ארכיון. למצולמים אין קשר לנאמר בידיעהשני קיצונים חסמו את מקווה 'זופניק' ונעצרו
ט"ז בתשרי תשפב | 22.09.21
שני קיצונים חסמו את הכניסה למקווה 'זופניק' בירושלים במחאה על התקנת מכשיר ה'מקווה ריין' - מכשיר חדשני לניקוי מי המקוואות • השניים נמלטו ונעצרו בבית ישראל (חרדים)
הובא למנוחות השוטר שנדרס למוות בנהריההובא למנוחות השוטר שנדרס למוות בנהריהקובי רוזן4
חוסאם סגייר, מתנדב המשטרה שנדרס אתמול למוות בנהריה, הובא היום למנוחות • המפכ"ל: "כואב להספיד מתנדב צעיר, מייצג את פניה היפות של החברה הישראלית" (חדשות, בארץ)
הנשקחמוש בנשק איים על אזרחים בעיר תל אביבכיכר השבת3
המשטרה עצרה לפני זמן קצר תושב יפו בטיילת בתל אביב בחשד כי איים בנשק על עוברים ושבים. אין נפגעים באירוע, נסיבות האירוע החריג נבדקות כעת על ידי המשטרה (משטרה)
לוחמים קפצו ממסחרית ועצרו חשודים • צפולוחמים קפצו ממסחרית ועצרו חשודים • צפוכיכר השבת4
בתיעוד ממצלמות אבחה שמופץ ברשתות החברתיות במגזר הערבי נראים לוחמים קופצים לפתע מתוך רכב מסחרי גדול, בלב מחנה הפליטים שועפאט, ועוצרים חשודים • צפו (חדשות)
מעצר החשודיםנהריה: שוטר נדרס למוות, חשוד נמלט ונעצרקובי רוזן4
שוטר נדרס למוות בעיר נהריה, לאחר עימות עם פועלים באתר בנייה. הדורס נמלט מהזירה ושעות לאחר מכן נעצר • 11 שוהים בלתי חוקיים נעצרו, חלקם מעורבים באירוע (משטרה)
חלונות הרכב שנפגעמחבל שיידה אבנים בירושלים נתפס מיידיתכיכר השבת2
תגובה מהירה של כוחות המשטרה ומשמר הגבול הלילה, הביאה למעצרו של קטין (17) בחשד שיידה אבנים לעבר רכב הסעות שחלף במזרח ירושלים וגרם לו נזק (חדשות משטרה)
המפכ"ל: "ידענו שהמחבלים נמצאים בג'נין"המפכ"ל: "ידענו שהמחבלים נמצאים בג'נין"כיכר השבת9
12 שעות אחר שעצרו את המחבלים הנמלטים, הגיע המפכ"ל, רנ"צ יעקב שבתאי ליחידת הימ"מ מלווה במפקד מג"ב, ניצב אמיר כהן ופגש בלוחמים שהביאו לתפיסתם (חדשות משטרה)
הלוחמים עולים למחבואהתיעוד של רגע תפיסת שני המחבלים בג'ניןב. ניסני5
צה"ל וימ"מ מפרסמים את התיעוד של רגע תפיסת שני המחבלים שנמלטו מכלא גלבוע. בתיעוד של הימ"מ נראה המבצע מקסדת הלוחמים והצבא תיעד מהאוויר • צפו (ביטחון)
כתבי אישום נגד חולייה שגנבה כלי רכב רביםכתבי אישום נגד חולייה שגנבה כלי רכב רביםכיכר השבת1
המשטרה סיימה לחקור 8 חשודים בשני אירועים שונים של גניבות מספר כלי רכב מרחבי העיר ירושלים בהזדמנויות שונות. מחר תגיש התביעה נגדם כתבי אישום בגין מעשיהם (משטרה)
המשטרה השלימה את ההיערכותה לסוכותהמשטרה השלימה את ההיערכותה לסוכותכיכר השבת
משטרת ישראל השלימה היערכותה בירושלים לקראת ערב וחג סוכות, חול המועד ו"ברכת הכהנים" המסורתית בכותל המערבי שתתפרס השנה על פני יומיים. אלו ההנחיות (חדשות בארץ)
מתפרעים ערבים, ארכיוןכתב אישום כנגד מתפרעים ב'שומר החומות'כיכר השבת1
משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי פענחו מספר אירועים בהם שני חשודים תושבי אום אל פאחם השתתפו בהתפרעויות, יידו אבנים וירו זיקוקים לעבר שוטרים (משטרה)
תיעוד המעצרמודיעין ותרגיל מבריק: כך נעצרו 2 המחבליםכיכר השבת8
איסוף המודיעין בשב"כ ובאמ"ן, הוביל לבית בו שהו המחבלים האחרונים שנמלטו מ'גלבוע'; המבצע, אושר כבר ביום חמישי, ויצא לדרכו הלילה; בפועל נמשך המעצר כרבע שעה (ביטחון)
תיעוד המשטרה: כך פורקה הסוכה בירושליםתיעוד המשטרה: כך פורקה הסוכה בירושליםכיכר השבת43
לאחר השלמת פירוק הסוכה הגדולה של הגר"מ ברנדסדורפר שנבנתה על עמודים ברחוב זוננפלד בשכונת בית ישראל בירושלים, מציגה הבוקר המשטרה את תיעוד ההריסה (חרדים)
עם 200 שוטרים ועימותים; כך פורקה הסוכהעם 200 שוטרים ועימותים; כך פורקה הסוכהחיים גולדברג55
מאות שוטרים אבטחו הלילה את פעילות עיריית ירושלים לפירוק הסוכה הגדולה של הגר"מ ברנדסדורפר שנבנתה ברחוב זוננפלד בשכונת בית ישראל בעיר • תיעוד (אקטואליה)
שני המחבלים שנתפסו הלילה בג'ניןבנט: מבצע מרשים; הנדל: לתחקר הכשליםכיכר השבת4
לאחר השלמת המצוד אחר ששת המחבלים שנמלטו מכלא 'גלבוע'' בירך ראש הממשלה את כוחות הביטחון; המפכ"ל הודה לזרועות הביטחון על שיתוף הפעולה; התגובות (חדשות)
קרב סוכה; השוטרים עזבו והרוחות נרגעוקרב סוכה; השוטרים עזבו והרוחות נרגעושימי שפר וחיים גולדברג39
מהומה פרצה בשכונת בית ישראל בירושלים, לאחר שכוחות גדולים של משטרה הגיעו יחד עם צוותים מטעם העירייה להרוס סוכה גדולה שנבנתה על פני הרחוב; תיעוד (אקטואלי)
חזר מאומן, הפר בידוד והוזמן לחקירה; תיעודחזר מאומן, הפר בידוד והוזמן לחקירה; תיעודקובי אטינגר8
צעדי האכיפה הקשים נגד המתפללים באומן מפציעים בשטח: היום אותר בבית ים מחוץ לביתו, חוזר מאומן שלא השלים את ימי הבידוד שנקבעו והוזמן לחקירה משטרתית (חדשות, בארץ)
השר מתן כהנא הדהים את מארחיו החסידיםהשר מתן כהנא הדהים את מארחיו החסידיםמענדי קורטס44
מנסה להתקרב לחרדים? בצל הגזירות והרפורמות, השר לשירותי דת הגיע היום לביקור בכפר חב"ד ושעשע את מארחיו בשיר ילדות חסידי שזכר • מה היה למארח לומר לו? (חסידים)
מוכר בחנות סלולר עקץ קשישים רבים ונעצרמוכר בחנות סלולר עקץ קשישים רבים ונעצרדניאל הרץ4
המשטרה סיימה לחקור עוקץ קשישים ע"י מוכר בחנות סלולאר שפעל בתחכום ושיטתיות כדי להונות לקוחות ע"י גניבת פרטי האשראי שלהם וביצוע רכישות בעשרות אלפי ש"ח (משטרה)
מפגינים בשכונת גילה. אילוסטרציהשוב הקיצונים נאבקים בגילה; קטינים נעצרוחיים גולדברג8
מאבק אנשי ה'עדה החרדית' בחפירות בשכונת גילה, בו לטענתם נמצאים קברים, התחדש היום בהפגנה סוערת; 12 מתוך כ-60 מפגיעים נעצרו, בהם גם קטינים (חדשות חרדים)
סליחות בכותלהמשטרה נערכה לקראת אירועי הסליחותכיכר השבת
משטרת מחוז ירושלים השלימה את היערכותה לקראת תפילות "התרת נדרים" וה"סליחות" הצפויות להתקיים הערב ברחבת הכותל המערבי ולקראת ערב ויום כיפור. כל ההנחיות (משטרה)
פיגוע משמעותי ומסוכן סוכל  בידי המשטרהפיגוע משמעותי ומסוכן סוכל בידי המשטרהחיים גולדברג3
מאז בריחתם של ששת המחבלים מכלא גלבוע, במשטרה נערכים לגל של פיגועים ורמת הכוננות של הכוחות בשטח גדולה. לאחרונה סוכל פיגוע משמעותי בידי המשטרה (בארץ)
הלוחמת משחזרת את הנטרול המשותף עם תלמיד הישיבההלוחמת משחזרת את הנטרול המשותף עם תלמיד הישיבהחיים גולדברג36
סמ"ש ש', סיירת משמר הגבול, משחזרת את הרגעים הדרמטיים של נטרול המחבל שדקר שני תלמידי ישיבת 'חברון' בתחנה המרכזית: "דרכנו נשקים, זיהתי את המחבל נאבק עם אזרח" • צפו (אקטואליה)
צפו: מסתערבים עוצרים מתפרעים "על חם"צפו: מסתערבים עוצרים מתפרעים "על חם"כיכר השבת4
מסתערבי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו "על חם" שלושה חשודים שיידו בקבוקי תבערה וירו זיקוקים לעבר פילבוקס של לוחמי מג"ב במחנה הפליטים שועפאט (משטרה)
גנב כסף מרכב חונה ונהג ללא רישיון - ונעצרגנב כסף מרכב חונה ונהג ללא רישיון - ונעצרכיכר השבת2
השוטר הקהילתי בשכונת רמות בירושלים איתר חשוד בגניבת כסף מרכב וגילה כי הוא גם נוהג ללא רישיון נהיגה ברכב שרכש וברשותו אף חומר חשוד כסם. החשוד נעצר (משטרה, בארץ)
אכיפת קורונה. ארכיוןכמעט כל אדם עשירי נקנס בדו"ח קורונהרפאל כהן2
מנכ"ל המשרד לבט"פ חשף היום בוועדת החוקה את מספר דו"חות הקורונה שניתנו, והתייחס לקפיצה בכמות באוגוסט. ח"כ מקלב: "המשטרה אוכפת איפה שלא צריך" (בארץ)

עוד כתבות

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook