ליצמן  '-alert(..  416  amar
אריה דרעי'ידיעות': המלצת שי ניצן תאומץ על ידי היועמ"ש מנדלבליט
ט"ו באב תשעט | 16.08.19
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט צפוי לקבל את המלצת פרקליט המדינה שי ניצן ולהעמיד לדין את השר אריה דרעי לאחר הבחירות, כך מדווח 'ידיעות אחרונות' (אקטואליה)
אריה דרעיפרקליט המדינה: להעמיד לדין את יו"ר ש"סקובי רוזן62
פרקליט המדינה שי ניצן ממליץ ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט להגיש כתב אישום נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי • העבירות: הלבנת הון, מרמה, הפרת אמונים ושיבוש (חדשות)
זירת רצח. אילוסטרציהבני ברק: הבן מואשם ברצח אמו בליל שבתקובי רוזן5
הפרקליטות תגיש היום כתב אישום נגד תושב בני ברק בחשד לרצח אמו בליל שבת קודש בחודש שעבר: "דקר את אמו מספר פעמים באמצעות סכין עד אשר הביא למותה" (חדשות)
בג"ץ ביטל את הפסק שהתיר אירוע בהפרדהבג"ץ ביטל את הפסק שהתיר אירוע בהפרדהישי כהן66
שופטי בג"ץ קבעו כי לבית המשפט המחוזי לא היה אפשרות לפסוק אחרת מבית משפט השלום, והחזיר את קביעת השופט הראשון כי אסור היה לערוך את האירוע הערב בהפרדה (בארץ)
תמונת אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבהנעצר כי נראה "נער גבעות" וקיבל פיצוי כספיכיכר השבת8
השוטר הודה בכתב ההגנה כי ביקש מהקטין להזדהות רק בגלל שהוא "נראה כנוער גבעות" ולאחר מכן נעצר ונאזק שלא כחוק. הקטין תבע, ויקבל פיצוי בסכום של 2,800 ש"ח (בארץ)
זועביאישום בכפוף לשימוע נגד חנין זועבי ובל"דכיכר השבת7
מנדלבליט הודיע כי החליט להגיש כתב אישום בכפוף לשימוע נגד חנין זועבי ומפלגת בל"ד בגין עבירות זיוף ומרמה כלפי מבקר המדינה, בבחירות לכנסת ולרשויות המקומיות (חדשות)
כץמסתמן: האישום נגד השר כץ - ללא השוחדדניאל הרץ
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, צפוי להגיש בימים הקרובים כתב אישום כנגד שר הרווחה חיים כץ. אם אכן יוגש נגדו אישום, הוא ייאלץ להתפטר מתפקידו בממשלה (חדשות)
מעצר אחד הסייענים בפיגועהעונש על סיוע למחבל: שנת מאסר בלבדקובי רוזן4
בית המשפט הצבאי גזר על אחיו של המחבל מברקן שנת מאסר בפועל ושנת מאסר על תנאי, בשל אי מניעת החזקת נשק ובשיבוש הליכי חקירה • "נדרוש מהתביעה לערער" (ארץ)
עו"ד, אילוסטרציהעו"ד חרדי: ישראל בלי 'ידיד' - כמו גוף בלי לבאסף מגידו4
עמותת ידיד, ארגון הסיוע המשפטי חברתי הגדול בישראל הודיע על כניסתו להליכי פירוק. עו"ד פרופ' יובל אלבשן, מסביר בראיון מדוע זה קרה, וכיצד ניתן למנוע את הסגירה (אקטואלי)
רון קובי בבג"צ, בשבוע שעברבג"צ לצד אריה דרעי: דחה את בקשת קוביישי כהן32
שלושה שופטי בג"צ, בראשות הנשיאה אסתר חיות, דחו את בקשת רון קובי ואישרו את החלטת שר הפנים אריה דרעי להחזיר את חברי מועצת העיר לתפקידם בעיריית טבריה (ארץ)
ביהמ"ש הרחיק את ברק כהן מאבנר נתניהוביהמ"ש הרחיק את ברק כהן מאבנר נתניהוקובי רוזן10
בית משפט החליט להוציא צו הרחקה לעו"ד ברק כהן, שהטריד את אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה. בדיון אמר כי הוא לא מעוניין באבטחה והוסיף: אני לא אכנס בחיים לפוליטיקה (ארץ)
ילד חרדי, אילוסטרציההילד איבד את ראייתו בחיידר ויפוצה במיליוןאבי רבינא4
מעיין החינוך התורני, משרד החינוך, תלמוד תורה בוסטון וחברת הביטוח, יפצו בסכום של יותר ממיליון ש"ח, ילד שאיבד את ראייתו, לאחר שנפגע מידית של דלת בזמן ההפסקה (ארץ)
מנהלים קבוצת וואטסאפ? עוה"ד מזהיריםמנהלים קבוצת וואטסאפ? עוה"ד מזהיריםהכיכר המשפטית4
הצעד השנוי במחלוקת של שר המשפטים החדש אמיר אוחנה - פיטורי מנכ"לית המשרד; הסערה בספרייה שנחשפה ב'כיכר השבת' וכיצד תתבעו משרד ממשלתי • צפו בתוכנית (משפטי)
החולה תובע: הרופאים לא אבחנו את הסרטןהחולה תובע: הרופאים לא אבחנו את הסרטןקובי רוזן2
בדיקות הדם שלו היו חריגות במשך שמונה שנים, אך הממצאים לא זכו להתייחסות. כעת, תובע החולה הסופני, גבר בשנות השבעים, פיצוי כספי מקופת חולים 'כללית' (משפט)
ביהמ"ש: הרש"פ אחראית לעינוי משת"פיםביהמ"ש: הרש"פ אחראית לעינוי משת"פיםדניאל הרץ1
בית המשפט המחוזי קבע כי הרשות הפלסטינית אחראית לעינויי המשת"פים וכי עליה לפצותם. מדובר בתביעה של שמונה משת"פים שהצליחו להימלט לשטח ישראל (משפט)
רון קובי בסכנת הדחה: מהו מעמדו המשפטירון קובי בסכנת הדחה: מהו מעמדו המשפטיכיכר השבת7
המשפטנים מסבירים: רון קובי יסיים כנראה בקרוב את תפקידו כראש עיר - בניגוד לדעת הבוחר, האם על בית המשפט להתערב? • 'המחלקה המשפטית', הפרק השני • צפו (משפט)
בחינות עורכי הדין: זינוק באחוז המצליחיםבחינות עורכי הדין: זינוק באחוז המצליחיםליטל דוברוביצקי, שירות כלכליסט
הציון העובר בבחינת ההסמכה עומד על 60. אחוז העוברים של כלל הנבחנים בבחינה הנוכחית הוא 54% והציון הממוצע הוא 60.8 - עליה לעומת הנתונים בשנים קודמות (חדשות)
נציב התלונות דחה תלונה על שופט שנרדםנציב התלונות דחה תלונה על שופט שנרדםענת רואה, כלכליסט3
תלונת מתדיינת נגד השופט שנרדם פעמיים במהלך דיון נדחתה אף מבלי שהנציב פנה לבקש את תגובתו: "אף אם השופט נרדם - לא ניתן לומר כי התנהגותו בלתי ראויה" (משפט)
הרש"פ תפצה במיליארד ש"ח נפגעי טרורהרש"פ תפצה במיליארד ש"ח נפגעי טרורכיכר השבת3
החלטה תקדימית של בית המשפט המחוזי בירושלים קובעת: הרשות הפלסטינית אחראית לפיגועי האינתיפאדה השנייה, ותשלם פיצויים בסך מיליארד ש"ח למשפחות הנפגעים (ארץ)
יאיר נתניהו ניצח בתביעה נגד אייבי בנימיןיאיר נתניהו ניצח בתביעה נגד אייבי בנימיןכיכר השבת3
בנו של ראש הממשלה תבע את הפעיל החברתי לאחר שזה דיווח כי נתניהו הפעיל את המוסד להנפיק דרכון זר ליאיר נתניהו, ויקבל פיצוי על סך 20,000 ש"ח מאייבי בנימין (משפט)
כרמל מעודה, הבוקר בבית המשפטכתב אישום מטלטל נגד 'הגננת המתעללת'קובי רוזן43
יממה לאחר שביתה הוצת, הפרקליטות הגישה הבוקר כתב אישום חמור נגד כרמל מעודה החשודה בהתעללות בילדים בהם טיפלה: "פגעה בתינוקות ובפעוטות רכים" (חוק ומשפט)
ילדה חרדית נכוותה ממנגל ביתי, וקיבלה פיצויילדה חרדית נכוותה ממנגל ביתי, וקיבלה פיצויקובי רוזן1
ילדה בת 6 נכוותה ממנגל ונאלצה לעבור מספר השתלות עור. זה אומנם קרה כתוצאה מהמנגל הביתי, אך את הפיצוי היא קיבלה מביטוח התלמידים • מדוע זה קורה? (חדשות, משפט)
בית כנסת, אילוסטרציהביהמ"ש קבע: בית הכנסת ב'זכרון' - ייבנהשאול כהנא
במשך חמש שנים נמנעה בניית בית הכנסת בזכרון יעקב לאור מאות התנגדויות שונות שהוגשו נגד התכנית. היום, דחה בית המשפט את העתירות ובית הכנסת ייבנה כמתוכנן (משפט)
מחמוד קטוסהדרמה בתיק התקיפה האכזרית: בוטל האישום נגד קטוסהב. ניסני11
הפרקליטות הודיעה כי היא חוזרת בה מכתב האישום נגד מחמוד קטוסה בחשד לתקיפה האכזרית של הילדה החרדית בת ה-7: התשתית הראייתית אינה עולה בעת הזו כדי 'סיכוי סביר להרשעה' (משפט)
ליאת בן ארימהולילנד ועד ביבי: התיקים של ליאת בן ארימשה גורלי, כלכליסט5
רגע לפני שהיא נבחרה לתפקיד המשנה לפרקליט המדינה, נציב שירות המדינה עצר את מינויה. סיכום התיקים של ליאת בן ארי, מ'הולילנד' דרך חקירת דרעי ועד תיקי נתניהו (משפט)
השימוע לא יידחה גם אם סנגורי ביבי יתפטרוהשימוע לא יידחה גם אם סנגורי ביבי יתפטרוכיכר השבת1
מנדלבליט התחייב כי גם אם פרקליטיו של ראש הממשלה יתפטרו מתפקידם, השימוע הצפוי לא יידחה • עם זאת, היועמ"ש הודה כי ההחלטה על הגשת כתב אישום יידחה (ארץ)

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

עדכונים
כיכר facebook
מקרים הפתוחים לפרשנות מחייבים עו"ד
עורכת הדין שרונה תגר
הקשחה של ממש בפרשנות הוועדות הרפואיות
י"ד באייר תשעט