המודיע  גור  ווקאלי
הסכין והגז שנתפסו - שועפאט: נעצרה צעירה עם סכין וגז מדמיעשועפאט: נעצרה צעירה עם סכין וגז מדמיעכיכר השבת
למעבר שועפאט הגיעה ביום שישי צעירה חשודה, תושבת מחנה הפליטים שועפאט. בבדיקת גלאי המתכות שעברה על ידי הלוחמים התגלו בתיקה סכין וגז מדמיע והיא נעצרה (בארץ)
4560 חבילות סיגריות מוברחות נתפסו • צפו4560 חבילות סיגריות מוברחות נתפסו • צפודניאל הרץ1
לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל המוצבים במעברים בגזרת עוטף ירושלים תפסו שוב הברחת ענק כ-4500 חבילות סיגריות. החשוד נחקר הרכב והסיגריות הוחרמו (משטרה)
שניים נעצרו כשניסו לפרוץ לדירות בבני ברקשניים נעצרו כשניסו לפרוץ לדירות בבני ברקדניאל הרץ1
שני חשודים בניסיון לפריצה לדירות בבני ברק, נעצרו ברחוב סוקולוב בעיר לאחר מרדף של אנשי ה"שומרים". בכליהם של החשודים נמצאו כלי פריצה מתקדמים מאד ויעילים (משטרה)
נעצר שודד הקשישות הסדרתי ממרכז הארץנעצר שודד הקשישות הסדרתי ממרכז הארץדניאל הרץ1
המשטרה הביאה למעצרו של מי ששדד כמה קשישות בחולון ובת ים לאור יום כשהוא מגיח לפתע ושודד אותם. החשוד תושב חולון יובא להארכת מעצרו בבית המשפט (משטרה)
16 טון צמח מוגן שנקטף שלא כחוק הושמדו16 טון צמח מוגן שנקטף שלא כחוק הושמדודניאל הרץ1
16 טון של עכובית הגלגל שנקטפו שלא כחוק ועשו דרכם לשווקים פלסטינים הושמדה. זו התפיסה הגדולה ביותר בישראל של הצמח המוגן המשמש למאכל וכתרופה (משטרה)
כך הוא נמלט - המצוד הסתיים בלכידתו של העציר שנמלטהמצוד הסתיים בלכידתו של העציר שנמלטאלי רוטמן
המצוד אחר העציר שברח, הסתיים היום. 3 ימים לאחר שהצליח לטפס מעל גדר תחנת המשטרה ולהימלט, הוא אותר ברהט, מקום מגוריו, כשהוא ללא הזקן אותו הספיק לגלח (ארץ)
פ"ת: גנב כרטיסי אשראי, יצא לקניות ונעצרפ"ת: גנב כרטיסי אשראי, יצא לקניות ונעצרכיכר השבת
משטרת ישראל עצרה בפתח תקווה פורץ שגנב כרטיס אשראי מבית בעיר ותוך דקות יצא לקניות במתחם סמוך. הוא נעצר לאחר שפרץ לאוטובוס וחזר על אותו דפוס פעולה (משטרה)
התקינו מכשיר על כספומטים וגנבו פרטיםהתקינו מכשיר על כספומטים וגנבו פרטיםדניאל הרץ1
התקינו מכשור אלקטרוני על כספמוטים וגנבו פרטים של כרטיסי חיוב של לקוחות תמימים ומזדמנים צפו בתיעוד של אחד הנאשמים מתקין את ציוד הזיוף בכספומט (משטרה)
התחפש למתרים כדי לגנוב קופת צדקההתחפש למתרים כדי לגנוב קופת צדקהדניאל הרץ
חשוד בגניבת כסף בערב חג הפורים מקופת בית כנסת בבאר שבע נעצר. על פי החשד הוא נכנס כשהוא מתחזה כמתרים כדי ללמוד את השטח ולאחר מכן חדר דרך החלון (משטרה)
לוד: רכבי יוקרה, כסף מזומן ורכוש רב הוחרמו • צפולוד: רכבי יוקרה, כסף מזומן ורכוש רב הוחרמו • צפודניאל הרץ2
רכבי יוקרה, רכבי שטח, כסף מזומן, דירות ומגרשים - רכוש במיליוני שקלים נתפס על ידי המשטרה במבצע נגד יעדי סמים בלוד. זאת במקביל למעצרם של עשרים חשודים (משטרה)
ניסה לקנות בכרטיסי אשראי גנובים ונעצרניסה לקנות בכרטיסי אשראי גנובים ונעצרדניאל הרץ
שב"ח תושב עזה שניסה לקנות בנצרת עילית באמצעות כרטיסי אשראי שגנב מבתים נעצר על ידי השוטרים שהוזנקו למקום על ידי אזרחים שהגנב עורר את חשדם (משטרה)
הגיע לבקר את בנו העצור וגנב כסף  מאזרחהגיע לבקר את בנו העצור וגנב כסף מאזרחדניאל הרץ2
בן 69 הגיע למשטרה לבקר את בנו העצור, לא בזבז את הזמן וגנב 2000 שקל מכיסו של אזרח תמים שהגיע לתחנת המשטרה כדי לקבל תעודת יושר. החשוד נעצר (משטרה)
בנימין נתניהו וניר חפץ. ארכיון - חפץ: "נתניהו פגע בביטחון - בהשפעת יאיר"חפץ: "נתניהו פגע בביטחון - בהשפעת יאיר"כיכר השבת10
"אני מעריץ את ביבי אבל הוא נשבה בידי אשתו ובנו - הם מנהלים אותו גם בענייני המדינה" אמר עד המדינה ניר חפץ למקורביו, "קיבל החלטות שפגעו בביטחון המדינה" (חדשות)
נאומה של רגב - תלונה נגד מירי רגב בגלל "נאום בגתן ותרש"תלונה נגד מירי רגב בגלל "נאום בגתן ותרש"אלי רוטמן13
השרה שנאמה בפורים נגד גורמים במערכת האכיפה אותם השוותה לבגתן ותרש, עברה לדעת עיתונאי 'הארץ' על עבירות המרדה והסתה, ובשל כך הוא התלונן נגדה במשטרה (חדשות)
נפל מהיכאטה אל מי הים וחולץ במצב אנושנפל מהיכאטה אל מי הים וחולץ במצב אנושכיכר השבת5
בשעות הבוקר שוטרי השיטור הימי של מחוז ת"א חילצו בלב ים סקיפר כבן 70 שנפל מיאכטה, מערבית למרינה בהרצליה. הוא פונה לבית החולים כשהוא במצב אנוש (חדשות, משטרה)
העצור עמאד אלקאדי - חיפושים אחר העצור עמאד אלקאדי שברחחיפושים אחר העצור עמאד אלקאדי שברחכיכר השבת
בשעות הצהריים נמלט עמאד אלקאדי בן 39 מרהט, שנעצר בחשד לעבירות רכוש, מתחנת המשטרה ביבנה. במקביל לסריקות אחריו המשטרה מבקשת את עזרת הציבור (משטרה)
אחד הקטנועים שנתפסו - שלושה קטנועים שנגנבו נתפסו ליד מודיעיןשלושה קטנועים שנגנבו נתפסו ליד מודיעיןדניאל הרץ
שלושה קטנועים שנגנבו ממרכז הארץ נתפסו בפעילות משטרתית במודיעין, שלושת החשודים בגניבתם נעצרו בידי המשטרה בעיר ומעצר שניים מהם הוארך בביהמ"ש (משטרה)
הר הבית כפי שנשקף מהמקום ממנו צפו הבחורים - 4 בחורים צפו על הר הבית ונחקרו בשב"כ4 בחורים צפו על הר הבית ונחקרו בשב"כדניאל הרץ4
4 בחורים שסיירו בעיר העתיקה וצפו על הר הבית עוכבו במשך שעות בתחנת המשטרה ועברו חקירת שב"כ בכפייה. כעת מוגשת תלונה לקצין תלונות הציבור ירושלים (חדשות משטרה)
ב"ב: ריסס גרפיטי בגנות המשטרה ונעצרב"ב: ריסס גרפיטי בגנות המשטרה ונעצרדניאל הרץ3
המשטרה עצרה תושב בני ברק בן 54 החשוד שריסס בשלושה מקומות כתובות גרפיטי בגנות המשטרה. החשוד נעצר לאחר חקירה ויובא לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו (משטרה)
טנדר הוביל על הגג רכב נוסף ונעצר • צפוטנדר הוביל על הגג רכב נוסף ונעצר • צפוכיכר השבת
בכביש 60, באזור צומת הכבשים, הבחינו השוטרים ברכב טנדר מיצובישי, שמוביל על הארגז וגג הרכב, רכב נוסף מסוג יונדאי. השוטרים סימנו לרכב לעצור אך הנהג הצליח להימלט (בארץ)
זירת הפיגוע - המשטרה מסכמת: תיעוד זירת הפיגוע בעכוהמשטרה מסכמת: תיעוד זירת הפיגוע בעכוכיכר השבת2
צו איסור פרסום הוטל על פרטי חקירת פיגוע הדריסה הבוקר בעכו, בו נפצעו ארבעה בני אדם, בהם 2 חיילים ושוטר. המחבל נורה ונפצע באורח בינוני-קשה. הסיכום המשטרתי • צפו (בארץ)
בנימין ושרה נתניהו - תיק בזק: רוה"מ נתניהו ורעייתו יחקרו שובתיק בזק: רוה"מ נתניהו ורעייתו יחקרו שובקובי רוזן3
רוה"מ בנימין נתניהו ורעייתו שרה יחקרו שוב בתיק בזק מיד עם שובם מארה"ב • גורם במערכת אכיפת החוק: "ישנן ראיות של ממש, עדויות וקלטות שקושרות את נתניהו" (משטרה)
חלק מהגניבות שנתפסו - נעצרה חוליית פורצים שגנבה מקשישיםנעצרה חוליית פורצים שגנבה מקשישיםדניאל הרץ2
המשטרה הצליחה להביא למעצרה של חוליית גנבים שפעלה בצורה מתוחכמת כדי לגנוב מקשישים בעיר כרמיאל. חמישה חשודים נעצרו ויוגש נגדם כתב אישום חמור (חדשות משטרה)
פורים במאה שערים - כך נערכת המשטרה לאבטח את שושן פוריםכך נערכת המשטרה לאבטח את שושן פוריםקובי רוזן
שוטרים ולוחמי מג"ב לצד מתנדבים יפרסו לשמירת הסדר הציבורי, ביטחון הנפש והרכוש, הסדרת והכוונת התנועה • כך נערכת המשטרה לאבטחת ירושלים בשושן פורים (משטרה)
מלכודת משטרתית הביאה למעצר המנקהמלכודת משטרתית הביאה למעצר המנקהדניאל הרץ2
לאחר שחשדו כי המנקה אחראית לגל הגנבות בבית הציבה המשטרה "פתיון" בדמות שטר מסומן והמנקה שלקחה אותו נעצרה כשמתברר שגנבה בשישה בתים נוספים (משטרה)
גנבו קופת צדקה מביכנ"ס במודיעין ונעצרוגנבו קופת צדקה מביכנ"ס במודיעין ונעצרודניאל הרץ
שני תושבי מודיעין נעצרו בחשד לגניבת קופת צדקה מבית כנסת בעיר. השניים גנבו קופה אחת בשבוע שעבר וניסו לגנוב כזו בשנית, אך הפעם נעצרו ללא שהצליחו בגניבה (משטרה)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

עדכונים
כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה