סוכלה הברחת נשק ענקית מלבנון לישראלסוכלה הברחת נשק ענקית מלבנון לישראל
ח' בתמוז תשפא | 18.06.21
יחידת יגל של משטרת ישראל בשיתוף כוחות צה״ל שוב סיכלה הברחת נשק מגבול לבנון. הלוחצים מצאו תיק ובו 12 אקדחים שהוברחו מגבול לבנון בשווי של מעל חצי מיליון ש״ח (משטרה)
תינוקת בהודו נמצאה בתיבת עץ בנהרתינוקת בהודו נמצאה בתיבת עץ בנהרמישאל לוי8
בצפון הודו מצא גולו צ'אהודארי הנדהם תינוקת בת 21 יום בנהר הגנגס. גולו אסף את התינוקת לביתו, ממנו נלקחה על ידי הרשויות וככל הנראה תועבר אל בית יתומים (עולם, מעניין)
ממהלך הפעילות785 דו"חות נרשמו אתמול באזור השפלהקובי רוזן2
בפעילות של המשטרה, נתפסו אתמול 3 נהגים בגין מהירות מופרזת של מעל 60 קמ"ש מהמותר. כמו כן, נתפס נהג תחת השפעת אלכוהול וברכבו נמצאו סמים • סה"כ ניתנו 785 דו"חות (בארץ)
אילוסטרציהבת 14 שדדה מוכרת עם... רובה מפלסטיקקובי אטינגר3
סיפור לא שגרתי, התרחש בגבעת שמואל, כאשר נערה בת 14, ניסה על פי החשד לבצע שוד בחנות ואיימה על המוכרת ברובה מפלסטיק. ביה"מ האריך את מעצרה הנערה (חדשות)
יוסוף אל באזהאימאם של לוד נעצר בחשד להסתה לטרורקובי רוזן8
בלשי היאחב"ל עצרו האימאם של העיר לוד בחשד להסתה לאלימות נגד שוטרים • החשוד פרסם סרטון של רצח שוטרים וכתב: "הדרך הטובה ביותר להתמודד עם חוסר צדק" (חדשות)
אמיר אוחנההשר לשעבר אוחנה נפרד: "זו השריטה שלי"קובי רוזן4
לאחר שלא נערך טקס חפיפה מסודר במשרד לביטחון הפנים, בשל התנגדותו של השר הנכנס, השר היוצא אוחנה, החליט להיפרד מהשוטרים בפוסט וגילה את השריטה שלו (משטרה)
האלימות בלוד לפני כחודשאימאם שיתף סרט אלים כנגד שוטר - ובירךמישאל לוי6
יוסוף אל באז, אימאם לוד, שיתף קטע מסרט אלים בו נראה אדם רוצח שני שוטרים וכתב כי זו "הדרך הטובה ביותר להתמודד עם חוסר צדק"; הפוסט עדיין לא הוסר (אקטואליה)
שדד 12 אלף שקל מסניף דואר באיומי אקדחשדד 12 אלף שקל מסניף דואר באיומי אקדחכיכר השבת3
לאחר ששדד 12,000 שקלים מסניף דואר בראשון לציון, באיומי אקדח איירסופט - הגישה המשטרה הצהרת תובע נגד החשוד בשוד, תושב העיר בן 53, שנעצר בתוך זמן קצר (משטרה)
מצעד הדגלים הסתיים; 17 מתפרעים נעצרומצעד הדגלים הסתיים; 17 מתפרעים נעצרוחיים גולדברג17
אלפי משתתפים נטלו חלק ב'מצעד הדגלים', במסגרתו רקדו ב'שער שכם' - אך חזרו על עקבותיהם בדרכם אל הכותל המערבי, שם תם המצעד; 17 מתפרעים - נעצרו; צפו (בארץ)
כך נערכה המשטרה ל'מצעד הדגלים'; צפוכך נערכה המשטרה ל'מצעד הדגלים'; צפוכיכר השבת5
עם צאתו לדרך של מצעד הדגלים, בצל היערכות ביטחונית של המשטרה מחשש לעימותים עם הערבים ותוך שמירה על הצועדים, כך נערכה המשטרה לקראת המצעד; צפו (מטשרה)
שני פורצים  ערבים נתפסו בעיר מודיעין עליתשני פורצים ערבים נתפסו בעיר מודיעין עליתכיכר השבת7
לאחר מספר שבועות בהם נפרצים בתים רבים בעיר מודיעין עילית, נתפס פורץ פלסטיני במהלך הלילה בידי ארגון השומרים. לאחר מכן הועבר לטיפולה של המשטרה (משטרה)
מרוץ הסוסים בזרזירהשוטרים הופתעו: מרוץ סוסים לא חוקי; צפוקובי רוזן6
מרוץ סוסים - לא חוקי, התקיים בסוף השבוע האחרון, בהשתתפות עשרות אנשים. במקום היו גביעים שמוכנים לזוכים בתחרות ודוכני מכר שפעלו באופן לא חוקי; צפו (בארץ)
כיפת ברזלחשש לתגובה: צה"ל מתגבר את כיפת ברזלכיכר השבת7
לאחר שמצעד הדגלים נדחה בשל מבצע 'שומר החומות', ישראל מתגברת את פריסת מערכת כיפת ברזל לאור איומי חמאס כי קיום המצעד הוא "נפץ למערכת חדשה" (ביטחוני)
המעצר הדרמטי, הערבי-ם: מסתערבים עצרו ערבים שתקפו חרדיםקובי רוזן10
מספר מתפרעים תקפו הערב רכב ובו שני נוסעים חרדים אשר עבר ברכב בשכונת א-טור • מסתערבים שפעלו במקום זיהו את האירוע ועצרו שני חשודים בתקיפה. תיעוד רגע המעצר (ארץ)
נעצר מחבל החשוד בפיגוע ירי לעבר שוטריםנעצר מחבל החשוד בפיגוע ירי לעבר שוטריםכיכר השבת1
הותר לפרסום כי בפעילות משותפת של שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל נעצר בשבועות האחרונים חשוד בביצוע פיגוע ירי על רקע לאומני לעבר שוטרים באום אל-פחם (בארץ)
שבעה נעצרו בחשד לתקיפת ערבי בהרצליהשבעה נעצרו בחשד לתקיפת ערבי בהרצליהדניאל הרץ2
הותר לפרסום כי המשטרה והשב"כ עצרו לחקירה שבעה תושבי הרצליה בחשד למעורבות בתקיפה על רקע לאומני של תושב טייבה סמוך למסגד סידני עלי בהרצליה (חדשות בארץ)
גופשטיין ומרזל עוכבו ונחקרו בחשד להסתהגופשטיין ומרזל עוכבו ונחקרו בחשד להסתהכיכר השבת10
לאחר שבעיצומה של השבת ראש השב"כ הוציא הודעה "להפסיק את השיח המסית", מרזל וגושפטיין עוכבו לחקירה במשטרה. לאחר חקירתם שוחררו בתנאים מגבילים (משטרה)
עיריית בית שמש פינתה ביכ"נ של 'העדה'עיריית בית שמש פינתה ביכ"נ של 'העדה'חיים גולדברג23
תחת אבטחה משטרתית גדולה, פינתה לפנות בוקר עיריית בית שמש קרוואן ששימש את בית הכנסת "שערי טוביה" של 'העדה החרדית' בשכונה ד' בעיר; צפו ברגעי הפינוי (חדשות)
הסדק שנפער בכביש הסמוך לשערי צדקמספר כבישים באזור 'שערי צדק' - נחסמוחיים גולדברג
הבולען שנפער בחנייה הסמוכה לביה"ח יכול ליצור בעיות בכבישים סמוכים, ובמשטרה מבקשים להגיע בתחבורה ציבורית • אלו הכבישים שיישארו סגורים בימים הקרובים (ארץ)
אבנים ובקת"בים יודו על שני חרדים בא-טוראבנים ובקת"בים יודו על שני חרדים בא-טורשימי שפר13
החרדים, תושבי ביתר, שהוזמנו להתקנת מעלון לנכים בשכונת א'-טור במזרח העיר ירושלים, הותקפו באבנים ובקבוקי תבערה - עד שחולצו על ידי המשטרה; שלושה חשודים נעצרו (חרדים)
הפעוט עם שוטרפעוט שוטט לבדו; אביו אותר כעבור שעתייםכיכר השבת6
פעוט חרדי אותר כשהוא משוטט לבדו ברחוב ארזי הבירה בשכונת שמואל הנביא בירושלים. הוא הועבר לתחנת המשטרה ורק כעבור שעתיים- אביו הגיע לקחתו (חרדים בארץ)
להב 433הותר לפרסום: 11 חשודים נעצרו; פרוטקשןכיכר השבת2
בתום חקירה ארוכה וסמויה, נעצרו הבוקר 11 אנשים החשודים בעבירות מרמה, עבירות מס והלבנת הון, בהיקפים גדולים הפוגעים בכלכלת המדינה וכן חשודים בעבירות איומים (בארץ)
מח"ש חוקרת חשד ששוטר הכה עצור חרדימח"ש חוקרת חשד ששוטר הכה עצור חרדיחיים גולדברג6
לאחר שהמשטרה עצרה אוטובוס ועליו מפגינים שנסעו להפגין כנגד "חילול קברים" בהר גילה שבירושלים, מפגין שנעצר, הוכה לטענתו בידי שוטר • מח"ש פתחה בחקירה (משטרה)
נעצר אחרי שהודה בעבירות שכלל לא ביצענעצר אחרי שהודה בעבירות שכלל לא ביצעמישאל לוי7
בעל ואישה נעצרו בידי המשטרה בחשד לקבלת דבר במרמה ועבירות מס. הבעל, שאינו אזרח ישראלי, רשם על שמו עבירות תנועה של אחרים, ששילמו לו בכדי שלא יקבלו נקודות (ארץ)
הנזק לאחד המחסניםפעילי ימין איימו על בעלי עסקים חרדיםחיים גולדברג27
פעילי ימין קיצוניים, איימו במהלך השבועות האחרונים על בעלי עסקים חרדים - לבל יעסיקו עובדים ערבים. באחד המקרים, אף מימשו את האיום, כשהציתו מחסן של חנות; המשטרה חוקרת (חדשות)
כך השמידה המשטרה שטחי גידול של מריחואנהכך השמידה המשטרה שטחי גידול של מריחואנהכיכר השבת2
מאבק משטרת ישראל בנגע הסמים המסוכנים - שוטרים השמידו 46 מתחמים אשר נחשדו כשטחי גידול מריחואנה בשטחי האש ועצרו שוהה בלתי חוקי שעבד במקום (משטרה)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook