ליברמן  מלך..  ישיבת חברון  ווקאלס
נתניהו וחפץ בימים טובים יותר - דיווח: "מעצרים חדשים צפויים בתיק 2000"דיווח: "מעצרים חדשים צפויים בתיק 2000"
י"ב בסיון תשעח | 26.05.18
בשל עדותו של עד המדינה ניר חפץ, המשטרה מתכוונת לבצע מעצרים נוספים בתיק 2000, תיק 'מוזס-נתניהו'. באשר לתיק 1000 - הפרקליטות תמליץ על עבירת שוחד (משטרה)
הלוי ואלשיך. ארכיון - "מפקד מחוז ירושלים עבר בדיקת פוליגרף""מפקד מחוז ירושלים עבר בדיקת פוליגרף"קובי רוזן2
מפקד מחוז ירושלים ניצב יורם הלוי עבר בדיקת פוליגרף בה נשאל על קשרים עם פוליטיקאים: "תוצאות הבדיקה לא נמסרו לתקשורת, ומכאן שניתן להסיק שניצב הלוי דיבר אמת" (בארץ)
שלושה רימוני עשן הושלכו לעבר בית רוה"משלושה רימוני עשן הושלכו לעבר בית רוה"מקובי רוזן
אלמונים השליכו שלושה רימוני עשן לעבר בית ראש הממשלה בנימין נתניהו בקיסריה, אין נפגעים. כוחות משטרה גדולים הוזעקו למקום ועכבו לחקירה חשוד ראשון במעשה (משטרה)
מסוק משטרתי איתר את הקטינה שנעלמהמסוק משטרתי איתר את הקטינה שנעלמהדניאל הרץ
בת 17 לא חזרה לביתה ובמשטרה החלו בחיפושים נרחבים. לאחר שדווח שנראתה ביישוב אלון הגליל, זיהה אותה המסוק המשטרתי מהאוויר והיא פונתה לבת החולים • צפו (משטרה)
כך הוגשם חלום לילד חולה הסרטן מבני ברקכך הוגשם חלום לילד חולה הסרטן מבני ברקקובי רוזן49
אלי ברסקי בן ה-5 מב"ב, שנאבק מזה תקופה ארוכה במחלת הסרטן, קיווה להיות שוטר תנועה כשיגדל. היום, הגשימו עבורו שוטרי משטרת התנועה את חלומו האישי • צפו (משטרה)
האבוקדו - כך לוחמי מג"ב מנעו גניבת רבע טון אבוקדוכך לוחמי מג"ב מנעו גניבת רבע טון אבוקדוכיכר השבת
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל תפסו "על חם" שני חשודים - האחד בן 20 והשני בן 17, תושבי הצפון, בגניבת כרבע טון אבוקדו ממטע הסמוך לבנימינה (חדשות, משטרה)
שופכים דלק ומציתים את הרכב בחניון • צפושופכים דלק ומציתים את הרכב בחניון • צפוכיכר השבת3
בשבוע שעבר הוצת רכב בחניון ברחוב המצביאים בלוד וכתוצאה מכך נגרם נזק לשני כלי רכב נוספים. המשטרה איתרה שני חשודים שתועדו במצלמות אבטחה • צפו (חדשות)
הטלפונים - ניסה להבריח טלפונים לכלא, נתפס ונעצרניסה להבריח טלפונים לכלא, נתפס ונעצרכיכר השבת
חשוד פלסטיני נתפס ביום שלישי מנסה לחצות את גדר הביטחון באיזור א-ראם. למחרת, נתפס שוב אך בדרך לכלא התגלה כי הוא מנסה להבריח טלפונים לאסירים (משטרה)
הרכב הממוגן של הלוחמים - מרדף, ירי ודריסה: מחבל ירה לעבר לוחמי מג"ב עד שנעצרמרדף, ירי ודריסה: מחבל ירה לעבר לוחמי מג"ב עד שנעצרכיכר השבת12
לוחמי מג"ב השתלטו הלילה על מחבל, בשנות ה-20 לחייו, שביצע לעברם ירי באיזור ציר המנהרות, נמלט ובמהלך המרדף אחריו המשיך לירות לעברם עד שנדרס על-ידי רכבם של הלוחמים (חדשות)
אלשיך. ארכיון - אלשיך: קדנציה של שלוש שנים - קצרה מדיאלשיך: קדנציה של שלוש שנים - קצרה מדיכיכר השבת14
מפכ"ל המשטרה התייחס ליחסיו עם נתניהו, ואמר כי הוא מוזמן פחות לדיונים, וכתוצאה מכך 'עמדתנו הביטחונית לא נשמעת מספיק'. על כהונתו: "אוהב את הארגון ונהנה" (בארץ)
2 חוליות לגניבת רכבים נתפסו באזור הדרום2 חוליות לגניבת רכבים נתפסו באזור הדרוםדניאל הרץ
בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל הביאו לתפיסתם של 2 חוליות גנבי רכבים מהשטחים, החשודים בגניבת רכבים מאזור הדרום. החשודים נעצרו לאחר חקירה סמויה (חדשות משטרה)
ה"שוטרת" - נצרת: המשטרה עכבה לחקירה  "שוטרת"נצרת: המשטרה עכבה לחקירה "שוטרת"קובי רוזן2
שוטרים בנצרת הבחינו באישה הלבושה במדי משטרה ונראית כשוטרת אך עוררה את חשדם. לאחר תשאול קצר גילו כי ה"שוטרת" מתחזה ועיכבו אותה לחקירה בתחנה (אקטואליה)
פינצ'רו גלגלים וניסו לגנוב כסף בעת התיקוןפינצ'רו גלגלים וניסו לגנוב כסף בעת התיקוןדניאל הרץ2
המשטרה עצרה שני חשודים בעיר אשקלון לאחר שאלו על פי החשד נהגו לגנוב מתוך רכב שנהגו עסק בתיקון תקר בגלגל הרכב אותו גרמו החשודים עצמם. כתב אישום הוגש (משטרה)
החלון השבור והאבן - יידוי האבנים על האוטובוס: 6 נערים נעצרויידוי האבנים על האוטובוס: 6 נערים נעצרודניאל הרץ
הבוקר יודו אבנים על אוטובוס שנסע מנווה יעקב לכיוון מרכז העיר. הנערים הערבים מהכפר בית חנינא נמלטו לאחר שיידו את האבנים אך נעצרו מיד על ידי כוחות הביטחון (משטרה)
ב"ב: גנב אופניים בשווי 20 אלף ש"ח ונעצרב"ב: גנב אופניים בשווי 20 אלף ש"ח ונעצרדניאל הרץ
גנב אופניים יקרים לפני כחודש ברחוב עלי הכהן בבני ברק, נלכד לאחר חקירת משטרה שהביאה לבסוף למעצרו של החשוד שנגדו יוגש כתב אישום בשל עבירות רכוש (משטרה)
גנב אופנוע התנגש בקיר ונעזר בחברו עם אופנוע גנובגנב אופנוע התנגש בקיר ונעזר בחברו עם אופנוע גנובדניאל הרץ
ככל הנראה לא מדובר בפושעים הכי מתוחכמים בעולם: תושב קלקיליה גנב אופנוע והתנגש בקיר, חברו הגיע למקום לסייע כשהוא רכוב על אופנוע גנוב נוסף - השניים נעצרו (משטרה)
דבריו של אלשיך לכתבים - אלשיך על המהומות בחיפה: 'היה שדה קרב'אלשיך על המהומות בחיפה: 'היה שדה קרב'אלי רוטמן5
המפקח הכללי של משטרת ישראל רנ"צ רוני אלשיך מתייחס למהומות הערבים בחיפה, במהלכן נפצעו רבים מהמוחים כולל כמה בכירים במגזר: "זו לא היתה מחאה לגיטימית". צפו (בארץ)
אילוסטרציה - תקיפה במסור בגלל 'ויכוח על לחצן במעלית'תקיפה במסור בגלל 'ויכוח על לחצן במעלית'כיכר השבת
שני עובדים באתר בנייה ברחוב זרחין אלכסנדר ברעננה נכנסו יחד למעלית והתווכחו על הלחצן, הוויכוח הוביל להפלת אחד העובדים ותקיפתו במסור גבס - ע"י חברו, שנעצר (אקטואליה)
הרכב לאחר שנעצר - נהג ללא רישיון נהיגה, נמלט וניגח ניידתנהג ללא רישיון נהיגה, נמלט וניגח ניידתכיכר השבת1
נהג, בשנות ה-20 לחייו, תושב קלנדיה, שלא הוציא רישיון נהיגה מעולם נתפס על ידי שוטרי התנועה לאחר שלא נענה לקריאות השוטרים, נמלט וניגח ניידת (משטרה, בארץ)
אילוסטרציה - בן 28 חטף תיק מקשישה בת 70  ונעצרבן 28 חטף תיק מקשישה בת 70 ונעצרכיכר השבת
תושב רמת גן נעצר בחשד לחטיפת תיק מקשישה. ערנותו של אזרח ותגובה מהירה של השוטרים הובילה למעצרו של החשוד במעשה - לאחר מרדף, ולהשבת התיק עם כל תכולתו (חדשות)
שוטרים בשער שכם. ארכיון - נעצרו 3 חשודים ביידוי אבנים וירי על שוטריםנעצרו 3 חשודים ביידוי אבנים וירי על שוטריםכיכר השבת2
שני חשודים, בני 21 ו-20, נעצרו בחשד ליידוי אבנים לעבר שוטרים ולוחמי מג"ב בשער שכם. בנוסף, בן 17 ממזרח ירושלים נעצר בחשד לירי זיקוקים לעבר שוטרים (אקטואליה)
ח"כ איימן עודה התעמת עם שוטרים וקיללח"כ איימן עודה התעמת עם שוטרים וקיללקובי רוזן12
יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה התעמת עם שוטרים שביקשו למנוע את כניסתו לבית חולים בחיפה • "המשטרה, כלי שרת בידי הממשלה שמובילים מדיניות הסתה" (משטרה)
הלוי ואלשיך. ארכיון - ניצב: אלשיך נגד מינויי למפכ"ל בגלל נתניהוניצב: אלשיך נגד מינויי למפכ"ל בגלל נתניהואלי רוטמן7
עימות חסר תקדים בצמרת המשטרה, על רקע האפשרות למינוי מפקד מחוז י-ם יורם הלוי למפכ"ל הבא אחרי אלשיך, כשבכירים במשטרה 'מאשימים' את הלוי בקרבה לנתניהו (ארץ)
הנחת טלפון במתקן על ההגה? תקבל קנסהנחת טלפון במתקן על ההגה? תקבל קנסקובי רוזן3
המשטרה הודיעה כי הנחת הטלפון הנייד על גלגל ההגה מהווה סכנה לנהג, לנוסעים ולכלל משתמשי הדר. שוטרי התנועה יאכפו את העבירה השווה 500 שקל קנס (משטרה)
אישום: תושב טבריה חיבל ברכב המשטרתיאישום: תושב טבריה חיבל ברכב המשטרתיכיכר השבת2
לפני כשבועיים, ניסים סעדה, בן 23 תושב טבריה, חיבל ברכב המשטרתי של יחידת הפרשים וגרם לתקר בכל ארבעת הגלגלים. היום, הוגש נגדו כתב אישום • תמונות (חדשות)
רחובות: חסם רכב, התנגש בו וברח • תיעודרחובות: חסם רכב, התנגש בו וברח • תיעודכיכר השבת2
כתב אישום נוגש נגד נהרב רכב בן 26 לאחר שחסם רכב אחר, התנגש בו וברח. כחצי שעה לאחר שרישיונו נפסל, הוא נתפס על ידי המשטרה נוהג ללא רישיון וללא ביטוח ונעצר (משטרה)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה