עבודות שירות בלבד לגננת שהתעללהעבודות שירות בלבד לגננת שהתעללה
כ"א בכסלו תשפב | 25.11.21
לילך אמסלם, גננת מעפולה שתועדה מכה ומתעללת בילדי גן תרצה עבודות שירות בלבד - וגם אותם תבצע בבית טיפולי לידים מתחת לגיל 6. "קשה להגדירו בכלל כעונש" (פלילי)
חפץ מעיד: כך נגנז הריאיון הגרוע עם נתניהוחפץ מעיד: כך נגנז הריאיון הגרוע עם נתניהוקובי אטינגר2
עדות היועץ הקרוב של נתניהו שנהפך לעד מדינה - ממשיכה. חפץ סיפר, על סרטון הערבים נוהרים, על הריאיון הגרוע שנגנז, על המעורבות של נתניהו בניסוח התגובות (משפט)
זהו איש העסקים שנעצר  בחשד להונאהזהו איש העסקים שנעצר בחשד להונאהכיכר השבת4
שמו של איש העסקים המפורסם שנעצר הבוקר אחרי שרשות המיסים והמשטרה פשטו הבוקר ועצרו שמונה בני אדם, בהם איש העסקים המוכר בחברה הכללית בחשד להונאה (משפט)
זדורוב, ארכיוןמשפט זדורוב: עדות סותרת לדברי ההגנהכיכר השבת45
במהלך הדיונים בפשט החוזר של רומן זדורוב בחשד לביצוע הרצח של הילדה תאיר ראדה, עדות דרמטית באשר לכתמי דם שלא שייכים לזדורוב - מחלישים את טענות עורכי דינו (משפט)
גווילי ספר תורה. אילוסטרציהזייף ספרי תורה 'עתיקים'? תושב הצפון נעצרחיים גולדברג3
תושב הצפון, שברשותו נתפסו גווילים של ספר תורה, נעצר בחשד לזיוף ולסחר בעתיקות • ככל הנראה הובאו מהשטחים בכדי למכור אותם לסוחר ישראלי • המעצר הוארך (אקטואליה)
"אחד החשודים בפרשות הרצח - אדם אלים""אחד החשודים בפרשות הרצח - אדם אלים"חיים גולדברג7
פרשת 'ניקיון כפיים': 'כיכר השבת' מביא עדות שופכת אור על התנהגות החשוד: "אחד החשודים בפרשה היה אדם אלים שהכה אנשים ביערות והתערב בכל סכסוך. חששו ממנו" (ארץ)
סער ומנדלבליטמנדלבליט נגד סער: "סכנה לדמוקרטיה"קובי אטינגר20
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט תוקף את הפיצול של תפקיד היועמ"ש לשני תפקידים - יועמ"ש ותובע כללי, ואומר כי הפיצול הוא "סכנה לדמוקרטיה הישראלית (משפט)
המעצרים, הבוקרהפשיעה במגזר הערבי: 23 חשודים נעצרוקובי רוזן
במהלך חקירה שבוצעה במגזר הערבי באזור המרכז - חקירה בה שולבו אמצעים טכנולוגיים מתוחכמים, המשטרה עלתה על מספר חשודים מרכזיים, והיום היא עצרה אותם • צפו (חדשות)
היועמ"ש אביחי מנדלבליט. מסיים בעוד כשנה כהונה סוערתמי יחליף את מנדלבליט? נבחר ראש הוועדהיוני גבאי11
נשיא בית המשפט העליון בדימוס מונה לתפקיד ע"י נשיאת העליון חיות, ובהסכמת שר המשפטים סער. היועמ"ש יסיים את תפקידו בשנה הבאה, ועד אז תובאנה ההמלצות (אקטואליה)
אסתר הורגן הי"ד לצד המחבלהמחבל שרצח את אסתר הי"ד ביער - הורשעכיכר השבת18
ילדיה של אסתר הורגן הי"ד, ישבו היום בבית המשפט ושמעו את הרשעתו של המחבל שרצח את אמם. "המחבל צריך לשבת מאחורי סורג ובריח כל ימי חייו", אמרה המשפחה (ארץ)
מהפשיטה הבוקרמספר חרדים חשודים בניהול ארגון פשיעהחיים גולדברג33
מעצרם של שניים מהחשודים בפרשיית ההימורים הגדולה, חרדים תושבי בני ברק, הוארך ב-9 ימים • הם חשודים בניהול ארגון פשיעה מובנה וסדור שהפעיל סוכנים ושליחים (חדושת)
תמונת אילוסטרציהחרדים לקחו מכשיר טלפון מנער צעיר וברחוחיים גולדברג28
זו הייתה בקשה תמימה, מכשיר טלפון לשם שיחה, שהסתיימה בגניבה ובתקיפה אלימה נגד בחור חרדי צעיר בקניון רמות בירושלים • שני חרדים חשודים נעצרו בידי המשטרה (חדשות)
ההפגנה שבה נתפס הבחורצעיר חרדי תובע מהמשטרה 50,000 שקליםחיים גולדברג19
שלושה ימים אושפז נער חרדי, שהפגין בירושלים וחטף יריות מרובה טייזר שכיוון לעברו שוטר • אחרי שסבל מסחרחורות וקשיים בנשימה הוא תובע את המשטרה ב-50 אלף ש'ח (ארץ)
גל הירשכתב אישום כנגד גל הירש בגין עבירות מיסיםחיים גולדברג4
פרקליטות מיסוי וכלכלה החליטה להגיש כתב אישום כנגד תת אלוף במיל' גל הירש, ומי שהיה מועמד לתפקיד המפכ"ל לפני מספר שנים. עו"ד של הירש: "הופתענו והתאכזבנו" (משפט)
חדר חקירה. אילוסטרציההחרדי נדהם לגלות: חקרו את בנו הקטין לבדחיים גולדברג7
קיצוני צעיר שנעצר אחרי מערב משטרתי, בחשד שהזיק לחנויות של פאות ופלאפונים בירושלים, נחקר לבדו. האב שמע זאת ועורך דינו שיגר מכתב נזעם • כך מגיבים במשטרה (ארץ)
מאיים עם סכיןאישום: איים על המתדלק עם סכין קומנדו • צפוקובי רוזן4
כתב אישום הוגש נגד תושב נתניה, לאחר שאיים על מתדלק בתחנת עם סכין קומנדו, כי המתדלק דרש מממנו שישלם עבור תדלוק קודם שביצע את התדלוק • צפו בתיעוד מהתחנה (TVׂ)
ארכיון. חנות סלולר בירושליםסירב לקנות 'כשרות'; ביה"מ הוציא הרחקהחיים גולדברג11
בית משפט קיבל את טענת בעל חנות סלולר, שסיפר במפורט איך שלושה חרדים הטרידו את חייו - רק כי לא הסכים לקנות "תעודת כשרות" לחנותו: "קשה לי למכור; אני מפחד" (משפט)
אילוסטרציהתושב רכסים נעצר בחשד ששדד בנק בישובחיים גולדברג8
המשטרה עצרה צעיר בן 18 בחשד ששדד בנק ביישוב החרדי רכסים. על פי החשד החשוד התחזה לאחיו הצעיר ונתפס גם שהחזיק בסמים מסוכנים. ביה"מ האריך את מעצרו (משפט)
רכבת קלה נוסעת בירושלים. האיץ - ופגע בקשישחרדי מואשם בגרימת מוות ברשלנות לקשישחיים גולדברג7
כתב אישום הוגש נגד צעיר חרדי, שבשעה שרכב על אופניו ב-2017 בשוק מחנה יהודה בפראות מול רכבת קלה נוסעת, גרם לפציעה קשה לקשיש, שלאחר מכן מת מפצעיו (משפט)
ישועה בבית המשפטישועה לעורך: 'אני מחליט מה יפורסם באתר'קובי רוזן
במהלך הדיון בתיק 4000, הוצג מייל שכתב מנכ"ל וואלה לשעבר לעורך האתר דאז, ינון מגל, בו כתב כי הוא מחליט מה יפורסם. ישועה: "התערבתי בתכנים על פוליטיקאים" (משפט)
ישועה בבית המשפטהשופט לא התאפק ועקץ את העד נגד ביביקובי רוזן9
במהלך הדיונים בתיקי 4000, עקץ השופט את העד ומנכ"ל וואלה לשעבר, זאת לאחר שאמר כי "לא כל מה שאני כותב נכון". השופט: "תן סימן מתי אתה דובר אמת ומתי לא" (משפט)
שוב: אין חרדים ברשימת המועמדים לעליוןשוב: אין חרדים ברשימת המועמדים לעליוןציקי ברנדוין23
שר המשפטים סער פרסם את רשימת המועמדים הרשמית לארבעת תפקידי שופט עליון שצפויים להתפנות. הרשימה גובשה על ידו, עם נשיאת ביהמ"ש וחברי הוועדה (משפט)
ישועה בבית המשפט"קיבלתי הוראה לא לפרסם דברים נגד פואד"כיכר השבת
הדיונים בתיק 4000 נמשכים אחרי פגרת חגים ארוכה, ומנכ"ל וואלה לשעבר אילן ישועה טען בדיון כי קיבל הוראה מהבעלים שאול אלוביץ "לאתרג את פואד כי זה חשוב לנתניהו" (משפט)
מעודה בבית המשפטאחרי העונש הכבד: כרמל מעודה מערערתקובי רוזן33
אחרי שלפני כחודשיים נגזרו 9.5 שנות מאסר על כרמל מעודה, שהתעללה בילדי הגן בו עבדה, הגישה מעודה היום באמצעות עורכי דינה ערעור לביה"מ כנגד העונש התקדימי (משפט)
זדורוב משוחרר למעצר ביתכתב אישום מתוקן הוגש נגד רומן זדורובכיכר השבת9
במסגרת המשפט החוזר, ואחרי ששוחרר למעצר בית, הוגש כתב אישום נגד רומן זדרוב, מי שהורשע בעבר ברצח הילדה תאיר ראדה, לקראת המשפט החוזר בעוד שבוע בדיוק (משפט)
אילוסטרציהנעצר אדם שאיים על יו"ר מועצה דתית בנגבקובי רוזן
אחרי שראש מועצה דתית מאיזור הנגב המערבי ספג מספר שיחות איומים מצד אלומני, עצרה המשטרה חשוד במעשה. בית המשפט האריך את מעצרו בארבעה ימים (חדשות משפט)

עוד כתבות

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

כיכר facebook
אולמרט ונתניהו. ארכיון
אלחנן גבאי
"חולה נפש"; האם זה לשון הרע?
ד' באב תשפא5
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
בין 'זכויות עבודה' ל'איסור סחיטה' // מאמר
ד' בתמוז תשפ8
הלכת 'דרעי ופנחסי' חייבת חישוב מסלול מחדש
עו"ד גדליהו בן שמעון
הלכת 'דרעי ופנחסי' חייבת חישוב מסלול מחדש
א' בכסלו תשפ6
הכי פופולריים