ישי ריבו  יעקב שוואקי  מטפלת  ספורט
שוטר שתקף באלימות ירצה מאסר וקנסותשוטר שתקף באלימות ירצה מאסר וקנסותדניאל הרץ1
שוטר תנועה לשעבר, שתקף בשני מקרים שונים אזרחים והכה אותם באלימות ללא סיבה, ירצה חמישה חודשי מאסר בפועל וישלם פיצויים למתלוננים. כך פסק ביהמ"ש (משטרה)
זרוע רובוט החבלה מטפל בפריטהחבלנים פירקו מטען שהגיע בעפיפון טרורדניאל הרץ2
חבלני המשטרה הוזעקו לאחד מיישובי שער הנגב שם מצאו ילדים, פריט שהיה מחובר לעפיפון טרור וכוון ככל הנראה להתפוצץ ולפגוע בחיי אדם. המטען נוטרל (חדשות משטרה)
תיעוד וידאו:  במשטרה נערכים לשריפות ענקתיעוד וידאו: במשטרה נערכים לשריפות ענקקובי רוזן3
לקראת הקיץ, קיימה המשטרה תרגיל רחב היקף המדמה שריפות ענק. בתרגיל השתתפו כלל גורמי הביטחון וההצלה, לצד מטוסי הכיבוי, ודימו אפשרות של פינוי ישובים (משטרה)
במהלך מרדף: השתולל בכביש עד להתנגשותבמהלך מרדף: השתולל בכביש עד להתנגשותקובי רוזן2
נער בן 16 שנהג ללא רישיון התבקש לעצור למורך בדיקה, אך סרב והחל בנהיגה מופרעת עד שהתנגש בתלולית עפר ונעצר, צפו בוידאו (משטרה)
המסוק תיעד: כך נהגים מסכנים את חייהםהמסוק תיעד: כך נהגים מסכנים את חייהםקובי רוזן1
במבצע מיוחד של משטרת התנועה, תיעדו השוטרים באמצעות מסוק נהגים מבצעים עבירות תנועה מסוכנות. שמונה נהגים הוזמנו לדין לא לפני שחטפו דו"ח (משטרה)
אילוסטרציהפרץ לארון חשמל בבת ים, התחשמל ונהרגדניאל הרץ1
מחוסר בית פרץ לארון חשמל בבת ים והתחשמל. הוא פונה במצב אנוש על ידי כוחות ההצלה לבית החולים שם נקבע מותו לאחר זמן קצר. המשטרה חוקרת את הנסיבות (משטרה)
אילוסטרציה, ארכיוןאימה בירושלים: גז מדמיע באוטובוס לכותלדניאל הרץ2
תגובה מהירה של השוטרים הביאה תוך דקות למעצרם של 2 חשודים בחשד שריססו גז מדמיע לתוך אוטובוס אגד שהיה בדרכו לכותל המערבי. מיכל גז נתפס בידי החשודים (משטרה)
נהג נרדם באמצע צומת כשהרכב מונע. צפונהג נרדם באמצע צומת כשהרכב מונע. צפוכיכר השבת1
בצומת נען הבחינו שוטרים ברכב פרטי העומד בצומת כשאורות הבלם דולקים והרכב מונע. לאחר שהרכב לא נסע באור ירוק, הבחינו השוטרים כי הנהג נרדם על ההגה (חדשות)
עמיר מולנר בבית המשפטמולנר תובע שוב פיצויים כספיים מהמשטרהדניאל הרץ7
העבריין עמיר מולנר, שנעצר לשווא לפני כמה חודשים ורכבו הוחרם ממנו ללא סיבה במשך שלושה חודשים, תובע מהמשטרה את דמי שכירות הרכב והעלויות סביבו (משטרה)
התמונה האחרונה של בוריס בוטרשוילירצח היהלומן פוענח, אבל האקדח נעלםכיכר השבת2
פרשת הרצח של היהלומן בוריס בוטרשוילי, אב לארבעה מלוד, ממשיכה לעורר סימני שאלה בקרב חוקרי המשטרה, דווקא לאחר שהיה נראה כי הפרשה פוענחה במהירות (אקטואליה)
צפו: כך נלכד המחבל שביקש לפגוע ברוה"מצפו: כך נלכד המחבל שביקש לפגוע ברוה"מכיכר השבת2
כך לוחמי יחידת המסתערבים הביאו למעצרו של ג'מאל רשדה, תושב מחנה הפליטים שועפאט במזרח ירושלים, בעל ת.ז ישראלית, בחשד לחברות בחולייה לפגיעה בנתניהו (משטרה)
חלק מהכסף המזויף שנתפססוכן סמוי חשף מאות אלפי שקלים מזויפיםקובי רוזן
חוקקי המשטרה הצליחו לחשוף, באמצעות סוכן סמוי, הפצה של מאות אלפי שקלים בשטרות מזויפים בירושלים. שבעה חשודים נעצרו ונתפס הציוד ששימש לזיוף השטרות (משטרה)
התיעוד המקומםהנוסע ניצל מדו"ח מיותר בזכות המצלמהקובי רוזן87
מאור איטח שעוכב ברחוב בר אילן בירושלים לבדיקה, על ידי שוטרת שחשדה כי נסע באור אדום, שלף מצלמה, בעזרתה הוא ניצל - והבטיח: "שיימינג למשטרה" • צפו (חדשות, בארץ)
מטופלת הטיחה את הכיסא ברופא ונעצרהמטופלת הטיחה את הכיסא ברופא ונעצרהדניאל הרץ
מטופלת שתקפה רופא בקופת החולים בדימונה לאחר שלא הייתה מרוצה מתשובותיו והטיחה עליו כיסא נעצרה ועוכבה לחקירה. הרופא לא נזקק לטיפול רפואי (חדשות משטרה)
בדואי נעצר לבדיקה ובתגובה דרס שוטריםבדואי נעצר לבדיקה ובתגובה דרס שוטריםקובי רוזן1
שני שוטרים נדרסו במהלך פעילות בכביש 40. מהחקירה עולה כי השוטרים עצרו את הנהג, תושב אחד היישובים הבדואים, וזה בתגובה החל בנסיעה ודרס את השוטרים (משטרה, בארץ)
כך לכדו המסתערבים את המחבלים מהנגבכך לכדו המסתערבים את המחבלים מהנגבדניאל הרץ10
יחידת המסתערבים של מג"ב עצרה שלושה מחבלים מהחולייה שגנבה את נשקו האישי של חייל צה"ל בשבוע שעבר בצומת בית קמה. צפו בתיעוד של המעצרים (משטרה)
הנשק שנחטףתקפו חייל צה"ל, איימו וחטפו את נשקוקובי רוזן
המשטרה עצרה שלושה חשודים בתקיפת חייל צה"ל בצומת בית קמה וחטיפת נשקו. מהחקירה עולה כי המניע הינו פלילי • החשוד המרכזי לקח את רכב אחיו והחליף לוחית זיהוי (משטרה)
בשל סכסוך שכנים: הצית 3 כלי רכב בחנייהבשל סכסוך שכנים: הצית 3 כלי רכב בחנייהקובי רוזן
משטרת נהריה עצרה תושב העיר בן 56, בחשד שגרם לשריפת בניין לאחר שהצית 3 כלי רכב הקשורים לשכנו וזה על רקע סכסוך הקיים בניהם. המשטרה תבקש להאריך את מעצרו (משטרה)
השלל הגנובנתפסו "על חם" במטע: גנבו 90 קילו אננסקובי רוזן
לוחמי משמר הגבול תפסו "על חם" שני גנבים שהתפרצו למטע אננס בקיבוץ שדות ים וגנבו 90 קילו מהפרי היקר. החשודים, תושבי עפולה ופרדס חנה הועברו לחקירה (בארץ)
התמונה האחרונה בה נראה היהלומןגופת היהלומן הדתי נמצאה ביער מודיעיןקובי רוזן7
גופת היהלומן הדתי בוריס בוטרשוילי בן 56 שנעדר מאז יום רביעי נמצאה ביער מודיעין כשעליה סימני אלימות רבים • חשוד המעורב ברצח נעצר ומעצרו הוארך ב-7 ימים (משטרה)
בגלל משולש פיצה: נער דקר צעיר בבית וגןבגלל משולש פיצה: נער דקר צעיר בבית וגןדניאל הרץ7
וויכוח על משולש פיצה הוביל לתקיפה אלימה במיוחד במהלכה נדקר צעיר בפלג גופו העליון – פעולות חקירה מהירות של השוטרים הביאו למעצר החשוד תוך זמן קצר (חדשות משטרה)
אילוסטרציה2 קטינים ערבים שיגרו זיקוקין ובקבוק ונעצרודניאל הרץ
שוטרים ולוחמי מג"ב של משטרת ישראל עצרו במהלך הלילה שני ערבים קטינים בחשד לשיגור זיקוקין לעבר בית וידויי בקבוק זכוכית לעבר צוות אבטחה במזרח ירושלים (משטרה)
צפו: שוטרים תיעדו רוכב טרקטורון נוהג בפראותצפו: שוטרים תיעדו רוכב טרקטורון נוהג בפראותכיכר השבת6
נהג טרקטורון תועד נוסע ברחובות לוד ובכביש 443, תוך סיכון המשתמשים בדרך. השוטרים קראו לו לעצור אך הוא נמלט לשטח חקלאי. יום למחרת הוא אותר ונעצר • תיעוד (משטרה)
נעצר עם האופניים ונתפס עם מנות סמיםנעצר עם האופניים ונתפס עם מנות סמיםדניאל הרץ1
תושב בני ברק ביצע עבירת תנועה עם אופניים חשמליים וכאשר נתפס ניסה להימלט מהמקום. השוטרים שעצרו אותו לאחר מרדף רגלי תפסו ברשותו מנות סם מחולקות (משטרה)
המשטרה עצרה 3 חשודים בהונאת מיליוניםהמשטרה עצרה 3 חשודים בהונאת מיליוניםדניאל הרץ
המשטרה עצרה שלושה חשודים בעבירות הונאה בהיקף של עשרות מיליוני שקלים. השלושה הציגו מצג שווא של "יעוץ עסקי" וגנבו כספים באופן שיטתי מעשרות קרבנות (משטרה)
איים על הרוקח בגלל התרופה שקיבל ונעצראיים על הרוקח בגלל התרופה שקיבל ונעצרדניאל הרץ
תושב אבו קרינאת איים על רוקח בדימונה לאחר שנתן לו תרופה חלופית ואיים עליו שיירה בו. המשטרה עלתה על עקבותיו של המאיים, הוא נעצר והוגש נגדו כתב אישום (ארץ)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה