ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרטההכרעה: זקן תעיד נגד אולמרט?קובי רוזן
מועד הכרעת הדין הסופית במשפט הולילנד, נקבע למחר. היום יקבע השופט האם לזמן את שולה זקן לעדות מחודשת ולאשר למשטרה לחקור את אולמרט בחשד לשיבוש (חדשות)
אהוד אולמרטדרמה: ההכרעה ב'הולילנד' תידחה?יוני גבאי
נציגי הפרקליטות הגישו לבית המשפט בקשה דחופה, בה הם מבקשים להגיש את העדויות החדשות כנגד אולמרט ולזמן את שולה זקן להעיד: "להוציא את האמת לאור" (משפט, ארץ)
יש עסקה: 11 חודשי מאסר לזקןיש עסקה: 11 חודשי מאסר לזקןישי כהן1
שולה נגד אהוד: שני הצדדים התפשרו והגיעו ככל הנראה להסכמה כי שולה זקן תרצה 11 חודשי מאסר ובתמורה הפרקליטות תוכל להשתמש בחומרים שלה נגד אולמרט (חדשות)
שולה זקןהערכה: זקן מסרה "קלטת מפלילה"קובי רוזן
המגעים בין שולה זקן, ראש לשכתו לשעבר של אהוד אולמרט, לפרקליטות הואצו. הערכות: זקן מסרה קלטת שמפלילה לכאורה את אולמרט בניסיון להדיח את זקן מעדות כנגדו (משטרה)
סילבן שלוםהערכה: התיק נגד סילבן שלום ייסגרקובי רוזן
לאחר שלא הצליחו במשטרה להשיג תלונות נוספות על מעשים חמורים כנגד השר סילבן שלום, מסתמן כי היועץ המשפטי לממשלה יורה בסוף השבוע לסגור את התיק כנגדו (משטרה)
גרוניס מקבל את הדו"ח מדיו של ריבליןהתלונות המביכות כנגד שופטי ישראלקובי רוזן3
איך נראים השופטים שלנו? מטיחים עלבונות באזרחים, זלזול בוטה בניצולת שואה הממתינה שמונה שנים למתן פסק דין בעניינה, וסחבת בלתי נסבלת בגלל "עומס בעבודה" (משפט)
המחסומים בגשרנפתח הגשר מהסינמה סיטי לעליוןקובי רוזן
הוסרו המחסומים בין אזור בית המשפט לעליון למתחם הסינמה סיטי בירושלים, שהוצבו במקום בהוראת נשיא בית המשפט העליון אשר גרוניס בטענה לזילות המוסד הממלכתי (בארץ)
ח"כ מוחמד ברכהח"כ ברכה הורשע בתקיפת פעיל ימיןישי כהן
בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע את ח"כ מוחמד ברכה, ממפלגת חד"ש, בתקיפת פעיל ימין לפני כשמונה שנים במהלך הפגנת שמאל שהתקיימה בכיכר רבין בתל אביב (אקטואליה)
כתב אישום: מחבל דקר אברך בגרזןכתב אישום: מחבל דקר אברך בגרזןיוני גבאי
פרקליטות מחוז ירושלים הגישה כתב אישום נגד המחבל עזיז עוויסאת (49) תושב מג'בל מוכבר במזרח ירושלים, באשמת ניסיון רצח של אברך וחיתוך צינורות גז בירושלים (משטרה)
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרהאב הבית במעון נתניהו: הושפלתיקובי רוזן15
מני נפתלי, אב הבית במעון רה"מ, הגיש תביעה אישית כנגד נתניהו ורעייתו, המתארת מסכת השפלות ואף אמירות גזעניות מצד רעיית ראש הממשלה. לשכת נתניהו: "הכפשות" (משפט)
ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרטאולמרט על עדות זקן: אסופת שקריםיוני גבאי
פרקליטי רה"מ לשעבר אהוד אולמרט, כינו את עדותה של שולה זקן כ'אסופת שקרים', הדברים הופיעו במסגרת תשובה לעתירה נגד ההחלטה שלא לקיים עם זקן עסקת טיעון (משפט, בארץ)
אישום נגד בעל כלב שנשך ופצע ילדאישום נגד בעל כלב שנשך ופצע ילדקובי רוזן
הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד תושב העיר שדרות, בעל כלב מסוג רועה שנשך ילד בן 8, ופצע אותו. לבעל הכלב מיוחסות עבירות של מעשי פזיזות ורשלנות, ועבירות החזקה (בארץ)
הגיש תביעת דיבה נגד יתד נאמן: יואב ללוםללום: 'יתד נאמן' ביצעו בי רצח אופיקובי רוזן21
יואב ללום, מי שעל שמו רשומים מאבקים פנימיים רבים בתוככי המגזר החרדי, לא עוצר ותובע מעיתון "יתד נאמן" מאות אלפי שקלים: "ביצעו בי רצח אופי והכתימו את שמי" (משפט)
איציק חזןרוצח בני הסה נידון למאסר עולםישראל כהן1
בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום על רוצחו של יו"ר חברה קדישא בחיפה בני הסה לפני 3 שנים, עונש של מאסר עולם בגין ביצוע עבירת רצח בכוונה תחילה והחזקת נשק (אקטואליה)
אוחיון והכיפה השחורה על ראשוהכיפה לא עזרה: אוחיון הורשע ברצחקובי רוזן10
בית המשפט הרשיע את עדן אוחיון ברצח גדי ויכמן וגזר עליו מאסר עולם • אלמנתו של ויכמן הביעה שביעות רצון מההכרעה ומגזר הדין וציינה כי אוחיון הוא "מפלצת" (משטרה ומשפט)
שולה זקןשולה זקן לא תשמש כעדת מדינהיוני גבאי
משרד המשפטים הודיע כי המגעים מול עורכי דינה של שולה זקן לא יימשכו. "זאת על אף הדברים שמסרה בעניין מעורבותם של אחרים בביצוע עבירות" אמרו במשרד המשפטים (ארץ)
אלי כהן ואבוטבולאבוטבול לאלי כהן: "אתבע אותך"צביקה גרוניך3
פוסט שפרסם אלי כהן בפייסבוק, הביא לדרישה להתנצלות מצד משה אבוטבול לצד איום להגיש תביעה נגדו. "מקווים שהרגישות של אבוטבול ואנשיו תופנה כלפי השמצות של חרדים" (ארץ)
שולה זקןשולה זקן תעיד כנגד אהוד אולמרטכיכר השבת2
סופי, שולה זקן תעיד נגד אהוד אולמרט. זקן סיכמה עם פרקליטיה, עורכי הדין עופר ברטל ודב כהן-גלעד כי תעיד נגד רה"מ לשעבר אהוד אולמרט בפרשת הולילנד (משפט)

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

כיכר facebook
הלכת 'דרעי ופנחסי' חייבת חישוב מסלול מחדש
עו"ד גדליהו בן שמעון
הלכת 'דרעי ופנחסי' חייבת חישוב מסלול מחדש
א' בכסלו תשפ6
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
אמון הציבור במערכת החוק והמשפט קרס
י"ב בחשוון תשפ12
האם 'תיק 4000' עומד בפני קריסה סופית?
כיכר השבת
האם 'תיק 4000' עומד בפני קריסה סופית?
ט' בחשוון תשפ8