הר נוף  נעדרת  שרה שכטר  דרושים
בין בוגרי הקורס של 'גלי צה"ל': שני חרדיםבין בוגרי קורס העיתונאים של 'גלי צה"ל': שני חרדים
א' באייר תשעח | 16.04.18
בין מסיימי קורס העיתונאים של גלי צה"ל - שני חרדים. קובי דהאן מחשמונאים, בנו של השר לשעבר ניסים דהאן, ורפאל כהן מאשדוד. מסתמן כי ישולבו בענף הניו מדיה (ברנז'ה)
לשמור על אורח חיים חרדי בגיוס? אילוסטרציה - כל מה שרצית לדעת על גדוד נצח יהודהכל מה שרצית לדעת על גדוד נצח יהודהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון16
האם מי שרואה את עצמו משקיע יומם וליל בתורה צריך להתגייס? התשובה היא חד משמעית: לא. אבל מה עם אלו שלא מוצאים את דרכם ועדיין רוצים לשמור על אורח חיים חרדי מלא? ראיון עם בוגר נצח יהודה שמסביר כל מה שצריך לדעת (חרדים במדים, שיווקי)
מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתה. אילוסטרציה - סיפורו של א': מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתהסיפורו של א': מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון17
לאחר שנעצר בהפגנה נגד הגיוס, קיבל א' הזדמנות לנתב את הכוחות שלו למכינה קדם צבאית. הוא כבר מסמן את היעד הבא שלו, להתקבל לקורס קצינים: "אני גאה בדרך שלי ועל ההחלטה להתגייס" (חרדים במדים, שיווקי)
היה שלום חבר: צה"ל נפרד ממטוס הסקייהוקהיה שלום חבר: צה"ל נפרד ממטוס הסקייהוקכיכר השבת1
48 שנים לאחר שמטוס ה-A4 סקייהוק עשה היסטוריה והיה המטוס האמריקני הראשון שנכנס לשירות בחיל האוויר הישראלי, בכירי מערכת הביטחון, צה"ל וחיל האוויר נפרדו מהמטוס הוותיק (צבא)
כוונות חדשות בצה"ל: מדויקת, קלה וחזקהכוונות חדשות בצה"ל: מדויקת, קלה וחזקהכיכר השבת6
באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל רכשו 10 אלפים כוונות חדשות מסוג M5 המיוצרות בישראל, ויחולקו בשבועות הקרובים לחיילים. הכוונות החדשות, מדויקות יותר, חזקות וגם קלות (צבא)
הקודמת. אח"י תנין - הצוללת בשווי 1.6 מיליארד שקל בדרך לישראלהצוללת בשווי 1.6 מיליארד שקל בדרך לישראלכיכר השבת3
הצוללת אח"י רהב תצא בקרוב מגרמניה לכיוון נמל חיפה בישראל ותצטרף אל ארבע הצוללות שברשות חיל הים שיחל בהתקנת מערכות מתקדמות על הצוללת ששווה 1.6 מיליארד שקל (צבא)
טקס ההתייחדות עם חללי חיל הים וצוללת דקרטקס ההתייחדות עם חללי חיל הים וצוללת דקרצביקה גרוניך1
אמש התקיים באנדרטת הזרוע באשדוד, טקס ההתייחדות השנתי לזכר חללי זרוע הים וצוללת דקר, בהשתתפות שר הביטחון יעלון, סגן הרמטכ"ל גולן ומפקד חיל הים רם רוטברג. צפו בתיעוד (צבא)
צפו: תותח ארבעת הקנים של ה-F-35 בפעולהצפו: תותח ארבעת הקנים של ה-F-35 בפעולהב. ניסני1
חברת לוקהיד מרטין האמריקנית, ביצעה ניסוי מוצלח בתותח בעל ארבעת הקנים של מטוס החמקן החדש ה-F-35. במהלך הניסוי נורו 181 כדורים בקוטר של 25 מ"מ. המטוס יושלם ב-2017 (צבא)
נחשפה: סדרת המ"כמים "אולטרה" • צפונחשפה: סדרת המ"כמים "אולטרה" • צפוכיכר השבת3
התעשיה האווירית חשפה לאחרונה, משפחה של מ"כמים חדשניים וייחודיים, בשם "אולטרה", שנועדו לטווחים ארוכים ומספקים התראה מוקדמת באמצעות תדר גבוה המכונה UHF. צפו בוידאו (צבא)
מפלצת מלחמה: ה-F35 בפעולהמפלצת מלחמה: ה-F35 בפעולהב. ניסני7
מטוס הקרב החדש של צה"ל, נחשף לראשונה בפעולה, בסרטון שמשחררים צבא ארה"ב ולוקהיד מרטין, יצרנית המטוס. בסרטון נראים שיגורי טילים ארוכי טווח (חרדים במדים)
נחשף: המזל"ט הישראלי המתאבדנחשף: המזל"ט הישראלי המתאבדכיכר השבת3
חברת איירונאוטיקס פיתחה מזל"ט קטלני חדש, בשם K1, המיועד להתאבד על המטרה בצורה מדויקת. הוא כולל סיב אופטי מיוחד המאפשר לו להתביית על המטרה. התיעוד נחשף (צבא)
מרהיב: תצוגת העתיד הצבאית ביםמרהיב: תצוגת העתיד הצבאית ביםכיכר השבת1
התעשייה האווירית לישראל הציגה לאחרונה בתערוכת נשק בברזיל, שורת פיתוחים מיוחדים, המיועדים לתמוך מהאוויר ומהיבשה בפעילות בזירה הימית. בחזרה לעתיד (צבא)
שוחים במדים: צפו באימונים בבריכהשוחים במדים: צפו באימונים בבריכהכיכר השבת
ישנם שיטות אימונים רבות, אך זו כנראה קצת יוצאת דופן. החיילים קופצים בחגור מלא, נשק וקסדה אל תוך הבריכה ומנסים לצלול. ואולי זו רק תירוץ לשחיית קיץ מרעננת? (מגזין, מעניין)
דאע"ש מציגים: "כלוב המוות"דאע"ש מציגים: "כלוב המוות"ב. ניסני4
נערים מכים האחד את חברו עד זוב דם, מכות במקל וריסוק אריחים. זו ההפקה החדשה מבית דאע"ש, שבניסיון להעצים את הארגון ולוחמיו, מביא רף חדש של אכזריות (חרדים במדים)
אילוסטרציה - מתקן מדהים ישגר מטוסים מספינותמתקן מדהים ישגר מטוסים מספינותמערכת חרדים במדים3
צבא ארה"ב שנמצא - כתמיד - בחזית הטכנולוגיה מציג עגלת ברזל פשוטה למראה, המסוגלת לשגר מטוסים מסיפונה של נושאת מטוסים במהירות שיא (חרדים במדים, מגזין)
חרדים בהכנות למלחמת ששת הימים - "ששת הימים": חרדים עוזרים לצה"ל"ששת הימים": חרדים עוזרים לצה"לאהרן רבינוביץ14
ארכיון צה"ל חשף סרטונים ומסמכים נדירים ממלחמת ששת הימים ומההכנות לקראת המלחמה. בין היתר מתועדים חרדים המסייעים לכוחות צה"ל • צפו בתיעוד הנדיר (חרדים)
המטוס התרסק לעיני עשרות אלפיםהמטוס התרסק לעיני עשרות אלפיםכיכר השבת
הטייס כריסטופר גוטק הפך למפורסם בין לילה, לאחר שהמטוס אותו ניווט, מימי מלחמת העולם השנייה יצא מכלל שימוש ועמד להתרסק אל תוך הקהל. גוטק ניווט בקור רוח וניצל (צפו)
ניסים גיני - חייל בן 9.5: סיפורו של נסים גיניחייל בן 9.5: סיפורו של נסים גינישמעון ליברטי
בין אלפי החיילים הי"ד שנהרגו במערכות ישראל, מתבלט ניסים גיני, החלל הצעיר ביותר של מערכות ישראל. שנהרג בן 9.5 במלחמת העצמאות בקרב על הרובע היהודי (צבא, מגזין)
מפקד דאע"ש הפך לבדיחת רשתמפקד דאע"ש הפך לבדיחת רשתכיכר השבת1
אחד מהמפקדים האכזריים של דאע"ש, שנודע ברצח אזרחים ללא הבחנה, הפך לבדיחת רשת כאשר צילום שלו במדים הושווה לגלגל שווארמה. המפקד, אבו וואחי'ב לא מתרגש
יכול ללמד משהו גם את זקני השבט: אבו עזרוואל - הכירו: האיש שמפחיד את דאע"שהכירו: האיש שמפחיד את דאע"שכיכר השבת3
הכוכב החדש בעיראק הוא לוחם מסתורי המטיל אימה על כוחות המדינה האיסלמית. סרטון בו הוא נראה לוחם על אופניים ברחובות תיכרית הפך אותו לגיבור לאומי ומושא הערצה (מגזין)

מגזין

חרדים - חדשות ותוכן יחודי מהעולם החרדי באתר כיכר השבת - כל מה שקורה בקהילה החרדית, בחדרי חדרים ובגלוי אצלנו באתר כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook