יניב בן..  יוני z  עוזיה צדוק  שולי רנד
'הוסתרו מסמכים ונערכה מניפולציה כדי לכפות על הרב פינטו את הסדר הטיעון'נחשף: המסמך שהוסתר מהרב פינטוכיכר השבת22
העיתונאי יואב יצחק חושף כי הפרקליטות הסתירה מסמך דרמטי עליו התבסס הסדר הטיעון • בפנים: תמליל מלא של מה שהתיימר להיות כביכול 'פגישת השוחד', בין הרבנית פינטו לאיילת ברכה (חרדים)
להיות עם חופשי בארצנו וגם ב... טורקיהלהיות עם חופשי בארצנו וגם ב... טורקיהיוסף ויצמן, עו"ד3
אין לצפות ממבצע צבאי שיהיה אירוע המעורר רגשות שלווה ונחת, לעומת זאת, אי אפשר שלא לצפות מנופש בחו"ל להיות חוויה נעימה של תענוג ופינוק. ומה קורה ששני האירועים מתמזגים יחד? (טור)
ניצחון האזרח הקטן על החברה הגדולהניצחון האזרח הקטן על החברה הגדולהעו"ד משה מובשוביץ2
משפחה מתכוננת לחופשה בחו"ל, כולם מתרגשים והציפיות נוסקות, אך אז היא מגיעה לשדה התעופה ומשם מתחילה מסכת של אכזבות. המשפחה לא וותרה, תבעה את חברת הנופש וניצחה (משפט)
אילוסטרציההפאשלה של חברות הביטוח • טור משפטייוסף ויצמן, עו"ד5
בפסק דין תקדימי שניתן בבית משפט השלום עולה תמונה עגומה בה חברות הביטוח אינן מפצות את המבוטחים בגין ירידת ערך אמיתי בגין התאונה והשמאים מטעמם נאלצים לתת שמאות מופחתת (טור)
צבי בר גזר דיןצבי בר הגיש ערעור לעליון על הרשעתותומר גנון1
ראש עיריית רמת גן לשעבר, צבי בר, הגיש ערעור לבית המשפט העליון על הרשעתו בעבירות שוחד ועל העונש שהוטל עליו – 5.5 שנות מאסר. כן מבקש בר לעכב את תחילת ריצוי העונש (חדשות)
טרוריסטים בבית המשפט בירושליםהצעת חוק: 30 שנה בכלא לטרוריסטיםצביקה גרוניך8
מילאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את החוק למאבק בטרור, המשית עונשים כבדים על טרוריסטים ואף אל אלו המעורבים בטרור. שרת המשפטים שקד: "מלחמה שאנחנו חייבים לנצח בה" (משפט)
מליאת הכנסתחוק ההפטרים בהוצאה לפועל / עו"ד יוסף ויצמןיוסף ויצמן, עו"ד7
"חוק השמיטה" - אחד החוקים המשמעותיים בדיני ההוצאה לפועל אושר בכנסת כהוראת שעה. עו"ד יוסף ויצמן עם מורה נבוכים מיוחד על החוק והקריטריונים, תוקף החוק והזכויות השונות (טור משפטי)
האם ניתן לתבוע את קווי הנייעס "המצנתקים"?האם ניתן לתבוע את קווי הנייעס "המצנתקים"?עו"ד לירן דדו11
הטלפון מצלצל והשיחה מתנתקת? נדמה כי אין מי מאתנו שלא נתקל בתופעה המכונה שיטת ה"צינתוק" או "צילתוק", שנעשית לא אחת ע"י קווי נייעס החרדיים. האם ניתן לתבוע אותם? (טור משפטי)
עו"ד מנחם מושקוביץ (צילום: יח"צ)כך ניתן למנוע לפי החוק אפלייה של עובדים חרדיםעו"ד מנחם מושקוביץ7
רק בשבוע שעבר, הגיעה אלי קבוצה של שמונה גננות שפוטרו מעבודתן עקב כך שמשרד החינוך מפקח שהגננות תקבלנה את מלוא זכויותיהן. הם שאלו מה יש בידן לעשות? הנה (משפט)
אילוסטרציהכתושים ורמוסים / דעהאורי קינן, עו"ד2
יום יום עוסקת המשטרה בחקירות, ברובן ה"נכתשים" בני אדם תחת עול החקירה וההדלפות לתקשורת ולא שמעתי הרהורי חרטה • עו"ד אורי קינן, מ"מ ראש לשכת עורכי הדין, בעקבות התאבדות ברכה (דעה)
העימות הקשה בין ברכה והרב פינטוהעימות הקשה בין ברכה והרב פינטוכיכר השבת101
על רקע התאבדותו של תנ"צ אפרים ברכה, הנה תמלילי העימות בינו לבין האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו, שמטיח בו כי הוא נטל ממנו כספים רבים. ברכה מנסה להכחיש (אקטואליה)
אולמרט וזהר בבית המשפטאולמרט ערער על ההרשעה בטלנסקיכיכר השבת
ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט הגיש היום ערעור לבית המשפט העליון על הרשעתו בתיק טלסנקי - מעטפות הכסף. בנוסף, הוא מבקש עיכוב בביצוע עונש המאסר (משפט)
כותב השורות, ישראל כהןהאמת יוצאת לאורישראל כהן34
האמת תמיד יוצאת בסוף לאור, גם אם באיחור רב, וגם אם לאחר פסק דין לא ברור של שנה בכלא עבור אדם חולה. מדוע במשך שנים סרבו הגורמים הרלוונטיים להאזין לרב פינטו? (דעות)
אגרות ביהמ"ש לענייני משפחהאגרות ביהמ"ש לענייני משפחהיוסף ויצמן, עו"ד3
כל העת דיברו על העדפה של ערכאה בענייני משפחה על בסיס אופי ההרכב. זה הזמן לעשות מחשבה מחודשת על מרוץ הסמכויות ובחירת הערכאה הנוחה לאחד מהצדדים (טור משפטי)
תקיפת החיילנסגר התיק נגד השוטר שהכה אתיופיאהרן רבינוביץ8
היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין הורה על סגירת החקירה נגד השוטר שתועד מכה חייל אתיופי, תיעוד שהצית את מחאת האתיופים: "לא נמצא יסוד למניע גזעני"(משפט)
"וינשטיין בילה ביאכטה של פישר""וינשטיין בילה ביאכטה של פישר"צביקה גרוניך5
בערוץ 1 נחשף כי היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין בילה ביאכטה הפרטית של רונאל פישר, בזמן היותו עו"ד פרטי, אך לא דיווח על כך. "אין יחסים אישים קרובים"(משפט)
הסתרת האמת מערב להלוואההסתרת האמת מערב להלוואהיוסף ויצמן, עו"ד1
אדם אשר בנו היה זקוק להלוואות מהבנק פנה לגיסו בכדי שיירתם לעזרה ויחתום על ערבות לטובת אחיינו. אך כאשר הבנק ביקש לגבות מהערב את ההלוואה, הוא התנגד (טור משפטי)
רשלנות משטרתיתרשלנות משטרתיתיוסף ויצמן, עו"ד7
התלוננתם במשטרה ולא נעניתם? המשטרה בחרה להחמיץ את ההזדמנות לסיים את הטיפול בתלונה שהגשתם? אל תהססו להתלונן. מגיע לכם לקבל שירות בזכות ולא בחסד (טור)
כסףבעקבות דומב: כך תזהו עוקץ פיננסייוסף ויצמן, עו"ד11
סיפורו של יעקב דומב שנמלט מישראל והותיר אחריו מאות משפחות ואברכים ללא כסף, איננו הפעם הראשונה בה חרדים נופלים עם עסקנים מפוקפקים. כך תזהו נורות אזהרה (טור,משפט)
אילוסטרציההטעויות של תאגידי המיםעו"ד יוסף ויצמן2
מי מאיתנו לא מקבל לעתים דרישת תשלום בדואר רשום בגין חוב לעירייה או תאגיד מים? ובכן, האם בדקתם פעם את האותיות הקטנות שבדרישת התשלום? טור משפטי (חדשות)
אילוסטרציההסרת כישופיםיוסף ויצמן, עו"ד6
האם מצג שווא בכל הנוגע להסרת כישופים, טיפול בעין הרע או הבטחות שונות לבריאות, זוגיות וכדומה, היא עילה להגשת כתב אישום? עו"ד יוסף ויצמן עושה סדר (טור משפטי)
נפילה בתרגיל עוקץ / טור משפטינפילה בתרגיל עוקץ / טור משפטייוסף ויצמן, עו"ד3
לפני עסקה חשובה נהוג לפנות לייעוץ משפטי. כאשר העסקה מתבררת כמעשה תרמית, ועורך הדין לא איתר את "העוקץ", האם תושת על עוה"ד אחריות לתשלום פיצויים? (טור משפטי)
חיסיון עורך דין לקוח מול חקר האמתחיסיון עורך דין לקוח מול חקר האמתיוסף ויצמן, עו"ד4
כנות, פתיחות, שקיפות ואמינות הם מהעקרונות החשובים ביותר במערכת היחסים שבין לקוח ועורך דינו. האם החיסיון הוא זכות מוחלטת אשר אף חקר האמת נסוג לפניה? (טור משפטי)
אילוסטרציהרכב חברה נגנב, מי אחראי?יוסף ויצמן, עו"ד2
מעסיקים רבים מאפשרים לעובדיהם לעשות שימוש בציוד העסק מחוץ לעבודה, אך מה קורה כאשר נגרם נזק בלתי הפיך לציוד, למשל, כשרכב החברה נגנב מהעובד (טור משפטי)
פיצויים בעקבות אובדן קברפיצויים בעקבות אובדן קבריוסף ויצמן, עו"ד3
מהו הדין לגבי סיטואציה בה לא ניתן לאתר קבר ונשמטת היכולת של בני המשפחה לפקוד את יקירם שהלך לעולמו? האם מדובר בעילה לפיצויים ומה עמדת ביהמ"ש (טור משפטי)
אילוסטרציהצ'ק ללא כיסוי, זו עבירה פלילית?יוסף ויצמן, עו"ד12
האם צ'ק ללא כיסוי הוא עבירה פלילית, איך מבטלים צ'ק והאם תמיד מדובר בעבירה פלילית? רגע לפני ההסתערות על החנויות לקניות של ערב חג, מידע חשוב (טור משפטי)

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

עדכונים
כיכר facebook
ד"ר אריה ליבוביץ', עו"ד ונוטריון
ד"ר אריה ליבוביץ', עו"ד ונוטריון
ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ
כ"ו בשבט תשעח
ד"ר אריה ליבוביץ, עו"ד ונוטריון.
ד"ר אריה ליבוביץ, עו"ד ונוטריון
על מטבעות וירטואליים: הזמן להגעה להסדרי מס
י"ט בשבט תשעח
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
עובדת חרדייה? אל תתני שיפלו אותך
י"ט בשבט תשעח18