבוע ההחלטה בתיק האזרחי שהתנהל נגד המועמדת לראשות העיר. והיא חויבה לפצות את מי שהיו לקוחותיה ב-47 אלף שקלים (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת נשאזמני כניסת ויציאת שבת פרשת נשאכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
הפח בתוכו הושלכה השקית - שקית עמוסה ביהלומים יקרים הושלכה לזבלשקית עמוסה ביהלומים יקרים הושלכה לזבלדניאל הרץ3
שקית יהלומים בשווי מאות אלפי שקלים הושלכה בטעות לאשפה בבורסת היהלומים ברמת גן. עובדי הבורסה התגייסו כדי לסייע ליהלומן הלחוץ ומצאו את השקית האבודה (בארץ)
התחזית: חם מהרגיל לעונה עם...גשם מקומיהתחזית: חם מהרגיל לעונה עם...גשם מקומיכיכר השבת
הקיץ כבר כמעט כאן בטח מבחינת הטמפרטורות, אבל היום - ואולי גם בשבת וביום ראשון - עשויות לרדת עוד כמה טיפות גשם שאף ייגרמו לשיטפונות בנחלי המזרח והדרום (בארץ)
הרב יצחק פרץ וראש הממשלה נתניהו - ראש מערך הגיור מסיר אחריות: "למישהו יש כוונה לפגוע"ראש מערך הגיור מסיר אחריות: "למישהו יש כוונה לפגוע"ישי כהן15
הרב יצחק פרץ, שעמד בשנים האחרונות בראש מערך הגיור הלאומי במשרד ראש הממשלה, החליט להסיר את אחריותו מהנושא, תוך שהוא מטיח האשמות קשות ביותר במכתב ששיגר לנתניהו (בארץ)
אילוסטרציה - שלושה ילדים ננעלו ברכב ונחנקו למוותשלושה ילדים ננעלו ברכב ונחנקו למוותכיכר השבת5
שלושה ילדים בני שנתיים ושלוש, ננעלו בשעות הצהריים ברכב בכפר הפלסטיני עיזרייה הסמוך למעלה אדומים. כוחות הצלה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מות הילדים (בארץ)
במגדל השעון ביפו: המחבל עם חבל תליהבמגדל השעון ביפו: המחבל עם חבל תליהקובי רוזן2
פעילי 'עוצמה יהודית' תלו הלילה תמונה של עבד אל חכים עאסי, שרצח את הרב איתמר בן גל הי"ד, על מגדל השעון ביפו, כשחבל תלייה לצידו. המשטרה הסירה את המיצג (בארץ)
מעצר. אילוסטרציה - פ"ת: פעוטה נפטרה, שלוש גננות נעצרופ"ת: פעוטה נפטרה, שלוש גננות נעצרוכיכר השבת5
בשבוע שעבר נמצאה פעוטה מחוסרת הכרה בפעוטון בפתח תקווה ובבית החולים נקבע מותה. בעקבות התפתחות בחקירה, עצרה המשטרה שלוש גננות בפעוטון פרטי (בארץ)
דיוויד פרידמן. הובך - השגריר האמריקני: דחפו לי תמונה, הובכתיהשגריר האמריקני: דחפו לי תמונה, הובכתיכיכר השבת9
שגריר ארה"ב דייויד פרידמן מגיב לתמונתו לצד הדמיה של בית המקדש שפורסמה לראשונה ב'כיכר השבת'. "הייתי נבוך מאוד, פשוט דחפו לי את התמונה וצילמו", כך הוא טוען (חדשות,ארץ)
הראשל"צ הגר"י יוסף - "זה אסור": הראשל"צ לטובת אסירים חרדים"זה אסור": הראשל"צ לטובת אסירים חרדיםישי כהן27
ההוראה של שירות בתי הסוהר, האוסרת על האסירים החרדים ללבוש את החליפות והמגבעות שלהם בזמן התפילות בבתי הכלא, לא מצאה חן בעיני הגר"י יוסף - שפנה לשר ארדן (ארץ)
אילוסטרציה - השוטר הנחקר כתב: "כל הערבים - מחבלים"השוטר הנחקר כתב: "כל הערבים - מחבלים"אלי רוטמן15
"פעילי זכויות האדם" הערבים נברו בפייסבוק של השוטר החשוד באלימות כלפי ג'עפר פרח, ומצאו "ציטוטים מפלילים". עוד נטען: שוטרים לעגו לכיסוי ראש של אחות מוסלמית (בארץ)
אחד הרכבים שניזוק - תעלומה בפ"ת: מי ניקב את צמיגי הרכבים?תעלומה בפ"ת: מי ניקב את צמיגי הרכבים?כיכר השבת
תושבים רבים ברחוב הרב קלישר בעיר התעוררו הבוקר (רביעי) וגילו להפתעתם כי אלמוני התנכל לרכביהם. מהמשטרה נמסר כי נוקבו צמיגים של 15 רכבים וכי נפתחה חקירה (אקטואליה)
דו"ח משרד הבריאות: ממה מתים בישראל?דו"ח משרד הבריאות: ממה מתים בישראל?דניאל הרץ1
במשרד הבריאות פרסמו את דוח סיבות המוות בישראל בין השנים 2000-2015. מהי המחלה הקטלנית ביותר, מה מצבה של ישראל מול העולם והיכן בישראל מתים הכי הרבה? (בארץ)
תחזית: ירידה בטמפרטורות עדיין חם מהרגילתחזית: ירידה בטמפרטורות עדיין חם מהרגילכיכר השבת1
מזג האוויר היום יהיה חם מהרגיל לעונה למרות ירידה במידות החום. בעמקי המזרח ובנגב יימשכו תנאי השרב. גם סוף השבוע צפוי להמשיך ולהיות חם מהרגיל לעונה (חדשות בארץ)
ארדן ואלשיך, אמש - מנדלבליט רומז: נתניהו לא יוכל למנות מפכ"למנדלבליט רומז: נתניהו לא יוכל למנות מפכ"לכיכר השבת1
היועמ"ש מנדלבליט, שיגר מכתב לשר לביטחון פנים גלעד ארדן, בו רמז כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא יוכל להתערב במינוי המפכ"ל הבא של המשטרה בשל ניגוד עניינים (חדשות)
השר גלעד ארדן. "בני ברק חשובה לליכוד" - זבוטינסקי פינת ר' עקיבא: "בני ברק חשובה לליכוד"זבוטינסקי פינת ר' עקיבא: "בני ברק חשובה לליכוד"ישראל כהן7
השר ארדן נאם באירוע של הליכוד בבני ברק ואמר: "תנועת הליכוד מייצגת גם את הציבור החרדי. בני ברק היא עיר מאוד חשובה לליכוד וחשוב לנו שהליכוד יתחזק בה" (חדשות, בארץ)
אלקין. הכל ספינים - אלקין יפרוש? "הכל ספינים. רק רה"מ יחליט"אלקין יפרוש? "הכל ספינים. רק רה"מ יחליט"אבי רבינא
שמועות שהופצו ביממה האחרונה טענו כי המירוץ של השר זאב אלקין לראשות עיריית ירושלים הגיע לסיומו. אלקין עצמו מכחיש הערב בשיחה ל"כיכר השבת": "הכל ספינים" (חדשות)
צפו בגלריה: כך ילדי הבירה שרדו את השרבצפו בגלריה: כך ילדי הבירה שרדו את השרבצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת15
עשרות ילדים ירושלמים, מלווים בהוריהם, הגיעו למזרקות בעיר כדי להתקרר מעט בצל השרב הכבד שהורגש לאורך היום בישראל. צפו בגלריה של צלם 'כיכר' חיים גולדברג (מזג האוויר)
הכתובת שהצילה - איבדו את דרכם במדבר וחולצו כעבור יומייםאיבדו את דרכם במדבר וחולצו כעבור יומייםדניאל הרץ3
הזוג איבד את דרכו כשטייל באזור מצפה רמון ובשל מזג האוויר החם לא איתר מטיילים אחרים שיסייעו לו להיחלץ מהשטח. כתובת אבנים שהכינו סייעה לאיתורם באמצעות מסוק (בארץ)
הורי החייל שנרצח, בבית המשפט - אח המחבל הפתיע: התכוונו לפיצה, לא נשקאח המחבל הפתיע: התכוונו לפיצה, לא נשקאלי רוטמן5
"חוקרי שב"כ צעקו ליד האוזניים שלי וירקו עלי" - כך הסביר היום אחיו של המחבל שרצח את החייל רון קוקיא, את הודאתו בחקירה כי כשהם דיברו על "פיצה" כוונתם היתה לנשק (ארץ)
אילוסטרציה - בגלל הבצורת: "תקצרו מקלחות - ב-2 דקות"בגלל הבצורת: "תקצרו מקלחות - ב-2 דקות"אלי רוטמן12
כחלק מהפעולות הנדרשות לחיסכון במים, לאחר שנת בצורת חמישית ברציפות, מתבקשים כעת תושבי ישראל לקצר בשתי דקות את הזמן בו הם שוהים מתחת למים בעת המקלחת (ארץ)
אילוסטרציה - מעל 150 אלף בתים בצפון לא ממוגניםמעל 150 אלף בתים בצפון לא ממוגניםכיכר השבת2
במהלך דיון בוועדת הכספים לעניין תקציב מיגון הצפון עלה כי עד מרחק של 100 קילומטר מהגבול ישם 150 אלף בתים לא ממוגנים. כמו כן אין מערכת התרעה לנפילות קרובות (חדשות)
מחבל יידה סלע על אוטובוס; אשה נפצעהמחבל יידה סלע על אוטובוס; אשה נפצעהכיכר השבת1
מחבל משועפט יידה אבן גדולה על אוטובוס הנוסע משכונת נווה יעקב למרכז העיר. אישה אחת נפצעה קל בגפיה מהזכוכיות וטופלה במקום, נערה צעירה לקתה בחרדה (בארץ)
כתב אישום: הכינו והפריחו עפיפוני תבערהכתב אישום: הכינו והפריחו עפיפוני תבערהדניאל הרץ
הפרקליטות הגישה כתב אישום כנגד שני מחבלים מעזה שבנו והפריחו עפיפוני תבערה לשטחי ישראל במטרה לגרום נזק. השניים נתפסו כשחדרו לישראל כדי להבעיר שדות (בארץ)
הדיונות ליד הרי אילת - התחזית: התחממות, מזג האוויר יעשה שרביהתחזית: התחממות, מזג האוויר יעשה שרביכיכר השבת1
מזג האוויר היום יהיה שרבי, תחול התחממות ועומסי חום כבדים יורגשו במישור החום ובשפלה. השרב צפוי להימשך גם בהמשך השבוע והטמפרטורות יהיו גבוהות מהממוצע (בארץ)
עיריית חיפה נגד דרעי: פוגע בחצי מיליון אישעיריית חיפה נגד דרעי: פוגע בחצי מיליון אישאבי רבינא10
בשל עתירת עיריית חיפה לבג"צ נגד משרדי הממשלה והשר דרעי שנתן רישיון עסק ל'חיפה כימיקלים', גורמים פוליטיים מעריכים כי בין דרעי ליונה יהב נוצר קרע משמעותי (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה - אחרי מות קדושים, וטמאים
נח טוניק
אחרי מות קדושים, וטמאים
ג' באייר תשעח12
מתי הורוביץ
מתי הורוביץ
ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתות
י"ב באדר תשעח4