טראמפ  %D7%9B%D7%..  7 חודשים..  אב השלישיה
שוטר דורש תעודה מזההמתי ולמה חייבים להציג לשוטר תעודת זהותכיכר השבת4
משטרת ישראל ומשרד המשפטים מפרטים "נוהל הזדהות בפני שוטר", הקובע בין היתר כי סירוב להצגת תעודה מזהה - עבירה על החוק, שתגרור גם סנקציות פליליות (משטרה)
ח"כ דוד ביטןהמשטרה: אישום בגין שוחד נגד ח"כ ביטןקובי רוזן6
חוקרי להב 433 ממליצים להעמיד לדין את ח"כ דוד ביטן בגין עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים • החשד: "בתקופה בה כיהן כח"כ, קיבל שוחד בסכום שעולה כדי מאות אלפים" (ארץ)
האקדח והכסף הגנובשדד בנק בשכונה חרדית ונתפס 'על חם'קובי רוזן6
בלשי המשטרה, שנטמעו בקרב האזרחים, הפתיעו שודד לאחר ביצוע שוד בסניף של בנק הדואר, המתינו לו בחוץ ועצרו אותו כשברשותו אלפי שקלים אותם שדד באיומי אקדח (משטרה)
שוטרי מערך השיטור הימי הצילו שחף פצועשוטרי מערך השיטור הימי הצילו שחף פצועכיכר השבת1
במהלך פעילות מבצעית של יחידת השיטור הימי במחוז חוף, הבחין מפקד היחידה סמוך לנמל חיפה בשחף, שצף על פני הגלים בים הסוער ללא יכולת תנועה. כך הוא חולץ (משטרה)
תושב בני נעים חדר לישראל, נעצר ונכלאתושב בני נעים חדר לישראל, נעצר ונכלאכיכר השבת1
בפעילות ביטחון קו תפר מזרחי, נתפס תושב העיירה בני נעים שליד חברון לאחר שחצה לכיוון הארץ. החשוד (24) נעצר, הועבר לחקירה ולאחריה נכלא. היום יובא בפני ביהמ"ש (בארץ)
החילוץ הדרמטינהג נלכד עם רכבו בנחל פארן; כך הוא חולץכיכר השבת2
נהג רכב שנתקע עם רכבו בכביש 40 בנחל פארן דיווח למשטרה כי המים מגיעים עד לידית הרכב - והקשר עמו נותק. פעילות מהירה בסיוע מסוק צה"ל הביאה לחילוצו. צפו (בארץ)
מתוך הזיכויצפו: התיעוד שזיכה את הנהג בבית המשפטכיכר השבת32
נהג שהואשם בעבירת אי מתן זכות קדימה להולכי רגל במעבר חציה, זוכה בזכות תיעוד ממצלמת הרכב המוכיחה את צדקת טענותיו, למרות שאגף התנועה קיבל את גרסת השוטר (בארץ)
חוצים באור אדוםתיעוד: נהגי משאיות חוצים צומת באור אדוםכיכר השבת4
במסגרת פעילות אכיפה, תיעדו השוטרים שורה של משאיות ורכבים כבדים החוצים את הצומת הסמוך לנמל אשדוד, באור אדום. נהגים נוספים נצפו משתמשים בטלפון הנייד (משטרה)
העו"ד והאזרחיתעו"ד טוען: קצין משטרה תקף אותי באלימותקובי רוזן5
עו"ד גיא ברמן טוען בשיחה עם "כיכר השבת" כי הותקף באלימות על ידי קצין משטרה בכיר בזמן שביקש מסמך עבור אחד מלקוחותיו • המשטרה: "מדובר בטענות סרק" (אקטואלי)
החשוד בבית המשפטבן המשפחה שנעצר בחשד לרצח בני הזוג כדורי - משוחררקובי רוזן18
המשטרה תשחרר היום למעצר בית את החשוד ברצח בני הזוג כדורי ז"ל בחודש שעבר וזה לאחר שמעצרו הוארך שוב ושוב: "אצבע המעצרים קלה על ההדק, זה צריך להטריד כל אזרח" (חדשות)
הלוחם שנפצע בפיגוע משחזר: קפצתי ימינההלוחם שנפצע בפיגוע משחזר: קפצתי ימינהקובי רוזן
"ברגע שזיהיתי את הרכב קפצתי ימינה, ניסיתי להתחמק ובכל זאת הרכב הצליח לפגוע בי. פתחנו בירי לעבר הרכב וניטרלנו את 2 המחבלים", כך משחזר הלוחם שנפצע בפיגוע (חדשות)
המזבלות הפיראטיותהקימו מזבלות פיראטיות על אדמות מדינהכיכר השבת
חקירה סמויה חשפה את השיטה: השתלטות על אדמות מדינה בשפלה ושרון, הפיכתן למטמנות פיראטיות מזהמות וביצוע עבירות הלבנת הון והעלמת הכנסות • צפו בתיעוד (משטרה)
זירת היריבאותו המגדל: אופנוע ממולכד שוב בחניוןכיכר השבת
מגדל 'רמה' בצומת הרחובות ז'בוטינסקי שוב עלה לכותרות, לאחר רצח האופנען בשבוע שעבר, היום התגלה בחניון המגדל אופנוע ממולכד. כוחות הביטחון במקום (חדשות, משטרה)
נתפסו מותגים מזויפים במאות אלפי שקליםנתפסו מותגים מזויפים במאות אלפי שקליםדניאל הרץ2
משטרת ישראל בפעילות משותפת עם נציגי בעלי הזכויות עיכבה לחקירה שני חשודים בגין החזקת רכוש רב החשוד כמזוייף, בשווי מאות אלפי שקלים • תיעוד (חדשות משטרה)
חייל במאה שערים, ארכיוןשלושה חיילים הותקפו בשכונת מאה שעריםדניאל הרץ17
שלושה חיילים שנכנסו למאה שערים גורשו ממנה בצעקות ולאחר מכן אף הושלכו לעבר רכבם חפצים ונגרם נזק לשמשת הרכב. המשטרה פתחה בפעולות לאיתור המעורבים (משטרה)
הפורץ שכח את הכובע שלו בדירה ונתפסהפורץ שכח את הכובע שלו בדירה ונתפסדניאל הרץ3
אישום: שוהה בלתי חוקי מקלקיליה, פרץ לשני בתים ברעננה וגנב רכוש רב בעל ערך כשהוא משאיר אחריו את הכובע שחבש... היום הוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר (משטרה)
האופנוע הגנוב, במשאיתאופנוע חדש שנגנב בת"א נתפס בכביש 1כיכר השבת4
בשעות הבוקר התקבל דיווח באמצעות חברת איתוראן אודות אופנוע שנגנב מאזור תל אביב ועושה דרכו ככל הנראה במשאית לכיוון ירושלים על כביש 1. כך הוא נתפס (משטרה)
עלה על סלע מתפורר ונפל מגובה 10 מטריםעלה על סלע מתפורר ונפל מגובה 10 מטריםכיכר השבת3
מתנדבי יחידת החילוץ המשטרתית אילת-אילות חילצו בהרי אילת תלמיד תיכון שנפל מגובה של כעשרה מטרים כשעלה על סלע מתפורר כדי לצלם, מסוק הוזעק כדי לסייע. צפו (משטרה)
אילוסטרציהלאחר חיסולו של היעד: זייפו את לוחית רישויכיכר השבת3
שני רעולי פנים חיסלו את היעד שלהם בתוך חניון של מגדל ברמת גן, לחיסול הם הגיעו מוכנים; זייפו לוחית רישוי של אחד מתושבי המגדל כדי לצאת ולהכנס בלי לעורר חשד (פלילים)
מזהים? ביקש פיתה מהחסיד וגנב את אופניומזהים? ביקש פיתה מהחסיד וגנב את אופניואבי רבינא26
הגנב ביקש מהקרבן, אברך חסידי, לקנות עבורו פיתה לאכול ולאחר שהלה נכנס אל החנות הוא גנב את אופניו החשמליים היקרים ומעטפות הכסף שהיו עליהם • צפו (חדשות חרדים)
רגעי האיחודשוטר הציל אפרוחי אווזים מתוך נתיבי איילוןדניאל הרץ5
שוטר אגף התנועה הוזעק לנתיבי איילון שם התרוצצו בכביש אפרוחי אווזים, כשהאווזים הבוגרים מחפשים מעל. השוטר עצר את התנועה והעביר את האפרוחים להוריהם • צפו (משטרה)
יעקב ליצמןהמשטרה בודקת חשד נוסף נגד ח"כ ליצמןקובי רוזן35
חוקרי להב 433 בודקים חשד נוסף נגד סגן שר הבריאות יעקב ליצמן • החשד: סייע לחשוד בעבירות חמורות המקורב לחסידות גור • ראש לשכתו יוסטמן מעורב בפרשה (משטרה)
מעצרכתב אישום: תקפו בגז פלפל את המוכרכיכר השבת
החשודים נכנסו לחנות בבני ברק, הפריעו למוכר, וכאשר זה ביקש מהם לעזוב - תקפו אותו באלימות וריססו עליו גז פלפל. החשוד נעצר ונגדו הוגש כתב אישום בגין תקיפה (משטרה)
המשאית כביש 6, אתמולנהג משאית נהג בשכרות בכביש 6 ונעצרכיכר השבת1
במהלך פעילות אכיפה של המשטרה אתמול (ראשון) בכביש 6, נעצר נהג משאית לבדיקה, במהלכה הריחו השוטרים כי נודף מפיו ריח חריף של אלכוהול והתברר כי הוא נוהג בגילופין (ארץ)
בעקבות טביעת אצבע: נעצר אחרי 6 שניםבעקבות טביעת אצבע: נעצר אחרי 6 שניםדניאל הרץ1
טביעת אצבע הובילה למעצרו של תושב קלנדיה, החשוד בפריצה לבית במושב גמזו לפני למעלה מ-6 שנים. הגנב נלכד בעקבות טביעת אצבע שהותיר אחריו בזירת הפשע (משטרה)
פעילות המשטרה היוםשימוש בטלפון ועקיפות: תיעוד מכביש 1קובי רוזן
ארבעים דו"חות נרשמו היום בפעילות משטרת ישראל בכביש 1, לנהגים שביצעו עבירות תנועה שונות. במשטרה מסבירים כי "פעילות מרתיעה תיצור שינוי בתרבות הנהיגה". צפו (בארץ)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט16
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72