השופט אביים ברקאיבתל אביב ימשיכו לחלל שבתקובי רוזן4
הפסד זמני במאבק על סגירת המרכולים בתל אביב בשבתות: השופט אביים ברקאי קבע כי עד להכרעת שר הפנים הנכנס בסוגיה, לא יינתנו צווי סגירה למרכולים שיפתחו בשבת (משפט)
שר הביטחון לשעבר אהוד ברקבעקבות ההקלטות: בדיקה נגד ברקצביקה גרוניך4
היועץ המשפטי לממשלה החליט לפתוח בבדיקה כנגד שר הביטחון לשעבר אהוד ברק, זאת בעקבות דבריו של רה"מ לשעבר אהוד אולמרט שהאשימו בלקיחת שוחד (משפט, ארץ)
ניצב בני סאו: "מבקש לגלות ערנות"ניצב בני סאו: "מבקש לגלות ערנות"קובי רוזן1
מפקד מחוז תל אביב במשטרה, ניצב בני סאו, אמר בזירת הפיגוע: "אני מבקש מכל האזרחים לגלות ערנות ולדווח על כל אדם התנהגות או חפץ חשוד. זה חלק מהדריכות". צפו (משטרה)
קשיש בן 93 נשדד באלימות • צפוקשיש בן 93 נשדד באלימות • צפוקובי רוזן6
קשיש בן 93 נשדד ביום רביעי שעבר באלימות קשה בפתח ביתו בנתניה. האירוע האלים תועד במצלמת האבטחה בבניין והודות לכך נעצר חשוד במעשה שמכחיש את המיוחס לו (בארץ)
סוער בירושלים: שלושה ערבים נעצרוסוער בירושלים: שלושה ערבים נעצרוצביקה גרוניך
יממה סוערת עברה על ירושלים בשורת תקריות בהן פורעים ערבים יידו אבנים וירו זיקוקים לעבר כוח משטרה וכן לעבר הרכבת הקלה. בחסדי שמים לא היו נפגעים, 3 נעצרו (חדשות)
חוששים מאינתיפאדה: הכוננות לשיאחוששים מאינתיפאדה: הכוננות לשיאצביקה גרוניך
ההסלמה הביטחונית גלשה לכל רחבי הארץ ובמשטרת ישראל העלו את הכוננות לרמה הגבוהה ביותר בהיערכות להסלמה ביטחונית חמורה. המפכ"ל: "נפעל בנחישות" (משטרה)
שר הביטחון לשעבר אהוד ברק"תזכרי שולה, ברק יגמור בבית כלא"קובי רוזן
בהקלטות נוספות שפורסמו בחדשות 10 נשמע ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט מאשים את אהוד ברק בנטילת שוחד של מיליוני דולרים "הוא מטורף, הכל מתוך קנאה" (משפט, בארץ)
מפעל "הוד חפר" בו התרחשה הדליפהדליפת גז האמוניה: מה גרם לאירוע?צביקה גרוניך
חוקרי המשטרה וכיבוי אש הגיעו למפעל בו התרחשה דליפת גז האמוניה. מהחקירה עולה כי בזמן עבודות שנערכו במקום נחתך צינור הגז בטעות. באירוע נהרג כבאי ו-20 נפגעו(משטרה)
מהומות בירושליםרעולי פנים מתפרעים במזרח י-םצביקה גרוניך2
על רקע השבוע הסוער שעבר על בירת המדינה, עשרות רעולי פנים יידו אבנים וירו זיקוקים לעבר כוח לוחמי מג"ב ושוטרים ממחוז ירושלים. באירוע נפצע לוחם מג"ב (משטרה)
אהוד אולמרטהחקירה הנגדית של שולה זקןמשה גורלי
סניגורו של רוה"מ לשעבר אהוד אולמרט תקף את שולה זקן בחקירה הנגדית: "היה בשבילך כמו אבא, והיום אני מזהה שנאה עמוקה". זקן: "טיפת שנאה אין לי, אלא צער גדול" (משפט)
זקן: "שיקרתי, אבל לא כל הזמן"זקן: "שיקרתי, אבל לא כל הזמן"צביקה גרוניך1
במהלך חקירה נגדית קשוחה, פרקליט אולמרט, עו"ד אייל רוזובסקי, גרם לשולה זקן להודות במקרים בהם היא לכאורה שיקרה: "השקרים שלי היו לבקשת אולמרט" (משפט)
ראש העיר תל אביב רון חולדאית"א: דיון בסגירת 21 עסקים בשבתזוהר שחר לוי
בית המשפט לעניינים מקומיים ידון היום פעם נוספת בבקשת עיריית תל אביב למתן צו סגירה ל-21 עסקים שפועלים בשבת, זאת על רקע בקשה לביזיון ביהמ"ש שהוגשה נגדה (משפט)
לוחם מג"ב שחיסל את המחבלהמחסל: "כל לוחם היה פועל כך"קובי רוזן17
לוחם מג"ב שחיסל את המחבל שביצע את פיגוע הדריסה בי-ם סיפר על רגעי הדרמה: "הבחנו ברכב פוגע בכמה לוחמי מג"ב. הוא הבחין בנו, רץ לעברנו ואז ביצענו ירי". צפו (חדשות)
אהרונוביץ, דנינו וברקת בזירת הפיגוע, היום'מחבל שפוגע באזרחים דינו להיהרג'ישי כהן5
השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' אמר בזירת הפיגוע: "מחבל שפוגע באזרחים דינו להיהרג". המפכ"ל יוחנן דנינו אמר: זה תהליך ארוך, צריך להבין שביטחון אי אפשר לעשות ביום (חדשות)
ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרטאולמרט קיבל 1.2 מיליון שקל מחברצביקה גרוניך2
"הארץ" חושף כי "מכון השלום" בבעלותו של המיליארדר דניאל אברהמס, חברו של רה"מ לשעבר אהוד אולמרט, העביר לחברת הייעוץ של אולמרט 1.2 מיליון שקל (חדשות, בארץ)
הרכב שהתפוצץ באשדוד, הערבפשע ברחובות: חיסול בלב אשדודקובי רוזן
אדם אחד נהרג ואחר נפצע באורח קשה בפיצוץ רכב ברחוב רוגוזין באשדוד. כוחות משטרה רבים הוזעקו למקום. ככל הנראה, מדובר באירוע על רקע פלילי. צפו (חדשות, משטרה)
שולה זקן בבית המשפט, הבוקרשולה זקן: "אולמרט ביקש שאגנוב"משה גורלי3
יד ימינו לשעבר של אהוד אולמרט, שולה זקן, מעידה נגדו בדיון המחודש בתיק טלנסקי."אני משלמת בצדק על טעויות שעשיתי, ועל כך שהלכתי כמו עיוורת אחרי דרישותיו" (משפט)
הבעל הנרגש והשוטר יפתח אדמונישוטרים פינו את הכביש עבור היולדתצביקה גרוניך11
בני זוג חרדים שהיו בדרכם לחדר לידה נתקעו בעומס תנועה בכביש החוף. הם פנו אל המשטרה ושוטר תנועה נשלח במהירות ופינה עבורם את הכביש עד לבית החולים (משטרה)
היום: זקן תעיד נגד אולמרטהיום: זקן תעיד נגד אולמרטצביקה גרוניך
שולה זקן, תגיע הבוקר לבית המשפט המחוזי בירושלים מכלא נווה תרצה בו היא מרצה את עונשה, בכדי להעיד נגד ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, בתיק טלנסקי (חדשות)
תיעוד: מצבור זיקוקים נחשף בי-םתיעוד: מצבור זיקוקים נחשף בי-םצביקה גרוניך
בעקבות מידע מודיעיני מוקדם, פשטו לוחמי משמר הגבול על בית בשכונת סילוואן ומצאו מצבור זיקוקים ואמצעים להפרות סדר. צפו בפשיטה על מקום המצבור (חדשות, משטרה)
מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינודנינו: יש ירידה בהפרות הסדר בי-םקובי רוזן3
למרות הפיגועים, הפרות הסדר והמהומות במזרח ירושלים, המפכ"ל יוחנן דנינו דווקא חושב שהמצב תחת שליטה: "אין אינתיפאדה בי-ם. מפחידים את הציבור". צפו (משטרה)
כוחות משטרה בירושליםכוננות משטרתית בי-ם לקראת מחרקובי רוזן1
לאחר שתגברה כוחות בבירה, משטרת ירושלים נערכת במזרח העיר מחשש למהומות מחר לאחר תפילות יום השישי, זאת על רקע הלווייתו של המחבל שביצע את פיגוע הירי (משטרה)
חקירתו של יניב פיירובוסקיןצפו: כך ניסו חוקרים לאיים על חשודקובי רוזן13
תיעוד מתוך חדרי החקירות של המשטרה חושף חלק מהשיטות של החוקרים בכדי להוציא הודאה מחשוד: "לא יעשו לך כלום. אם לא תמסור גרסה החיים שלך בזבל" (משטרה)
ח"כ חנין זועביהפרקליטות: להעמיד לדין את זועביקובי רוזן
לאחר שהמשטרה המליצה להעמידה לדין, גם הפרקליטות ממליצה להמעיד לדין את חברת הכנסת חנין זועבי בגין איומים. היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין צפוי להכריע (משפט)
אילוסטרציהבתום מרדף: נתפסו גנבי נשק צבאיקובי רוזן1
שוטרי היחידה המרכזית של מג"ב דרום עצרו ארבעה חשודים כשברשותם כלי נשק שנגנבו מצה"ל. בלשי היחידה ארבו לגנבים וערכו מצוד בעקבותם. צפו במרדף ובמעצר (משטרה)
גואל רצוןמבוכה לשב"ס: שכחו את גואל רצוןקובי רוזן1
שירות בתי הסוהר שכח להביא את גואל רצון מכלא אשל בבאר שבע לבית המשפט המחוזי בתל אביב, שם היה אמור להינתן גזר דינו. לטענתם, זו תקלה במערכת הזימון (חדשות)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט17
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72