"ראש העיר"..  %D7%A7%D7%..  '-alert(..  TKHNU..
ניסה לשדוד סניף בנק ברחובות ונתפס • צפוניסה לשדוד סניף בנק ברחובות ונתפס • צפודניאל הרץ
משטרת ישראל פענחה אירוע ניסיון שוד של סניף הדואר בשכונת מרמורק ברחובות. החשוד במעשה, תושב רחובות בן 23 נעצר יממה לאחר מכן וכתב אישום צפוי כנגדו (משטרה)
הטרקטור שנגנב מכפר ריינהכתבי אישום נגד חוליה שגנבה טרקטוריםדניאל הרץ1
שני חברי החוליה היו מאתרים טרקטורים שניתן לגנוב, יוצרים קשר עם בעל גרר ויחד היו מעמיסים את הטרקטורים אותם היו מוכרים. כתבי האישום הוגשו גם נגד שני הקונים (משטרה)
פעילות המשטרה בכפרהנהג: ילד בן 5, שישב על ברכי אחיו בן ה-15כיכר השבת
השוטרים שעצרו רכב חשוד בכפר בדואי, הופתעו לגלות כי ילד בן 15 החליט ללמד את אחיו, בן 5, כיצד לנהוג: הוא הושיב אותו על ברכיו - ויצא לסיבוב ברחובות זרזיר (משטרה, חדשות)
תפיסת הנפציםבגלל הנפצים: מוכר זומן לחקירה במשטרהקובי רוזן1
לקראת ימי הפורים וריבוי הנפצים והמשחקים המסוכנים, משטרת ישראל יוצאת למחמה בסוחרים ומתחננת בפני מההורים "תפקחו עין על הילדים שלכם" (אקטואליה, בארץ)
נתפסה חממה עם סמים בשווי מיליונים רביםנתפסה חממה עם סמים בשווי מיליונים רביםדניאל הרץ
שוטרי משטרת ישראל תפסו למעלה מ-3,000 שתילי מריחואנה, במשקל כולל של מעל 260 ק"ג, שגודלו בתוך חממה במושב רוויה בשווי של מיליוני שקלים (חדשות משטרה)
לוחמי מג"ב הצילו פעוט שנחבל בראשו. צפולוחמי מג"ב הצילו פעוט שנחבל בראשו. צפוכיכר השבת5
שוטרי משמר הגבול שפועלים בכפר מנדא לשמירה על הסדר הציבורי וביטחון הנפש והרכוש, הצילו לפנות בוקר את חייו של פעוט בן חודש שאיבד הכרה לאחר שנחבל בראשו (משטרה)
כייס כרטיס אשראי וגנב עשרות אלפי שקליםכייס כרטיס אשראי וגנב עשרות אלפי שקליםדניאל הרץ
חשד: כייס אדם באוטובוס, גנב כרטיס אשראי ומשך עשרות אלפי שקלים מחשבונו של הקרבן. החשוד אותר ונעצר. היום יובא החשוד תושב תל אביב להארכת מעצר (חדשות משטרה)
חשוד נוסף נעצר בפרשת הונאת הקשישיםחשוד נוסף נעצר בפרשת הונאת הקשישיםדניאל הרץ
חשוד נוסף נעצר ומעצרו הוארך. החשד, כי סייע לחשוד המרכזי לעקוץ עשרות קשישים ברחבי ירושלים כשהוא מרמה אותם כביכול רכבם זקוק לתיקון דחוף באלפי שקלים (משטרה)
פשיטה לילית  על משחטת כלי רכב בחברוןפשיטה לילית על משחטת כלי רכב בחברוןדניאל הרץ
במהלך פעילות מבצעית, המשטרה פשטה הלילה על משחטת כלי רכב בעיר חברון ואיתרה במקום קטנוע ומנועי רכב שנגנבו. בסיום הפעילות בעל המשחטה, נעצר לחקירה (משטרה)
הרב יהודה כדורי ז"להתפתחות בחקירת רצח בני הזוג כדורי מי-םקובי רוזן10
במשטרה מעריכים כי בין רוצחי בני הזוג כדורי ז"ל מירושלים לרוצח הייתה היכרות מוקדמת • במשטרה נחקרים כעת מספר קרובי משפחה • צו איסור פרסום על פרטי החקירה (אקטואלי)
צפו: כך הפליל סוכן סמוי את מוכרי האמל"חצפו: כך הפליל סוכן סמוי את מוכרי האמל"חקובי רוזן2
26 חשודים בסחר בנשק וסמים נעצרו במבצע חשאי של המשטרה לאחר שהופללו על ידי סוכן סמוי שזה לכינוי 'עוף החול': "המאבק באמל"ח הלא חוקי מחייב אותנו לפעול בדרכים יצירתיות" (משטרה)
תיעוד האלימותהאלימות תועדה: הקשישים הסיעודים הוכודניאל הרץ9
סוכן סמוי שהוחדר לבית חולים סיעודי-גריאטרי בשפלה, הביא לחשיפת מסכת התעללות אלימה של מטפלים כלפי קשישים חסרי ישע במוסד, הכוללת מכות, סטירות ודחיפות (אקטואליה)
התחזו לשיפוצניקים וגנבו מבתי הקשישיםהתחזו לשיפוצניקים וגנבו מבתי הקשישיםדניאל הרץ
חוקרי משטרת ישראל עצרו שני חשודים בחשד שעקצו קשישים תוך שהתחזו לשיפוצניקים וגנבו תוך כדי מביתם אלפי שקלים בצורה שיטתית ומכוערת במיוחד (חדשות משטרה)
הקים מעבדה לגידול סמים באלעד ונעצרהקים מעבדה לגידול סמים באלעד ונעצרדניאל הרץ1
אישום: גבר בן 44 מפתח תקוה גידל מעבדת סמים בדירת גג ששכר בעיר החרדית אלעד. החשוד נעצר עם חזרתו לישראל והוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר (חדשות משטרה)
רכבו של ה"מוסכניק"רימה קשישים עם תיקונים לרכבם - ונעצרדניאל הרץ
לאחר חקירה סמויה מזה כחודש, נעצר אתמול גבר כבן 42 בחשד שעקץ 16 קשישים בשנות ה-60-90 וגבה מהם אלפי שקלים עבור תיקון 'תקלות' הקיימות לכאורה ברכבם (משטרה)
העוקץ: גנבו מיליונים מבעלי עסקים ונעצרוהעוקץ: גנבו מיליונים מבעלי עסקים ונעצרודניאל הרץ
הותר לפרסום: בתום חקירה סמויה, המשטרה עצרה ארבעה גברים, חברי חוליה, בחשד שגנבו בעורמה ובתחכום מיליוני שקלים מבעלי עסקים, אחד מהם אף פעל מהכלא (משטרה)
נתי גורהשוטר היחיד שמעריכים גם במאה שעריםחיים גולדברג16
פעמים רבות ניתן למצוא אותו ממהר לזירה מסוימת בשעת לילה מאוחרת גם ללא מדים - רק מכיוון שצריך כרגע אותו בזירה, בין אם זו תאונה ובין אם זה ריב קטן בין בני נוער (דעה)
ה'אצבע' בידי הגבאיחודש אחרי: ה'אצבע' הוחזרה לבית הכנסתקובי רוזן1
לפני כחודש גבאי בית כנסת במרכז ירושלים הבחין שה'אצבע' של ספר התורה נגנבה, הבוקר הוא הבחין בחשוד שהגיע ל'ביקור' נוסף, החשוד נעצר והאצבע נמצאה בביתו (משטרה)
מעבדה לזיוף מסמכים נחשפה בבר אילןמעבדה לזיוף מסמכים נחשפה בבר אילןדניאל הרץ8
משטרת ישראל חשפה בשבוע שעבר מעבדה מתקדמת לזיוף דרכונים ישראלים וזרים והמחאות של בנקים זרים ועצרה שני חשודים חרדים. מעצרם הוארך עד ליום שני (חדשות משטרה)
בניין להב 433 בלודתשעה נחקרים נוספים, בהם בעלי רשת מזוןדניאל הרץ2
המשטרה הודיעה על תשעה חשודים נוספים שנחקרו באזהרה ושניים נוספים שנחקרו בנוסף למספר דומה שנחקר ביום רביעי האחרון סביב חשדות לשוחד מפקח בריאות (משטרה)
הסכין וכתמי הדםדקר את שכנו, התחבא, תקף שוטרים ונורהקובי רוזן4
בשעות הלילה תקף תושב אשדוד את שכנו ודקר אותו עם סכין, לאחר מכן הודיע ע"כ למשטרה, התחבא מאחורי מקרר וניסה לתקוף את השוטרים, אז נורה ופונה במצב קשה (משטרה)
סגן השר ליצמןהחשד: ליצמן איים על אנשי לשכתו; 'תתיישרו או שתפוטרו'קובי רוזן14
חוקרי להב 433 חושדים כי סגן השר יעקב ליצמן דרש מאנשי המקצוע במשרדו שיפעלו למנוע את הסגרת מלכה לייפר לאוסטרליה ואיים כי אם לא יעשו כך - יפוטרו: "לפי הוראת הרב" (חדשות, ארץ)
שוטרים שיחקו עם פעוטה בגן שעשועים. צפושוטרים שיחקו עם פעוטה בגן שעשועים. צפוכיכר השבת4
שוטרים הפועלים בסילוואן, הופתעו לגלות פעוטה כבת שנתיים הנמצאת לבדה ברחוב – בזמן ששיחקו עמה בגן השעשועים וקנו לה ממתקים, פעלו כשעתיים על מנת לאתר את הוריה (משטרה)
הניידת הסמויה תיעדה חציית צומת באור אדוםהניידת הסמויה תיעדה חציית צומת באור אדוםכיכר השבת8
שוטרים בניידת סמויה תיעדו נהג רכב חוצה מסילת רכבת בעוד המחסום לא השלים את עלייתו ואף אור אדום דולק ברמזור ממול. להגנתו, טען הנהג כי לא שם לב. צפו בתיעוד (משטרה)
המשטרה חילצה גולש שנסחף בלב ים • צפוהמשטרה חילצה גולש שנסחף בלב ים • צפוכיכר השבת
שוטרי יחידת השיטור הימי של מחוז חוף חילצו היום (חמישי) גולש בן 65 תושב חיפה שנסחף מאות מטרים מחוף שקמונה בחיפה. לאחר שמצבו התייצב הוא שוחרר לביתו (אקטואליה)
הכלבה המשטרתית 'לוקה' איתרה רובה. צפוהכלבה המשטרתית 'לוקה' איתרה רובה. צפוכיכר השבת
במהלך חיפוש שערכה המשטרה בבית ברמלה, מצאה הכלבה המשטרתית ששמה "לוקה", רובה מאולתר מסוג קרלו ותחמושת, כשהם מוסתרים בחצר הבית. צפו בתיעוד (חדשות)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט16
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72