בחירות 2015
כיכר facebook

בחירות 2015

בחירות 2015 - תשע"ה, באתר כיכר השבת. סיקור מיוחד מכל הזוויות הכי מעניינות על כל המתמודדים, בנימין נתניהו או בוז´י הרצוג, המחנה הציוני או הליכוד, אריה דרעי או אלי ישי.

שלח ידיעה

כיכר השבת מביא לכם את הסיקור הנרחב ביותר בבחירות 2015. סיקור חדשותי איכותי על כל המתמודדים הכי מעניינים, אריה דרעי, אלי ישי, בנימין נתניהו ובוז´י הרצוג, יחד עם סיקור מעמיק על המפלגות החרדיות, יהדות התורה, ש"ס ויחד

הבית שנהרסליבנו גס בקרבינו // הרב ישראל גליס
כ' באדר ב' תשעט | 27.03.19
7 הלוויות היו צריכות לצאת מהבית במשמרת, וקרה נס, יד אלוקים בדבר. ואנחנו במה מתעסקים? מישהו שמע את העסקנים החרדים אומרים משהו? כן, ליבנו גס בקרבינו (טור)
מחזירים עטרה ליושנה? // אריאלה פישרמחזירים עטרה ליושנה? // אריאלה פישראריאלה פישר24
הספרדים עדיין מחכים שאחרים יושיעו אותם, מתוך העם חייב לקום משהו אמיץ שיבין שאין מושיע והשינוי האמיתי יבוא רק ממנו. מנהיג צריך לעודד את בוחריו שלא ירעו בשדות אחרים (דעות)
ח"כ אורי מקלב. ארכיוןאורי מקלב: רק 12 מתים "הצביעו" בבחירות האחרונותכיכר השבת5
ח"כ מקלב אמר הערב בדיון בכנסת כי מבדיקה שנערכה עלה כי רק 12 מתים "הצביעו" בבחירות האחרונות, דבר המפריך את הטענה לפיה "החרדים מצביעים בשמם של מתים" (חדשות, בארץ)
מה יש לדונלד טראמפ עם הסינים? צפו בוידאומה יש לדונלד טראמפ עם הסינים? צפו בוידאויוסי נכטיגל5
מסתבר שהנושא השני הכי פופולרי בנאומיו של המועמד לנשיאות ארה"ב דונלד טראמפ הוא סין. בהפינגטון פוסט ערכו סרטון משעשע עם כל האזכורים של סין בנאומיו וראיונותיו של טראמפ (בעולם)
פעיל יהדות התורהסוף טוב: השכר יועבר לפעילי ג' בשבוע הבאישראל כהן1
לאחר פגישתם של ח"כ משה גפני ומזכ"ל "אגודת ישראל" חנוך זייברט, הושגו הסכמות שיאפשרו להעביר כבר בשבוע הבא את השכר לפעילי יהדות התורה כדי שיוכלו להיערך לחגים (חדשות)
חנוך זייברט ומשה שיפמןחילופי האשמות: מי אשם באי תשלום השכר לפעילי הבחירות?ישראל כהן4
חילופי מהלומות בתוך 'יהדות התורה' גם בנושא אי תשלום שכרן של מאות פעילים שעבדו למפלגה בבחירות • שיפמן מ'דגל' לזייברט מאגו"י: "במשך חודש ימים אתה מעכב את התשלומים " (חרדים)
כיכרTV: הכירו את שר הדתות החדשכיכרTV: הכירו את שר הדתות החדשכיכר TV8
מבזק כיכר TV לסיכום חדשות היום: הארכת מעצר בפרשה המטלטלת את עולם הפשע, הממשלה ה-34 הצטלמה וסגני השרים אושרו. והדברים שלא ידעתם על דוד אזולאי (כיכרTV)
כישלון 'יחד' - מידה כנגד מידהכישלון 'יחד' - מידה כנגד מידההרב חיים אמסלם204
כוחות אדירים פעלו למען "מפלגת יחד" ובכל זאת היא כשלה. אין בי שמחה לאיד, אלא יש בי שמחה על שהקדוש ברוך הוא שילם להם מידה כנגד מידה. טור נוקב (דעות)
אזולאי הגיע לקבל את ברכת הגר"שאזולאי הגיע לקבל את ברכת הגר"שישי כהן3
השר לשירותי דת הנכנס דוד אזולאי הגיע הבוקר למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן, והתפלל עמו שחרית. הגר"ש כיבדו בעליית שלישי וברכו בהצלחה בתפקיד (חרדים)
הממשלה היוצאת, מתי תושבע החדשה?השבעת הממשלה תדחה ליום א'?ישי כהן1
למרות ההכנות לקראת השבעת הממשלה כבר הערב, נכון לעכשיו נראה כי יתכן וההשבעה תדחה ליום שני, זאת בעקבות הקשיים של נתניהו בחלוקת התיקים בין בכירי הליכוד (ארץ)
מי יהיה סגן יו"ר הכנסת?קרב ביהדות התורה על התפקידיםישראל כהן7
שעות להכרעה קרב בין דגל התורה ואגודת ישראל על חלוקת התפקידים. הויכוח המרכזי סביב דרישת אייכלר לקבל את ראשות ועדת פניות הציבור במחיר נציג במינוי דיינים (חרדים)
וינשטיין בישיבת הממשלה. דרעי ישב לצידו?וינשטיין לנתניהו: "אתקשה להגן על מינוי דרעי בבג"ץ"ישי כהן32
יום לפני השבעתה הצפויה של הממשלה החדשה, שיגר אמש היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין לראה"מ נתניהו חוות דעת, בה הוא כותב כי יתקשה להגן בבג"ץ על מינויו של אריה דרעי לשר, "אין מדובר במי שמעד באופן חד פעמי ושב מיד לדרך הישר". ש"ס: "הציבור בחר בדרעי, זו הדמוקרטיה" (חדשות, פוליטי)
כינוס מועצת חכמי התורה בשבוע שעברמסתמן: זו חלוקת התפקידים בש"סישי כהן19
שעות לפני ההכרעה על חלוקת התפקידים בש"ס, אתר "כיכר השבת" מציג את החלוקה המסתמנת: לאחר סירוב הבכירים אריה דרעי יחזיק ב-3 תיקים: כלכלה, דתות והנגב (חדשות)
אושר החוק להגדלת מספר השריםאושר החוק להגדלת מספר השריםישי כהן2
אחרי ימים של דיונים מרתוניים ונאומים, מליאת הכנסת אישרה הצהריים את התיקון לחוק יסוד הממשלה המאפשר את הגדלת מספר השרים בממשלה ומינוי שר בלי תיק (חדשות, פוליטי)
מועצת חכמי התורה מתכנסת בשבוע שעברהיום: מועצת חכמי התורה תחלק התיקים בין החכי"םישי כהן15
בשל רצונו של ראה"מ נתניהו להביא להשבעת הממשלה כבר מחר, מועצת חכמי התורה של ש"ס, צפויה לדון הערב בחלוקת התיקים והתפקידים בין חברי הכנסת של התנועה. דרעי יחזיק לפחות בשני משרדים - הכלכלה והנגב והגליל, והקרב המרכזי ניטש על ועדת חינוך בין מרגי לנהרי ומי יקבל את הדתות? (חרדים)