www..  אברהם..  אורייתא
אהוד אולמרטפרשת הולילנד: דרמה לפני הכרעהיוסי נכטיגל1
לאחר שנה ותשעה חודשים של דיונים - 4 ימים בשבוע, 12 שעות בכל יום, עם 377 עדי תביעה ולמעלה מ-9,000 עמודי פרוטוקול, יש הכרעת דין לגבי 13 הנאשמים בפרשת הולילנד (משפט)
אילוסטרציהאשדוד: הדקירה בביה"ס בגלל כסאקובי רוזן8
נער בן 15 דקר את חברו בבית הספר באשדוד. הסיבה למעשה? ויכוח על מקום ישיבה בכיתה. החשוד הודה במעשה והוביל את השוטרים למקום בו החביא את הסכין (משטרה, בארץ)
טכנאי הגז נאלץ לסמוך על חוש הריחטכנאי הגז נאלץ לסמוך על חוש הריחיוני גבאי
אסון הגז: הטכנאי בדק את תלונות הדיירים ללא גלאי והסתמך על חוש הריח שלו בלבד • בפיצוץ קיפחו את חייהם ארבעה בני אדם, שלושה מהם בני משפחה אחת (משטרה ומשפט)
פירות הביאושים של החינוך החילונינער חילוני דקר את חברו בבית הספרקובי רוזן15
פירות הביאושים של החינוך החילוני, שוב דקירה בעיר אשדוד. נער בן 15 דקר את חברו במהלך קטטה שפרצה ביניהם • המשטרה מנהלת מצוד אחר הדוקר (משטרה ומשפט)
הפריצה שחשפה זוג גנבים קטיניםהפריצה שחשפה זוג גנבים קטיניםקובי רוזן1
עובד במפעל תפילין התלונן על פריצות למפעל, בסיוע מצלמות אבטחה נחשף קטין שביצע את ההתפרצות. בחקירתו, הפליל קטין נוסף שיחד הודו בעשרות מקרים של התפרצויות (משטרה)
ירושלים: 26 חשודים בסחר בסמיםירושלים: 26 חשודים בסחר בסמיםקובי רוזן5
26 נחקרו, 27 תיקי חקירה נפתחו וארבעה עצורים עד כה - זה מה שמכילה, נכון לשלב זה, פרשיית סמים חדשה ומסועפת שנחשפה בירושלים, בה מעורבים קטינים רבים (משטרה)
רה"מ לשעבר אהוד אולמרטנפתחה חקירה חדשה כנגד רה"מ לשעבר אהוד אולמרטקובי רוזן5
הותר לפרסום כי היחידה הארצית לחקירות הונאה פתחה בחקירה כנגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, בחשד לשיבוש הליכי משפט. החקירה מגיעה בעקבות הפיכתה של ראש לשכתו לשעבר של אולמרט, שולה זקן, לעדת מדינה. הדרמה מתחוללת ימים ספורים קודם הכרעת הדין במשפט הולילנד (חדשות)
החינוך החילוני: דקירה בבית הספרהחינוך החילוני: דקירה בבית הספרקובי רוזן4
נער בן 13 נעצר לאחר שעל פי החשד דקר נער בן 16 בבית ספר בראשון לציון, על רקע סכסוך ביניהם. הנער הנדקר נפצע בידו ופונה במצב קל לבית החולים וולפסון בחולון (משטרה,בארץ)
זירת "הפיגוע" הבוקרהחייל בדה את סיפור הדקירהקובי רוזן2
כוחות גדולים של משטרה הוקפצו הבוקר לשכונת פסגת זאב בירושלים לאחר שחייל התלונן כי נדקר בידי שלושה ערבים, אך כעת מתברר כי החייל בדה את הסיפור (אקטואליה)
שולה זקן בבית המשפטהמגעים בין זקן לפרקליטות חודשוקובי רוזן
לאחר שבג"ץ דחה את העתירה שביקשה להחזיר את שולה זקן לדוכן העדים בפרשת הולילנד, חודשו המגעים עם הפרקליטות בנוגע לחשדות נוספים כנגד אהוד אולמרט (משפט)
לתפארת: בת 53 ספגה מכות משוטרלתפארת: בת 53 ספגה מכות משוטרצביקה גרוניך39
רבקה גוליאן בת ה-53 חוותה על בשרה מקרה אלימות מהגרועים ביותר, כאשר המכה הוא לא אחר מאשר שוטר. תלונה למחלקה לחקירות שוטרים מבקשת למצות עמו את הדין (חדשות)
סילבן שלום מסר את גרסתו במשטרהסילבן שלום מסר את גרסתו במשטרהישי כהן3
השר לפיתוח הנגב והגליל, והמועמד לנשיאות המדינה, השר סילבן שלום הגיע הבוקר לתחנת המשטרה ומסר במשך שעתיים את גרסתו בנוגע לתלונה שהוגשה נגדו (חדשות, משטרה)
השר סילבן שלוםהשר הבכיר החשוד: סילבן שלוםישי כהן14
הותר לפרסום: השר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום (הליכוד ביתנו) הוא השר הבכיר שנגדו מתנהלת בדיקה במשרד המשפטים ובמשטרה בחשד לעבירות שביצע לפני כ-15 שנה (בארץ)
תג מחיר, הבוקרתג מחיר: "גויים בארץ = אויבים"יוני גבאי1
34 צמיגים של כלי רכב נוקבו הלילה בשכונת בית חנינא שבמזרח בירושלים. על פי החשד מדובר בפעולת תג מחיר. אוטובוס נוסף הושחת ורוסס עליו: "גויים בארץ = אויבים" (משטרה)
"הייתי מוכן לחטוף כדור בשבילם""הייתי מוכן לחטוף כדור בשבילם"קובי רוזן6
פרשת "אב הבית" במעון רה"מ מסרבת לגווע. לאחר שמשרד רה"מ הגיב לאשמות בנוגע ל"התעללות" שעבר לכאורה אב הבית ע"י שרה נתניהו, יוצא אב הבית במתקפה נגדית (משפט)
יצירתיות: שעון שבת לגידול קנאביסיצירתיות: שעון שבת לגידול קנאביסקובי רוזן
פרקליטות מחוז דרום הגישה כתבי אישום נגד נאשמים שהקימו חממות לגידול סם קנאביס בכמות גדולה. לפי כתב האישום הם עשו שימוש בשעון שבת לשם גדילה אופטימלית (חדשות)
המפכ"ל עם הלוחמים בבית החולים, הצהרייםהמפכ"ל ללוחמי הימ"מ: "גאה בכם"יוני גבאי1
מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו ביקר את לוחמי הימ"מ שנפצעו במהלך הפעילות המבצעית בסוף השבוע בג'נין ואמר: "גאה בכם, אתם צנועים, אבל מדובר ביחידה של גיבורים" (ארץ)
האב הבחין בכוויה רק כעבור יומייםהאב הבחין בכוויה רק כעבור יומייםקובי רוזן6
מעצרו של האב החרדי מנתיבות, החשוד בהתעללות קשה בבנו - שבגבו התגלתה כוויה ממגהץ, הוארך ביומיים. ההורים טענו בחקירה כי לא היו בבית בזמן שהילד נפגע (אקטואליה)
תקף את בנו במטאטא כי לא קם בזמןתקף את בנו במטאטא כי לא קם בזמןקובי רוזן3
אב לשלושה מפתח תקווה נעצר בחשד שתקף באכזריות את שלושת ילדיו, הכה אותם בחוזקה עם מקלות מטאטא וגרם לאחד מהם לכוויה באמצעות כף לוהטת ולאחר צליעה (אקטואליה)
ומי שילם את הדו"ח? המתנדבומי שילם את הדו"ח? המתנדבקובי רוזן2
מתנדב משטרת התנועה רשם לנהג דו"ח של 250 שקל ו-4 נקודות בגין אי ציות לתמרור עצור. לאחר ששוכנע במצבו הכלכלי הקשה של הנהג, הבטיח לשלם בעבורו את הדו"ח (משטרה)
נתיבות: פגעו בבנם עם מגהץנתיבות: פגעו בבנם עם מגהץקובי רוזן5
זוג הורים בשנות ה-30 לחייהם, תושבי נתיבות, נעצרו בסוף השבוע בחשד כי התעללו בצורה אכזרית וקשה בבנם הפעוט בן 11 חודשים, לאחר שהתגלתה בגבו כוויה ממגהץ (משטרה)
וידאו נדיר: הקרב בג'נין  מקסדת לוחםוידאו נדיר: הקרב בג'נין מקסדת לוחםקובי רוזן8
לוחמים פעלו במחנה הפליטים בג'נין בניסיון לעצור מבוקש, במהלך הפעולה הלוחמים חיסלו שלושה מחבלים. צפו בתיעוד התקרית ממצלמה שהותקנה בקסדת אחד מלוחמי ימ"מ (משטרה)
דובר צה"ל לשעבר נשלח למעצר ביתדובר צה"ל לשעבר נשלח למעצר ביתקובי רוזן
לאחר יום נוסף של חקירות, דובר צה"ל לשעבר אבי בניהו, שוחרר למעצר בית עד ליום שני. בנוסף אליו, הוחלט לשחרר גם ארז וינר, עוזר הרמטכ"ל לשעבר למעצר בית (בארץ,משטרה)
חלק מהמכשיריםנתפסו כ-400 מכשירי סלולרי גנוביםקובי רוזן
במסגרת מבצע נרחב של המשטרה באשדוד, נתפסו כ-400 מכשירי טלפון ניידים, וכן עשרות מחשבים ניידים וטאבלטים החשודים כגנובים. "העבירות הללו מציקות מאד לאזרחים" (בארץ)
בלון גזטכנאי גז לא מוסמך נמלט מהמשטרהקובי רוזן
כוחות משטרה שהוזעקו למקרה של דליפת גז בקריית ארבע, תחקרו במקום צעיר, בן של קבלן גז שטיפל שצינורות גז ככל הנראה ללא הסמכה לכך. הוא נמלט, ונלכד לאחר מרדף (חדשות)
400 טלפונים נתפסו בשיחה ממתינה400 טלפונים נתפסו בשיחה ממתינהקובי רוזן
עשרות שוטרים פשטו על 15 בתי עסק לממכר טלפונים סלולאריים באשדוד ובתיהם של בעלי בתי העסק בחשד כי החזיקו ברכוש החשוד כגנוב. למעלה מ-400 מכשירים נתפסו (בארץ)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

עדכונים
כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט16
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72