הצהרת תובע נגד שודדי החלפן החרדי בב"בהצהרת תובע נגד שודדי החלפן החרדי בב"ב
י"ב בתשרי תשפא | 30.09.20
המשטרה סיימה את חקירת השוד האלים בביתו של החלפן נח קפלן בבני ברק. הצהרת תובע הוגשה כבר כנגד שלושת החשודים שנעצרו וכתב אישום צפוי להיות מוגש נגדם (בארץ)
תיעוד: סירב להשליך את האבן ונורה בטייזרתיעוד: סירב להשליך את האבן ונורה בטייזרכיכר השבת16
בערב יום הכיפורים התקבל במשטרה דיווח על אדם שמשליך אבנים ברהט ומסכן את סביבתו, לאחר שסירב לקריאות השוטרים - הוא נורה בטייזר. האירוע כולו תועד (אקטואליה)
בערב יוה"כ - המשטרה אוכפתביום כיפור: המשטרה חילקה 4,000 דו"חותדוד הכהן12
במהלך יום הכיפורים פעלה משטרת ישראל לאכוף את תקנות הסגר וחילקה 3,922 דו"חות, מרבית הדו"חות נרשמו בגין יציאה ממקום מגורים למטרה אסורה וכן על שהייה בים (בארץ)
חרדי נעצר בחשד לגידול סמים אך שוחררחרדי נעצר בחשד לגידול סמים אך שוחררחיים גולדברג3
צעיר חרדי נעצר בירושלים בחשד לגידול עציץ עם סם סמוך לכיכר השבת. המשטרה ביקשה את הארכת מעצרו אך השופט דחה את בקשתה ואמר כי מדובר סתם בבקשת סרק (משטרה)
ניסה למכור חלפים של מטוסי סילון ונעצרניסה למכור חלפים של מטוסי סילון ונעצרדניאל הרץ2
הממונה על הביטחון במערכת הביטחון ויחידת ההונאה של מחוז מרכז במשטרה עצרו עובד בתעשייה האווירית, בחשד שניסה למכור חלפים של מנועי סילון לגורמים אזרחיים (בארץ)
הנערים במפעל הניירשלושה קטינים נעצרו בחשד להצתת מפעלכיכר השבת
לחוקרי המשטרה עלה חשד כי השריפה שהייתה במפעל נייר באופקים - הייתה הצתה, ולאחר ארבעה ימים של חקירה, חשפו החוקרים כי המציתים הם שלושה קטינים • צפו (חדשות)
אכיפת הסגראכיפת הסגר: 13,459 דו"חות - בתוך שבועכיכר השבת4
במסגרת מבצע "אחריות מנצחת" לאכיפת הסגר, ניתנו 13,459 דו"חות, מרביתן בגין יציאה למטרה שאינה מותרת. כמו כן ביקרה המשטרה אצל אלפי חולים ומבודדים (חדשות)
פעילות שוטרי משמר הגבול בטירההמשטרה חילקה 2,132 דו"חות ביממה אחתכיכר השבת2
ביממה האחרונה חילקה המשטרה 2,132 דו"חות, במהלך המבצע לאכיפת הסגר, בגין ההפרות השונות, מרבית הדוחות ניתנו בגין יציאה לפעולה או למטרה שאינה מותרת (משטרה)
הג'יפ שנפגע מאבניםאבנים על רכב מג"ב וניקוב צמיגים של ניידתכיכר השבת2
בתוך שעות ספורות, ביצהר, הותקף באבנים רכב של לוחמי מג"ב וכעבור זמן קצר נוקבו הצמיגים של ניידת משטרה. במשטרה מציינים כי יפעלו לאיתור הפורעים והבאתם לדין (חדשות)
3.5 מיליון ש"ח נתפסו בבית פרטי • תיעוד3.5 מיליון ש"ח נתפסו בבית פרטי • תיעודכיכר השבת23
במסגרת פעילות ממוקדת שקיימו שוטרי משטרת ישראל נתפסו כ-3.5 מיליון שקלים בבית מגורים, בחבילות של שקלים, דולר ויורו. חשוד בן 50 נעצר בגין חשד להלבנת הון (משטרה)
רכבה של הקצינה5 נעצרו בב"ב; רכב משטרה נרגם באבניםכיכר השבת15
במהלך ההפגנה בבני ברק כדי לאפשר לאלפי המתפללים לשוב לבתיהם למרות הסגר, נעצרו חמישה מפגינים לאחר שרכבה של קצינת משטרה נרגם באבנים ונגרם נזק (משטרה)
הושארו 38 מחסומים 'נושמים'; פקקי ענקהושארו 38 מחסומים 'נושמים'; פקקי ענקחיים גולדברג3
מבצע "אחריות מנצחת" של המשטרה לאכיפת הסגר עקב ה'קורונה' נמשך והוחלט על השארת 38 מחסומים "נושמים", בעקבותיהם - פקקי ענק הבוקר ברחבי הארץ (חדשות, בארץ)
באום אל פאחםשוב זה קורה: המשטרה פיזרה עוד 5 חתונותקובי אטינגר1
במהלך השבוע האחרון, נערכו חתונות רבות במגזר הערבי שרק בחלקן, המשטרה אכפה. אמש, המשטרה פיזרה אמש 5 אירועי שמחה המוניים שהתקיימו באום אל פאחם (משטרה)
צפו בדרכי הפעולה של החשודיםצפו: כך גנבו הבני דודים את כרטיסי האשראיקובי רוזן7
שני בני דודים נהגו לחטט בתיבות של בנייני מגורים, ולשלוף מהם כרטיסי אשראי ולגלות את הקוד הסודי בדרך מתוחכמת, לאחר חקירה סמויה החשודים נחשפו - ונעצרו. צפו (משטרה)
סליחות בכותל בערב ר"ה? למוזמנים בלבדסליחות בכותל בערב ר"ה? למוזמנים בלבדדניאל הרץ2
מידי שנה מגיעים אלפים לכותל המערבי לסליחות של ערב ר"ה, השנה בשל מגיפת הקורונה, רק בעלי אישור מיוחד יוכלו להיכנס לכותל. המשטרה קוראת להימנע מלהגיע (משטרה)
היכה באגרוף מתנדבת בקופת חולים ונעצרהיכה באגרוף מתנדבת בקופת חולים ונעצרכיכר השבת3
המשטרה הגישה היום (שלישי) כתב אישום נגד תושב רחובות בן 33, בחשד שתקף מתנדבת בת 71 בקופת החולים, ברחוב דוד רמז ברחובות, שעה שזו ביקשה לסייע לו . צפו (משטרה)
ארבעה נעצרו בעקבות חקירת שוחד ומרמהארבעה נעצרו בעקבות חקירת שוחד ומרמהדניאל הרץ
ארבעה חשודים עוכבו לחקירה באזהרה בחשד למעורבות בעבירות שוחד מרמה והפרת אמונים. אחד העצורים הנו עובד ציבור לשעבר החשוד בקידום ענייניהם של החשודים (בארץ)
אוחנה בטקסאוחנה: לא אוהב תיעוד של שוטר מפעיל כחקובי רוזן1
במהלך הרמת כוסית שהתקיימה היום, עם השר לביטחון פנים אוחנה ובכירי מטרת ישראל, הודה אוחנה לשוטרים והסביר כי אף אחד לא אוהב תיעוד של שוטרים המפעילים כח. צפו (ארץ)
בעל האולם עם המשטרהבחתונה ההמונית - בעל האולם נקנס • צפוכיכר השבת3
במהלך חתונה המונית בעיר עכו, הגיעו שוטרים למקום וגילו כי במקום מתקיימת חתונה המונית - הרבה מעבר למותר. בעל האולם שכבר הוזהר בעבר נקנס בסך 5,000 ש"ח (אקטואליה)
העירה לגבר על מסכה וכמעט נדקרה בסכיןהעירה לגבר על מסכה וכמעט נדקרה בסכיןכיכר השבת11
אישה שהעירה לגבר, בתחנת אוטובוס באשדוד כי עליו לעטות מסכה - כמעט נדקרה על-ידו עם סכין. החשוד נעצר. לפנות בוקר נהג רכב שהפר בידוד נתפס ונקנס ב-5,000 ש"ח (ארץ)
המשטרה מזהירה: 'נגביר אכיפה בכל הארץ'המשטרה מזהירה: 'נגביר אכיפה בכל הארץ'קובי רוזן35
הלילה, שוב ייכנסו מאות אלפי אזרחים מארבעים ערים ושכונות לעוצר • המשטרה מפרסמת את נתוני הדו"חות ומעדכנת כי יגבירו את האכיפה בכל הארץ ובאזורים המוגבלים (אקטואליה)
כך פיזרה המשטרה חתונה המונית • תיעודכך פיזרה המשטרה חתונה המונית • תיעודכיכר השבת6
כוחות משטרה ולוחמי מג"ב פינו חתונה בכפר עילוט בה השתתפו כ-350 אנשים ללא ששמרו על ההנחיות. בנוסף חתן ואב הכלה שערכו חתונה בניגוד להנחיות - עוכבו (אקטואליה)
נשק מסוג 'קרלו' אותר בתיקה של בת ה-9נשק מסוג 'קרלו' אותר בתיקה של בת ה-9כיכר השבת6
"שלום כיתה א'" הוא שמה של פרשייה שנחקרה במג"ב, במסגרתה אותר נשק מסוג קרלו בתיק בית ספר של ילדה פלסטינית בת 9, רגע לפני שנכנסה לארץ בניגוד לחוק (בארץ)
בוידעם בכפר ורדים הפתיע: התגלה כ'סליק'בוידעם בכפר ורדים הפתיע: התגלה כ'סליק'דניאל הרץ2
כפר ורדים: בתוך הבוידעם בבית איתרו שוטרי משטרת ישראל רובה מסוג M-16, תחמושת, מחסניות וציוד צבאי רב - החשוד בן ה-75 נעצר ואמצעי הלחימה הוחרמו (חדשות משטרה)
השר אוחנה צפה ביכולות של הימ"מ • צפוהשר אוחנה צפה ביכולות של הימ"מ • צפוכיכר השבת7
השר לביטחון הפנים, אמיר אוחנה, ערך ביקור עבודה בימ"מ וצפה בחילוץ בני ערובה מבניין, מעצר חשוד ברכב, תרגילי ירי וצליפה ותרגיל המשלב מסוק משטרתי • צפו ביכולות (משטרה)
השוטרים הורידו מהכביש 11 רכבי הסעותהשוטרים הורידו מהכביש 11 רכבי הסעותקובי רוזן2
עשרות שוטרים פעלו כדי לאתר ליקויי בטיחות ותקינות של רכבי ההסעות. הם בדקו כ-200 כלי רכב, רשמו 45 דו"חות; בנוסף, 11 רכבי הסעות הורדו מהכביש. צפו בפעילות (חדשות)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט17
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72