קנייבסקי  מיכל חלימי  19 ביולי  red bool
שולה זקן בבית המשפטהמגעים בין זקן לפרקליטות חודשוקובי רוזן
לאחר שבג"ץ דחה את העתירה שביקשה להחזיר את שולה זקן לדוכן העדים בפרשת הולילנד, חודשו המגעים עם הפרקליטות בנוגע לחשדות נוספים כנגד אהוד אולמרט (משפט)
לתפארת: בת 53 ספגה מכות משוטרלתפארת: בת 53 ספגה מכות משוטרצביקה גרוניך39
רבקה גוליאן בת ה-53 חוותה על בשרה מקרה אלימות מהגרועים ביותר, כאשר המכה הוא לא אחר מאשר שוטר. תלונה למחלקה לחקירות שוטרים מבקשת למצות עמו את הדין (חדשות)
סילבן שלום מסר את גרסתו במשטרהסילבן שלום מסר את גרסתו במשטרהישי כהן3
השר לפיתוח הנגב והגליל, והמועמד לנשיאות המדינה, השר סילבן שלום הגיע הבוקר לתחנת המשטרה ומסר במשך שעתיים את גרסתו בנוגע לתלונה שהוגשה נגדו (חדשות, משטרה)
השר סילבן שלוםהשר הבכיר החשוד: סילבן שלוםישי כהן14
הותר לפרסום: השר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום (הליכוד ביתנו) הוא השר הבכיר שנגדו מתנהלת בדיקה במשרד המשפטים ובמשטרה בחשד לעבירות שביצע לפני כ-15 שנה (בארץ)
תג מחיר, הבוקרתג מחיר: "גויים בארץ = אויבים"יוני גבאי1
34 צמיגים של כלי רכב נוקבו הלילה בשכונת בית חנינא שבמזרח בירושלים. על פי החשד מדובר בפעולת תג מחיר. אוטובוס נוסף הושחת ורוסס עליו: "גויים בארץ = אויבים" (משטרה)
"הייתי מוכן לחטוף כדור בשבילם""הייתי מוכן לחטוף כדור בשבילם"קובי רוזן6
פרשת "אב הבית" במעון רה"מ מסרבת לגווע. לאחר שמשרד רה"מ הגיב לאשמות בנוגע ל"התעללות" שעבר לכאורה אב הבית ע"י שרה נתניהו, יוצא אב הבית במתקפה נגדית (משפט)
יצירתיות: שעון שבת לגידול קנאביסיצירתיות: שעון שבת לגידול קנאביסקובי רוזן
פרקליטות מחוז דרום הגישה כתבי אישום נגד נאשמים שהקימו חממות לגידול סם קנאביס בכמות גדולה. לפי כתב האישום הם עשו שימוש בשעון שבת לשם גדילה אופטימלית (חדשות)
המפכ"ל עם הלוחמים בבית החולים, הצהרייםהמפכ"ל ללוחמי הימ"מ: "גאה בכם"יוני גבאי1
מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו ביקר את לוחמי הימ"מ שנפצעו במהלך הפעילות המבצעית בסוף השבוע בג'נין ואמר: "גאה בכם, אתם צנועים, אבל מדובר ביחידה של גיבורים" (ארץ)
האב הבחין בכוויה רק כעבור יומייםהאב הבחין בכוויה רק כעבור יומייםקובי רוזן6
מעצרו של האב החרדי מנתיבות, החשוד בהתעללות קשה בבנו - שבגבו התגלתה כוויה ממגהץ, הוארך ביומיים. ההורים טענו בחקירה כי לא היו בבית בזמן שהילד נפגע (אקטואליה)
תקף את בנו במטאטא כי לא קם בזמןתקף את בנו במטאטא כי לא קם בזמןקובי רוזן3
אב לשלושה מפתח תקווה נעצר בחשד שתקף באכזריות את שלושת ילדיו, הכה אותם בחוזקה עם מקלות מטאטא וגרם לאחד מהם לכוויה באמצעות כף לוהטת ולאחר צליעה (אקטואליה)
ומי שילם את הדו"ח? המתנדבומי שילם את הדו"ח? המתנדבקובי רוזן2
מתנדב משטרת התנועה רשם לנהג דו"ח של 250 שקל ו-4 נקודות בגין אי ציות לתמרור עצור. לאחר ששוכנע במצבו הכלכלי הקשה של הנהג, הבטיח לשלם בעבורו את הדו"ח (משטרה)
נתיבות: פגעו בבנם עם מגהץנתיבות: פגעו בבנם עם מגהץקובי רוזן5
זוג הורים בשנות ה-30 לחייהם, תושבי נתיבות, נעצרו בסוף השבוע בחשד כי התעללו בצורה אכזרית וקשה בבנם הפעוט בן 11 חודשים, לאחר שהתגלתה בגבו כוויה ממגהץ (משטרה)
וידאו נדיר: הקרב בג'נין  מקסדת לוחםוידאו נדיר: הקרב בג'נין מקסדת לוחםקובי רוזן8
לוחמים פעלו במחנה הפליטים בג'נין בניסיון לעצור מבוקש, במהלך הפעולה הלוחמים חיסלו שלושה מחבלים. צפו בתיעוד התקרית ממצלמה שהותקנה בקסדת אחד מלוחמי ימ"מ (משטרה)
דובר צה"ל לשעבר נשלח למעצר ביתדובר צה"ל לשעבר נשלח למעצר ביתקובי רוזן
לאחר יום נוסף של חקירות, דובר צה"ל לשעבר אבי בניהו, שוחרר למעצר בית עד ליום שני. בנוסף אליו, הוחלט לשחרר גם ארז וינר, עוזר הרמטכ"ל לשעבר למעצר בית (בארץ,משטרה)
חלק מהמכשיריםנתפסו כ-400 מכשירי סלולרי גנוביםקובי רוזן
במסגרת מבצע נרחב של המשטרה באשדוד, נתפסו כ-400 מכשירי טלפון ניידים, וכן עשרות מחשבים ניידים וטאבלטים החשודים כגנובים. "העבירות הללו מציקות מאד לאזרחים" (בארץ)
בלון גזטכנאי גז לא מוסמך נמלט מהמשטרהקובי רוזן
כוחות משטרה שהוזעקו למקרה של דליפת גז בקריית ארבע, תחקרו במקום צעיר, בן של קבלן גז שטיפל שצינורות גז ככל הנראה ללא הסמכה לכך. הוא נמלט, ונלכד לאחר מרדף (חדשות)
400 טלפונים נתפסו בשיחה ממתינה400 טלפונים נתפסו בשיחה ממתינהקובי רוזן
עשרות שוטרים פשטו על 15 בתי עסק לממכר טלפונים סלולאריים באשדוד ובתיהם של בעלי בתי העסק בחשד כי החזיקו ברכוש החשוד כגנוב. למעלה מ-400 מכשירים נתפסו (בארץ)
מני נפתליפרשת מני נפתלי: רה"מ מגיבכיכר השבת6
מני נפתלי הגיש תביעה נגד משרד ראש הממשלה על כך שעבר "מסכת התעללויות" מצידה של אשת רה"מ, שרה נתניהו. כעת ראש הממשלה עצמו מגיב לטענות הקשות (משפט)
אבי בניהו וארז וינראבי בניהו מגיב: "אלחם על חירותי"קובי רוזן
מעצרם של דובר צה"ל לשעבר אבי בניהו ועוזרו של הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי - ארז ווינר הוארך. השניים חשודים בשורה של עבירות. בניהו אמר בדיון: "אני אלחם על חירותי" (ארץ)
אקדח טייזרשוטר הורשע בהתעללות בחסר ישעקובי רוזן
בית משפט המחוזי בתל אביב הרשיע שוטר סיור במרחב יפתח בעבירות התעללות בחסר ישע ותקיפה הגורמת חבלה של ממש בין היתר, באמצעות מכשיר ה"טייזר" (חדשות, משטרה)
אבי בניהופרשת הרפז: נעצר דובר צה"ל בעברקובי רוזן2
דובר צה"ל לשעבר אבי בניהו, ארז וינר ובועז הרפז, נעצרו לחקירה בחשד לשורה של עבירות הקשורות למאבק בין לשכות גבי אשכנזי ואהוד ברק, כך התיר בית המשפט לפרסום (משפט)
ת"א: נעצרו ילדים שפרצו לבתי כנסתת"א: נעצרו ילדים שפרצו לבתי כנסתיוני גבאי
שוטרי תחנת תל אביב צפון עצרו חבורת ילדים בני 13, אשר לפני כחצי שנה פרצו לבתי כנסת ולבתים בצפון תל אביב • שלושת החשודים בפריצה הושמו במעצרי בית (משטרה)
ראש הממשלה בנימין נתניהונעצר בגלל שכתב 'נתניהו צריך למות'קובי רוזן12
גבר כבן שלושים נעצר על ידי משטרת מרחב שרון לאחר שפרסם פוסט ברשת הפייסבוק, ובו קבע כי נתניהו, אחד מבניו והשר נפתלי בנט - "צריכים למות", מעצרו הוארך (חדשות, בארץ)
זירת השריפה, אמשהתינוק נשרף כשהאם יצאה מהביתקובי רוזן5
תינוק בן שנה נשרף למוות אמש (חמישי) בביתו ברחוב צפניה בשכונת גאולה בירושלים, בשל תנור בוער שהונח בחדרו ובזמן שהאם יצאה מהבית להביא עבורו אוכל מהשכנים (משטרה)
הרכב שהתפוצץ בנתניה הערבשוב: פיגוע פלילי בנתניה; פצוע קשהקובי רוזן1
משטרת ישראל לא מצליחה להשליט סדר ברחובות, כאשר שוב ושוב יוצאים אל הפועל פיגועים פליליים, והפעם בנתניה, כאשר אדם אחד נפצע באורח קשה בניסיון חיסול (משטרה)
צפו: שוטר בודק ת.ז. בבית שמשצפו: שוטר בודק ת.ז. בבית שמשצביקה גרוניך2
בתיעוד שהגיע ל"כיכר השבת" נראה שוטר מעכב מצביע חרדי בכניסה לקלפי בבית שמש בדרישה לבדוק את תעודת הזהות שברשותו. דובר המשטרה: "מדובר באירוע מקומי" (בארץ)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

עדכונים
כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט16
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72