עומר..  569688..  gur  TKU; VGUKO
אילוסטרציההקבלן החשוד בחטיפה: "גם לי יש ילדים"יוחנן בלייך
אחמד אל-נקיב, שנעצר בימים האחרונים לאחר שנחשד במעורבות בחטיפת כרים ג'ומהור בן ה-7 בקלנסווה, הכחיש כל קשר לחטיפה • "אני לא מסוגל לחטוף", טען (חוק ומשפט)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה"הרב" הקונסרבטיבי עוכב על עריכת חופותיוחנן בלייך9
בשעה 05:00 בבוקר דפקו שוטרים על פתח ביתו של דב חיון, "רב" קונסרבטיבי שבית הדין הרבני בחיפה התלונן נגדו בטענה כי סידר חופה ללא אישור, כפי שהחוק מחייב (משטרה)
השופטת פוזננסקי-כץ ותכתובת המסרוניםהשופטת שהדליפה לחוקר הודחה מתפקידהאלי רוטמן12
פרשת המסרונים: רונית פוזננסקי קיבלה את העונש הכבד ביותר שיכול ביה"ד למשמעת לשופטים להטיל, הדחה מיידית מתפקידה, בעקבות הפרשה שהסעירה את המדינה (משפט)
הכניסה לכלא מעשיהו. ארכיוןגם 9 חודשי מאסר יומרו לעבודות שירותישי כהן
מליאת הכנסת אישרה את הצעת חוק העונשין של ח"כ אחמד טיבי הקובעת כי תוארך תקופת המאסר שניתן יהיה להמיר בעבודות שירות לתשעה חודשים. 79 ח"כים תמכו (אקטואליה)
עישון סיגריה סיגריותאושרה בוועדה: הצע"ח נגד פרסומות לעישוןצבי זרחיה, כלכליסט4
זאת, למעט חריגים מצומצמים בעיתונות המודפסת בצמוד למודעת אזהרה. בנוסף יוטלו הגבלות על שיווק כולל הצגת מוצרי עישון ותאסר גם מכירת הסיגריה האלקטרונית ג'ול (חוק)
ביהמ"ש העליון: הקטין מדומא ישוחרר לביתוביהמ"ש העליון: הקטין מדומא ישוחרר לביתודניאל הרץ1
מכה לפרקליטות: בית המשפט העליון קבע כי הקטין מפרשת דומא, שנמצא במעצר כבר שנתיים וחצי, ישוחרר למאסר בית בביתו, לנוכח פסילת חלק גדול מהראיות נגדו (חוק ומשפט)
אביו הנרצחים בדומא, הבוקר בבית המשפטבית המשפט שחרר את הקטין מפרשת דומאקובי רוזן10
בית המשפט המחוזי בלוד הורה לשחרר את הקטין העצור בחשד למעורבות ברצח בני משפחת דוואבשה בכפר דומא. סמוטריץ': "בית המשפט מתחיל היום בתיקון עוול קשה" (ארץ)
אילוסטרציהנפל לבור - העירייה תפצה ב-380 אלף ש"חיוחנן בלייך2
צעיר שנפצע בשנת 2005 לאחר שמעד סמוך לגינת משחקים בירושלים, יפוצה על ידי העירייה למרות שלא היא בעלת האתר - זאת מכיון שלא תיחמה את האזור בשילוט (חוק ומשפט)
רגעיה האחרונים של הנרצחת, כפי שפוענחו ע"י המשטרהרוצחי דבורה הירש לעיני ילדיה: מ"חמולת זגורי"קובי רוזן4
המשטרה התירה היום לפרסום, כי יניב זגורי ושני חברים נוספים בארגון הפשע שלו, חשודים בחיסול אשת עד המדינה טל קורקוס בבאר שבע, לעיני ילדיה, בפיצוץ מטען חבלה (בארץ)
אחת הספינות שעוקלוצו עיקול זמני הוטל על 2 ספינות פלסטיניותדניאל הרץ
ביהמ"ש המחוזי בירושלים הטיל עיקול על שתי ספינות פלסטיניות שעל פי ההערכות אמורות להיות מועברות לידי החמאס בעזה שיעשה בהן שימוש למטרות טרור (חוק ומשפט)
השופט חנן מלצרדרמה: בג"צ עצר את הבחירות לרב העיר לודישי כהן21
הפרקליטות הודיעה כי אינה מתנגדת להמשיך את קיום הליך הבחירות לרב העיר לוד, אך שלושה שופטי בג"צ קבעו היום כי יש לעצור את הליך הבחירות עד להחלטה סופית (חוק ומשפט)
קרית שומרי אמונים בירושלים"שומרי אמונים" תעביר את הדירה בטאבוכיכר השבת5
בית המשפט הורה לחייב את 'שומרי אמונים' להעביר באופן רשמי בטאבו דירה שמכרו בשנת 1961 לידי הקונה זאת לאחר שנים ארוכות של התחמקויות מצידה של החברה (חוק ומשפט)
למצולם אין קשר לנאמר בידיעה. אילוסטרציהכתב אישום: עובד חברת סייבר פגע במדינהב. ניסני1
פרקליטות המדינה הגישה הבוקר כתב אישום חמור נגד מתכנת בכיר לשעבר בחברת NSO, העוסקת בהגנה מפני תקיפות סייבר, בחשד שתכנן לפגוע בביטחון המדינה (משפט)
גונן שגב, הבוקרתמונות ראשונות: גונן שגב בבית המשפטקובי רוזן5
השר המרגל גונן שגב הגיע הבוקר לבית משפט המחוזי בי-ם שם החל משפטו. שגב מואשם בריגול לטובת איראן ובסיוע לאויב בזמן מלחמה. הדיון מתנהל בדלתיים סגורות (אקטואליה)
גונן שגבהבוקר: משפטו של 'השר המרגל' גונן שגבקובי רוזן3
בבית משפט המחוזי בירושלים יפתח הבוקר משפטו של השר לשעבר גונן שגב, המואשם בריגול לטובת איראן ובסיוע לאויב בשעת מלחמה. המשט יתנהל בדלתיים סגורות (חוק ומשפט)
בית המשפט בירושליםכיצד נעלמו התיקים מלשכת השופטת?דניאל הרץ1
המשטרה הודיעה כי תחקור את היעלמותם המסתורית של 54 תיקים פליליים בנושא הבנייה מתוך לשכת אחת השופטות בבית המשפט לעניינים מקומיים בירושלים (חוק ומשפט)
השר אריה דרעידיווח: עיתונאים חרדים מעורבים בתיק דרעיקובי רוזן41
דיווח: בפרשת החקירה נגד השר אריה דרעי מעורבים אנשי תקשורת ופרסום חרדים. על פי הדיווח, המשטרה תמליץ על כתב אישום בחשד לשוחד ברף הנמוך לצד עבירות מס (בארץ)
אילוסטרציהעבריינים הציתו אופנוע, מי חייב? // עו"ד יוסף ויצמןיוסף ויצמן, עו"ד3
עבריינים הציתו אופנוע והאש גרמה לנזק לרכוש, האם בעל האופנוע יחויב בתשלום פיצויים על הנזקים שנגרמו? עו"ד יוסף ויצמן בטור משפטי דן בסוגיה ובהכרעה המשפטית (טור)
האם החוק החדש אכן יסייע למאבק בעיגון?האם החוק החדש אכן יסייע למאבק בעיגון?כיכר השבת1
הכנסת אישרה את הצעת חוק הצעת חוק שיפוט בתי דין רבניים שתאפשר לבתי הדין לפעול גם על הנישאים בחו"ל. האם היא בעלת משמעות אמתית למעוגנים? (חוק ומשפט)
מנדלבליט ונתניהומנדלבליט: המלצות לא מחייבות כתב אישוםישי כהן1
היועמ"ש אביחי מנדלבליט התייחס לחקירות ראש הממשלה ולביקורת נגד מצד השמאל: "חושבים שאם יש המלצות - יש כתב אישום, ממש לא. רעשים" למיניהם לא השפיעו" (משפט)
אילוסטרציהטמפו: "העובדים האתיופים ישובו לתפקידם"יוחנן בלייך35
בצל הסערה התקשורתית בשל עובדים ממוצא אתיופי שלא הורשו לעבוד ביקב ברקן, החליטה ההנהלה להחזירם לתפקיד מיידית • "ישובו לעבודתם מחר בבוקר" (חדשות, חוק ומשפט)
"המשטרה רוצה להשפיע על  השופטים נגד שרה נתניהו""המשטרה רוצה להשפיע על השופטים נגד שרה נתניהו"כיכר השבת7
פרקליטים בכירים תוקפים את המשטרה והפרקליטות בשל הדלפות מתיק החקירה נגד שרה נתניהו: "המשטרה מבקשת להשפיע על דעת הקהל ודרכה על השופטים כנגד הגברת" (משפט)
מנדלבליט בכנסת היוםהיועמ"ש: ההצעה מסכנת את שלטון החוקדניאל הרץ1
בדיון סוער במיוחד בוועדת הכנסת בנוגע להצעת החוק של הממשלה אמר אביחי מנדלבליט, כי הצעת החוק הממשלתית מסכנת את שלטון החוק, גם אם לא בכוונה תחילה (חוק)
ניב אסרףעבודות שירות לשני הצעירים שביימו חטיפהדניאל הרץ3
בית המשפט גזר עונשי מאסר קלים בלבד על ניב אסרף וערן נגאוקר, שני הצעירים שביימו את חטיפתו של אסרף וגרמו לחיפושים נרחבים של כוחות הביטחון באזור חברון (משפט)
מפגינים יהודים נגד העינוייםלאחר פסילת הודאות: דרישה לשחרור הקטיןדניאל הרץ2
בעקבות פסילת ההודאות על ידי בית המשפט מאחר והן הוצאו בעינויים, ביום א' יתקיים דיון דחוף לבקשת פרקליטיו של הקטין שדורשים מביהמ"ש מיידית את שחרורו מהמעצר (חוק ומשפט)
גונן שגבתיק 'השר המרגל' קורס? שגב עדכן בכיר ביטחוניב. ניסני11
גורם ביטחוני מאשר את טענותיו של השר לשעבר גונן שגב כי עדכן בכיר במערכת הביטחון על קשריו עם סוכנות המודיעין באיראן. לדבריו, יהיה קשה להוכיח עבירת ריגול (חוק ומשפט)

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

עדכונים
כיכר facebook