הגנבים נתפסו על חם עם 350 ק"ג של מנגוהגנבים נתפסו על חם עם 350 ק"ג של מנגו
כ"א באב תשפ | 11.08.20
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו 2 חשודים, אחד מהם קטין, בגניבה של כ-350 ק"ג תוצרת חקלאית מסוג מנגו מהמטעים הסמוכים לצומת חוקוק. הסחורה הוחזרה (משטרה)
כך בלשים עצרו את החשודים בפריצות. צפוכך בלשים עצרו את החשודים בפריצות. צפוכיכר השבת
בלשי משמר הגבול של המשטרה עצרו לפנות בוקר רכב ובתוכו שלושה, ישראלי ו-2 פלסטינים, החשודים בהתפרצויות לבתים באזור המרכז והצפון • צפו במרדף, החסימה והמעצר (בארץ)
על חם: פורץ מנתניה נתפס בבניין ברעננהעל חם: פורץ מנתניה נתפס בבניין ברעננהכיכר השבת1
צפו בתיעוד ממצלמת הגוף של השוטר: חשודים מנתניה פרצו לדירה ברעננה - אחד מהם, נתפס על חם על ידי השוטרים. לפני מספר ימים הוגשו נגדם כתב אישום ובקשת מעצר (בארץ)
ארבעת גנבי התירס נתפסו על ה"רייזרים"ארבעת גנבי התירס נתפסו על ה"רייזרים"דניאל הרץ4
מתנדבי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו ארבעה חשודים בגניבת תוצרת חקלאית כשהם רכובים על רכבי שטח מסוג RZR. הגנבים גנבו כ-70 ק"ג של תירס (חדשות משטרה)
2 חשודים תועדו פורצים לדירה וגונבים רכוש2 חשודים תועדו פורצים לדירה וגונבים רכושכיכר השבת5
החשוד ראשון מגיע כשהוא מצוייד בדפדפת ספירלה וכלי כתיבה ובודק שאין אף אחד בבית, לאחר מכן הוא קורא לחשוד השני ושניהם פורצים יחד וגונבים רכוש רב ובעל ערך (חדשות)
בלון עם מתקן נפץ מעזה פוצץ באזה"ת ערדבלון עם מתקן נפץ מעזה פוצץ באזה"ת ערדדניאל הרץ3
באזור התעשייה בערד אותר בלון אליו מחובר פריט מעורר חשד. שוטרים וחבלן משטרה הגיעו למקום ומצאו כי מדובר במטען חבלה בעל מנגנון השהייה והוא נוטרל מיד (משטרה)
שלושה מחבלים שיידו אבנים נתפסו ונעצרושלושה מחבלים שיידו אבנים נתפסו ונעצרודניאל הרץ1
חקירה במשמר הגבול של משטרת ישראל הובילה היום להגשת כתב אישום נגד שלושה פלסטינים תושבי יעבד בגין יידוי אבנים לעבר ציר 585 שליד מבוא דותן (חדשות משטרה)
סוכן סמוי חשף רשת שסחרה באמל"ח • צפוסוכן סמוי חשף רשת שסחרה באמל"ח • צפוכיכר השבת2
סכן סמוי של המשטרה הביא למעצרם של 11 תושבי שטחים ותושבת מרכז הארץ, בחשד להפעלת רשת שעסקה בסחר באמצעי לחימה, ייצור והפצת אמל"ח • צפו במעצרים (חדשות)
השוטרים פינו עשרות דוכנים משולי הכבישהשוטרים פינו עשרות דוכנים משולי הכבישכיכר השבת8
המשטרה ביצעה אכיפה מוגברת לאורך כביש 70, במסגרתה פינו עשרות דוכנים שהוקמו בשוליים, לשמירה על בטחון משתמשי הדרך; נהגים שעצרו בשוליים - נקנסו. תיעוד (בארץ)
ריסק את דלת הבנק עם אבן כדי לגנוב ונתפסריסק את דלת הבנק עם אבן כדי לגנוב ונתפסדניאל הרץ15
גנב פרץ לבנק בטבריה באמצעות אבן גדולה, כשעל פניו צעיף ונתפס 'על חם' כשהוא בתוך הבנק. כנגד הנאשם תושב ב"ב הוגשו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים (משטרה)
אילוסטרציהצילם סרטון קופץ על גג ניידת משטרה ונעצרדניאל הרץ4
משטרת ישראל עצרה אמש לחקירה צעיר כבן 25, לאחר שפרסם בחשבון ה'טיקטוק' שלו סרטון בו הוא נראה על פי החשד עולה על גג ניידת שיטור במבשרת ציון (משטרה)
אילוסטרציהתושב אלעד תקף נהג אוטובוס בדרך לאילתדניאל הרץ7
המשטרה עצרה בעין יהב, תושב העיר אלעד החשוד בתקיפת נהג תחבורה ציבורית קו ת"א-אילת. על פי החשד, הוא תקף וקילל את הנהג במהלך הנסיעה ואף תקף אותו פיזית (בארץ)
מעבדת סמים ענקית ב... בניין משרדים • צפומעבדת סמים ענקית ב... בניין משרדים • צפודניאל הרץ6
במסגרת המאבק המשטרתי בגידול והפצת סמים, נחשפה מעבדה ובה 1275 שתילי קנאביס במשקל של כחצי טון בבניין משרדים בראשון לציון. בין העצורים, תושב בני ברק (אקטואלי)
העקיפה המסוכנתבקו הפרדה: רכב עוקף אופנוע משטרה • צפוכיכר השבת9
בכביש 90, רכב פרטי עקף בקו הפרדה רצוף אופנוע משטרתי, הרכב נתפס ע"י האופנוע. כל זאת קרה במסגרת האכיפה המוגברת של המשטרה בכבישי הדרום. צפו בתיעוד (משטרה)
ידיד הערב, לצד מ"מ המפכ"ל, לפני שנכנס לבידודלחץ בי-ם: מפקד המחוז נחשף לחולהחיים גולדברג7
האם מאות שוטרים, כולל צמרת הפיקוד, ייאלצו להיכנס בקרוב לבידוד? זהו החשש כעת במחוז ירושלים, לאחר שנודע כי המפקד ניצב דורון ידיד נחשף לשר פרץ חולה הקורונה (בארץ)
סירב למכור לשוטרים ונחקר על כך במשטרהסירב למכור לשוטרים ונחקר על כך במשטרהדניאל הרץ17
לאחר הפרסום ברשת, חוקרי משטרת ישראל חקרו את החשוד שתלה את השלט "לא מוכרים לשוטרים", במרכול באילת, בסיומה שוחרר בתנאים, חקירת האירוע נמשכת (משטרה)
השוטרים עצרו את הטנדר ומצאו... 8 כבשיםהשוטרים עצרו את הטנדר ומצאו... 8 כבשיםדניאל הרץ1
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל עיכבו ברמלה אדם שברכבו אותרו שמונה כבשים החשודים כגנובים, שהובלו בתא המטען בתנאי צפיפות ומחנק קשים ונחשפו במקרה (חדשות)
חיפושים אחר נעדר: ראיתם את אלי אלבז?חיפושים אחר נעדר: ראיתם את אלי אלבז?כיכר השבת5
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור אחר נעדר בסיכון, אלי אלבז מבני ברק שנעדר החל מיום שישי האחרון. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד המשטרה (משטרה)
ב"ב: קטין התפרץ והצית חדר בתלמוד תורהב"ב: קטין התפרץ והצית חדר בתלמוד תורהדניאל הרץ1
החשוד פרץ בתחילת השבוע לתלמוד תורה, ככל הנראה כדי לגנוב בה. כאשר לא מצא במקום את מבוקשו הצית את אחד החדרים. לאחר מכן הוא התחרט וכיבה את האש במטף (ארץ)
הטלפונים למחבלים הוחבאו בשירותי ביה"חהטלפונים למחבלים הוחבאו בשירותי ביה"חדניאל הרץ1
סוכל ניסיון הברחה של טלפונים סלולריים למחבלים הכלואים בבית סוהר קציעות: הם הוחבאו בתוך השירותים של מחלקת בית החולים אליה הם הגיעו, אך התגלו מבעוד מועד (אקטואלי)
צומת הגוש, ארכיוןערבי ניסה לחטוף את נשקו של שוטר ונוטרלדניאל הרץ7
במהלך רישום דו"ח תנועה בגוש עציון, אחד הנוסעים ירד מהרכב התקדם לעבר השוטר וניסה לחטוף את נישקו השוטרים השתלטו על החשוד פלסטיני והוא נעצר (משטרה)
תיעוד: רגע לפני השובר גלים - הילדים ניצלותיעוד: רגע לפני השובר גלים - הילדים ניצלוקובי רוזן4
מנועי הסירה, שיעליה היו ארבעה ילדים קטנים ואנשים נוספים - דממו. שוטר שהיה סמוך לזירה, הצליח להתחבר לסירה שהייתה כבר סמוכה לשובר גלים, והציל את הסירה. צפו (ארץ)
המרדף המשטרתי בסיומו קפץ החשוד מהגשרמטורף: ברח מהמשטרה וקפץ מהגשר • צפומישאל לוי8
אחד מהחשודים החבר בחוליית גנבי רכב מכפר קאסם,, ניסה להימלט מהמשטרה, לאחר מרדף ארוך ודרמטי, החשוד עצר ליד גשר בגבוה עשרות מטרים, קפץ ונפצע קשה. צפו (בארץ)
השר אוחנה ומוטי כהן במסיבת הפרידה לשי ניצןאוחנה למפכ"ל: גם הפגנה חרדית היתה כך?דניאל הרץ12
השר לביטחון פנים תקף בחריפות בדיון פנימי את ממלא מקום המפכ"ל מוטי כהן, על התנהלות המשטרה בהפגנות נגד ראש הממשלה בטענה שהמשטרה לא נוהגת בשוויון (משטרה)
גנב רכב, נמלט, התנגש במשאית ונעצר. צפוגנב רכב, נמלט, התנגש במשאית ונעצר. צפוכיכר השבת13
בעל רכב החנה את רכבו כשהוא דלוק ויצא, חשוד נכנס לרכב ונסע. השוטרים פתחו במרדף אחריו, תוך שהוא מנגח מכוניות בכביש ומשאית חונה, הוא נבלם ונעצר ע"י השוטרים (חדשות)
כך חולצו שלושה שנפלו למי הכנרת • תיעודכך חולצו שלושה שנפלו למי הכנרת • תיעודדניאל הרץ3
שוטרים חילצו שלושה גברים, שסירתם הממונעת התהפכה בלב הכינרת והחלה לשקוע. אחד מהם נפצע באורח בינוני במהלך התקרית, בעוד שני חבריו אותרו במצב קל. צפו (בארץ)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט17
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72