עומר..  ahrv  gur  sruli et..
האכיפה המוגברת, היוםנהגי בני ברק על הכוונת של שוטרי התנועה; נתנו יותר מ-100 דו"חות
ט"ו באדר א' תשעט | 20.02.19
יותר ממאה דו"חות ניתנו היום בכבישי העיר בני ברק על נהיגה בניגוד לחוקי התנועה; מצלמות נסתרות ועשרות שוטרים גלויים וסמויים אכפו נהיגה ביריונית ומסכנת חיים (חוק ומשפט)
לוטו, אילוסטרציההמשטרה הוסמכה לאכוף מתווכי הימוריםכיכר השבת
היועמ"ש מבהיר כי אסור להציע תיווך השתתפות בהימורי מפעל הפיס, לדוגמה, וכן הצטרפות למועדוני חברים. הצעת חוק של ח"כ אשר בעניין מתעכבת בגלל הבחירות (חוק ומשפט)
ליצמןליצמן מגיב לחשדות: "הכל היה על פי החוק"כיכר השבת6
סגן שר הבריאות החשוד כי פעל למניעת הסגרתה של מלכה לייפר לאוסטרליה תוך הפעלת סמכותו בניגוד לחוק, טוען כי פעל על פי חוק, כמו בכל פניות הציבור המגיעות אליו (משפט)
המחבל בדיוןהוארך מעצר המחבל שרצח את אנסבכרכיכר השבת2
המשטרה ביקשה 12 ימים, אך בית המשפט הוסיף שמונה ימי הארכת מעצר בשל העובדה כי קיים כבר שלד סביר של ראיות וניתן לבצע השלמת חקירה תוך כדי הכנת כתב אישום (משפט)
האם תבעה את האב שמתנגד לחיסון חצבתהאם תבעה את האב שמתנגד לחיסון חצבתדניאל הרץ1
אם לילדה בת 12 תבעה את אביה של הילדה בשל התנגדותו לחסן אותה כנגד מחלת החצבת שהתפרצה בשנה האחרונה. בית המשפט קיבל את בקשתה והילדה תחוסן כנדרש (משפט)
אליעזר סומפובית הדין התיר לפרסם תמונתו של סרבן גט אליעזר סומפודוד הכהן78
בית הדין הרבני בירושלים התיר לפרסם את תמונתו של אליעזר סומפו, השוהה ביוון ומסרב להעניק גט לרעייתו אסתי • מנגד, הבעל טוען: "לא הייתה לי מעולם התנגדות לגט" • כל הפרטים (חוק ומשפט)
מנדלבליט ונתניהומנדבליט דחה את בקשת נתניהו לזמן עדיםישי כהן
היועץ המשפטי לממשלה ד"ר אביחי מנדבליט דחה את בקשת פרקליטי ראש הממשלה בנימין נתניהו לזמן עדים חדשים בחקירות נגדו: "לא נדרשות פעולות חקירה נוספות" (חדשות)
תיעוד מצלמות האבטחהכתב אישום כנגד כנופיית שודדי היהלומיםדניאל הרץ3
משטרת ישראל סיימה חקירה בעניינם של 7 חברי כנופייה מקולומביה שגנבו מזוודה שהכילה יהלומים ועשרות אלפי ש"ח מהבורסה ברמת גן במהלך תערוכת יהלומים במקום (משפט)
חשד להונאת הביטוח הלאומירופאה נתנה אחוזי נכות גבוהים עבור שוחדדוד הכהן
מנהלת מחלקה בבית החולים 'העמק' בעפולה, חשודה בהונאת הביטוח הלאומי. על פי החשד העניקה אחוזי נכות גבוהים, החולים זכו לקצבאות מוגדלות בתמורה לשוחד (פלילי)
דתיה שהתחרטה לא תקבל פטור מהצבאדתיה שהתחרטה לא תקבל פטור מהצבאחזקי שטרן5
בג"צ קבע: בת דתיה לא יכולה לחזור בה מרצונה לשירות בצה"ל בגלל פטור מטעמי דת, לאחר שהסכימה כבר להתגייס מרצונה. בנימוקים טען השופט שאין שינוי במצבה (משפט)
איתן אורנשטיין, על כס השופט ב-2013השופט דיבר בטלפון בנהיגה וזכה להסדר קלרענן בן צור, שירות כלכליסט11
נשיא ביהמ"ש המחוזי בת"א נתפס משתמש בנייד בזמן נהיגה, עבירה המוגדרת כמסכנת חיים • לאחר שהאישום תוקן ל"אי אחיזת ההגה בשתי ידיים בנהיגה", הודה השופט והורשע (חוק)
תמיכת נשים במשט לעזהביהמ"ש החרים ספינה מ'משט הנשים' לעזהקובי רוזן1
בית המשפט הימי בחיפה קיבל את קביעת המדינה כי אין הסגר ימי על עזה, וכי הספינה בה נעשה שימוש למטרת משט "מחאת הנשים" לעזה - תוחרם לטובת ישראל (חדשות, בארץ)
אשת ראש הממשלה שרה נתניהובפרקליטות דורשים הרשעה לשרה נתניהודוד הכהן4
'תיק המעונות' נגד שרה נתניהו הועבר לגישור לפי בקשת השופט אך בפרקליטות המדינה הודיעו הערב כי לא הצליחו להגיע להסכמות וכי הם דורשים הרשעה בפלילים (אקטואליה)
אפי נוה תובע 7 מיליון ש"ח משטייף וגל"צאפי נוה תובע 7 מיליון ש"ח משטייף וגל"צדניאל הרץ15
עו"ד אפי נוה הגיש תביעת ענק כנגד גלי צה"ל, הנהלת התחנה והכתבת הדס שטייף, זאת בשל חשיפת תכני מכשיר הטלפון האישי הישן שלו, שהגיע לידי שטייף (חוק ומשפט)
אילוסטרציההסיפור הלא יאומן של רחל-בלומה בביטוח לאומיעו"ד שרונה תגר9
שלוש פעמים פנו הוריה של רחל-בלומה הסובלת מתסמונת נדירה הגורמת לבעיות שרירים ואיחור התפתחותי, לביטוח הלאומי בבקשה לקבל קצבת ילד נכה, זה מה שהם עברו (חוק ומשפט)
אולפן כיכר: פרצו לך לנייד כדי לחפש ראיות?אולפן כיכר: פרצו לך לנייד כדי לחפש ראיות?המחלקה המשפטית4
אולפן 'כיכר' בהרצה עם תכנית חדשה: "המחלקה המשפטית" עם המשנה לראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יוסף ויצמן. בפרק הראשון: מה דין ראיות שהושגו דרך פריצה לטלפון הנייד? (צפו)
מנדלבליט: "טענות פרקליטי נתניהו נשמעו"מנדלבליט: "טענות פרקליטי נתניהו נשמעו"קובי רוזן2
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט נפגש היום עם פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו הדורש שלא לזמנו לשימוע בזמן מערכת הבחירות: "נגבש עמדה בקרוב" (משפט)
אילוסטרציההשופטת החשודה יצאה גם היא לחופשהיוני גבאי4
שופטת 'השלום' א', שנחשדת כי העניקה לראש לשכת עורכי הדין אפי נוה טובות הנאה בתמורה לקידומה, הודיעה רשמית שתעזוב זמנית את תפקידה בביהמ"ש, בצל החקירות (משפט)
השופטת בדימוס הילה גרסטלתיק 1270, הסוף: לשופטת היו 'תעתועי זיכרון'יוני גבאי5
"התשתית הראייתית שהתגבשה בעת החקירה אינה מספיקה להעמדה לדין של מאן דהוא" - כך החליט היועץ המשפטי לממשלה בפרשה שהסעירה לפני כשנה את המדינה (משפט)
העו"ד של 'נוער הגבעות' על מרתפי השב"כהעו"ד של 'נוער הגבעות' על מרתפי השב"כישי ורבינא בכיכר3
איתמר בן גביר הפך לסמל המשפטי של הימין בישראל. הוא מייצג את נוער הגבעות החשודים ב'טרור יהודי' ומצליח להביך את השב"כ, בראיון ל'כיכר' הוא מדבר על חקירות השב"כ (ארץ)
רכבו של דני גונן הי"דעונשי מאסר כבדים על המסייעים ברצח גונןדניאל הרץ1
21 שנות מאסר ו-17 שנות מאסר נגזרו בבית המשפט הצבאי על שני מחבלים שהיו חלק מחוליה שביצעה את הפיגוע בו נרצח דני גונן הי"ד. הרוצח נידון לשני מאסרי עולם (משפט)
הפגנה נגד התנהלות המשטרה השב"כפרשת 'הטרור היהודי': רוב העצורים ישוחררויוני גבאי11
השב"כ הגיש לביהמ"ש בקשת שחרור בתנאים מגבילים, ל-4 מתוך חמשת העצורים, תלמידי ישיבת 'פרי הארץ' ברחלים • בימין זועמים: "החשד אינו רציני. שוב השב"כ גרם נזק נפשי לנערים" (חדשות)
דרמה בביהמ"ש: עורכי הדין יצאו במחאהדרמה בביהמ"ש: עורכי הדין יצאו במחאהדניאל הרץ12
הקטינים שנמצאים במעצר השב"כ לא הובאו לדיון בבית המשפט, עורכי הדין יצאו במחאה מהאולם עו"ד חי הבר מ'חוננו': "אם החשודים לא פה - גם אנחנו לא פה" (משפט)
גונן שגב בבית המשפטגונן שגב הודה בריגול לאיראן ויישב בכלאדניאל הרץ10
הסדר טיעון עם השר לשעבר, גונן שגב, שהואשם בריגול למען איראן. שגב הודה בהאשמות נגדו ויירצה ככל הנראה 11 שנה בכלא. שגב כבר ישב בעבר בכלא על הברחת סמים (משפט)
ביה"ד דחה טענת אישה שאמרה: לא הבנתיביה"ד דחה טענת אישה שאמרה: לא הבנתידניאל הרץ3
בית הדין הרבני במסר לפרקליטים ולצדדים המבקשים ביטול הסכמי גירושין. בפסק דין של ביה"ד הרבני בת"א קובעים הדיינים כי לא ניתן לבטל הסכמים בטענת 'לא הבנתי' (משפט)
שרה נתניהובעקבות 'חוות דעת': נתניהו תינצל מאישום?אלי רוטמן7
שלושה קשיים משפטיים משמעותיים גילתה לאחרונה עו"ד ליאת בן ארי מהפרקליטות, ואלו עשויים למנוע את העמדתה לדין של רעיית ראש הממשלה - לפחות בפרשה אחת (חדשות)

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

עדכונים
כיכר facebook