חשד: קנה רובה קלצ'ניקוב עם ילדו בן ה-11חשד: קנה רובה קלצ'ניקוב עם ילדו בן ה-11
כ"ג בתמוז תשפ | 15.07.20
חשד: ערבי ישראלי קנה נשק מסוג קלצ'ניקוב כשהוא יחד עם בנו בן ה-11 ונעצר יחד עם חשוד נוסף על ידי בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל. מעצרם של השניים יוארך (בארץ)
קטין החביא סמים בתוך שקית הטלית ונעצרקטין החביא סמים בתוך שקית הטלית ונעצרדניאל הרץ7
המשטרה עצרה קטין תושב בני ברק בחשד להפרת תנאי מעצר בית וסחר בסמים מסוכנים. הסמים שנתפסו במהלך הפשיטה המשטרתית נמצאו בשקית הטלית של החשוד (ארץ)
אילוסטרציהבת ים: חולי קורונה מאומתים הסתובבו בחוץדניאל הרץ17
במהלך סוף השבוע, 2 שוטרים שעסקו בפעילות אכיפה למען הציבור בבת ים, נחשפו לזוג חולי קורונה מאומתים שהפרו לחלוטין את ההנחיות ועקב כך נאלצו להיכנס לבידוד (משטרה)
סמוך לבלומפילדהמשטרה אוכפת מסכות גם בבלומפילד. צפוקובי רוזן8
המשטרה הגיעה הערב לבית עסק, הנמצא בסמוך לאצטדיון 'בלומפילד', בתל אביב וחילקה דו"חות לכל מי שלא עטה מסכה. בנוסף, נתפס במקום, אדם שהפר את הסגר (משטרה)
מסעדה הפרה את הנחיות התו הסגול ותסגרמסעדה הפרה את הנחיות התו הסגול ותסגרכיכר השבת2
במסגרת אכיפת הוראות משרד הבריאות, שוטרים הגיעו אמש (ראשון) למסעדה בחיפה, והוציאו צו לסגירתה, לאחר שלא עמדה בתנאי 'התו הסגול' • צפו בתיעוד (חדשות משטרה)
ח"כ משה ארבל בשיחה עם 'כיכר השבת'שוטר לח"כ ארבל: "תתקדם לי מהעיניים"חיים גולדברג29
ח"כ משה ארבל ערך ביקור פתע בביהמ"ש השלום בירושלים ובראשל"צ, בעקבותיו שיגר מכתב נזעם לשר אוחנה ולמ"מ המפכ"ל • ח"כ ארבל ל'כיכר': "לא ננוח ולא נשקוט" (אקטואלי)
אילוסטרציההאב החרדי חנק את בנו - עד שאיבד הכרתודניאל הרץ50
משטרת ישראל עצרה לחקירה אב חרדי, בן 38, תושב העיר בית שמש, לאחר שעל פי החשד תקף את בנו, בן ה-13, במהלך השבת וחנק אותו עד שאיבד את ההכרה (אקטואליה)
עשרות כלבים חולצו מהכפר הדרוזי • תיעודעשרות כלבים חולצו מהכפר הדרוזי • תיעודכיכר השבת27
עשרות כלבים שהיו מאוחסנים ב'עוספייא' בתת תנאים, חולצו היום על ידי הבלשים. בנוסף, נמצא באותו מתחם 1,000 כדורי תחמושת בקטרים שונים. בעל המתחם עוכב לחקירה (חדשות)
המשטרה תפסה חשודים, אך התיק נסגרהמשטרה תפסה חשודים, אך התיק נסגרדניאל הרץ1
מחבלים יידו אבנים לעבר רכב סמוך לכוכב השחר, ופגעו בשמשה הקדמית. לנהג נודע כי נעצרו חשודים, אולם לאחר מספר ימים התיק נסגר: 'עבריין לא נודע' (חדשות משטרה)
התקין לוחית רישוי זרה ברכבו - וזומן לדיןהתקין לוחית רישוי זרה ברכבו - וזומן לדיןכיכר השבת5
תושב מזרח ירושלים בן 18 עוכב אמש (ראשון) על-ידי המשטרה לאחר שהתקין לוחית זיהוי זרה על הרכב בו נהג. הנהג זומן לדין תעבורתי בגין שינוי סימני הרכב המזהים (בארץ)
המדינה תשלם פיצויים בשל השוטר שסרחהמדינה תשלם פיצויים בשל השוטר שסרחדניאל הרץ15
המדינה תשלם פיצויים על סך 60,000 ש"ח לתשעה תובעים שתבעו את השוטר אמיר מרעי בגין עיכובים שהיו כרוכים באלימות, בהפשטה תחת איומים או בהשפלות (משטרה)
אלפי שוטרים יגבירו אכיפת הנחיות הקורונהאלפי שוטרים יגבירו אכיפת הנחיות הקורונהדניאל הרץ8
אלפי שוטרות ושוטרים יגבירו את האכיפה הממוקדת בנושא הקורונה בעוצמה גבוהה; מאמצי האכיפה יתרחבו לתחבורה הציבורית; יוקמו מפקדות משימתיות ייעודיות בכל הארץ (ארץ)
עשרות דוחות: מאות בתי עסק נבדקו הלילהעשרות דוחות: מאות בתי עסק נבדקו הלילהדניאל הרץ7
המשטרה ביצעה הלילה אכיפה מוגברת בכל הארץ בעיקר מול אולמות אירועים ומקומות בילוי כדי לוודא כי הם אכן עומדים בהנחיות הקורונה. דוחות ניתנו גם על אי עטיית מסכות (ארץ)
קרב הגרסאות: כך נעצר נער בגלל המסיכהקרב הגרסאות: כך נעצר נער בגלל המסיכהדניאל הרץ54
לאחר תיעוד של מעצר משטרתי בכוח כלפי נער בדימונה, מפרסמת המשטרה את הגרסה שלה, דרך מצלמת הגוף של אחד השוטרים באירוע החל מתחילתו של המקרה (משטרה)
אילוסטרציהשני ערבים נעצרו בחשד לתקיפת אדם חרדיחיים גולדברג
המשטרה עצרה שני ערבים תושבי מזרח ירושלים בחשד שתקפו אדם חרדי, באזור הר הזיתים, וזאת ממניע גזעני. בית המשפט האריך את מעצרם של השניים ביממה (חרדים, בארץ)
הגנבים התחבאו במטע בננות וזוהו מהמסוקהגנבים התחבאו במטע בננות וזוהו מהמסוקכיכר השבת2
בעקבות פריצה לעסק במרכז מסחרי במודיעין, פתחו השוטרים במרדף אחד החשודים, עד שאלו יצאו מרכבם והסתתרו במטע בננות. מסוק של היחידה האווירית של המשטרה זיהה את החשודים, הכווין את השוטרים על הקרקע אליהם והם נעצרו • צפו (משטרה)
בית חולים בצרפתישראלים חשודים בהונאת בתי חולים בצרפתכיכר השבת2
ארבעה ישראלים תושבי נתניה חשודים, כי בחסות משבר הקורונה, הם הקימו חברות המתחזות לאספקת ציוד רפואי וניסו למכור לבתי חולים וארגוני בריאות במאות אלפי אירו (ארץ)
הסירה ניצלה רגע לפני ההתרסקות • תיעודהסירה ניצלה רגע לפני ההתרסקות • תיעודכיכר השבת6
תושב באר שבע בן 60, יצא היום לשוט עם סירה בחוף הים באשקלון, כשהוא ללא הרישיון המתאים. לאחר זמן קצר הוא איבד את יכולת התימרון והשיטור הימי הגיע לחלצו • צפו (ארץ)
זירת האירוערהט: נהג רכב ניגח רכב אחר ופגע בשוטריםכיכר השבת
במהלך טיפול משטרתי בקטטה בין יושבי שני כלי רכב, באזור התעשייה ברהט, הגיח רכב נוסף אשר ניגח רכב שעמד במקום ופגע בשוטרים. בתגובה, ירו השטרים והנהג נעצר (משטרה)
בשב"כ זימנו לחקירה נוספת בניגוד לחוקבשב"כ זימנו לחקירה נוספת בניגוד לחוקדניאל הרץ5
י' זומן לתחנת המשטרה בצפת באמצעות טופס זימון משטרתי, והיה משוכנע כי הוא נקרא לחקירה. משהגיע לתחנה הופתע לגלות כי זומן לתחקור שב"כ בניגוד לחוק והנהלים (משטרה)
סרטון התגובה של המשטרההנער החרדי באמת הותקף על ידי שוטרים?כיכר השבת44
האם הנער החרדי בן ה-14 מירושלים, באמת הותקף באכזריות על ידי שוטרי משטרת ישראל, או שהתנהג בכוונה באופן פרובקטיבי - שהצדיק את מעצרו? כל הפרטים • תיעוד (בארץ)
זירת האירוע באבו דיסכתבי אישום נגד מיידי מטענים בבית המושלדניאל הרץ
שלושה כתבי אישום חמורים הוגשו כנגד שלושה קטינים פלסטינים בגין השלכת מטענים ובקבוקי תבערה לעבר מוצב בית המושל של מג"ב באבו דיס. שלושתם במעצר (משטרה)
המשטרה ניתקה חיבורי חשמל לא חוקייםהמשטרה ניתקה חיבורי חשמל לא חוקייםדניאל הרץ2
המשטרה קיימה היום באום אל פאחם מבצע אכיפה משולב עם חברת חשמל וניתקה 7 מוקדים שהתחברו על פי החשד לכבלי מתח גבוה באופן פיראטי ומסוכן (חדשות משטרה)
גנב טלפון נייד מתוך רכב בתחנת דלק • צפוגנב טלפון נייד מתוך רכב בתחנת דלק • צפוקובי רוזן2
כתב אישום הוגש נגד תושב קרית עקרון בן 40, בגין פריצה לרכב בתחנת דלק ברחוב הרצל ברחובות, וגניבת טלפון נייד מתוכו, שעה שבעלת הרכב עצרה כדי למלא אוויר (משטרה)
הרכב הגנובסוכלה גניבת רכב בפסגת זאב, הגנבים נעצרודניאל הרץ4
כוחות משטרת ישראל, סיכלו לפני זמן קצר גניבת רכב בשכונת פסגת זאב, ועצרו שני חשודים לאחר שניסו להימלט מהמקום באופן רגלי. הרכב הושב לבעליו החוקיים (חדשות משטרה)
המשטרה תפסה כ-3,000 זיקוקים בירושליםהמשטרה תפסה כ-3,000 זיקוקים בירושליםדניאל הרץ1
פעילות ממוקדת של המשטרה, הביאה בשעות הבוקר המוקדמות לתפיסתן של 120 'כוורות' המכילות כ-3000 זיקוקים, שיועדו עפ"י החשד להפצה במזרח ירושלים (משטרה)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט17
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72