ישבת רשי  משה לאון..  מתסיהו  סקרים
ההתנהלות המקוממת של בג"ץמרגיז ומדויק: כך הפכו שופטי בג"ץ לשולטיםאלי רוטמן18
על רקע העלאת 'פסקת ההתגברות' בשבוע הבא להצבעה, והמשבר הפוליטי שהיא גרמה, מופץ ברשתות החברתיות סרטון הממחיש באופן קליט מי באמת שולט במדינה • צפו (חדשות)
אהרון ברק בקמפוס החרדי באונו.אהרון ברק: "בניגוד למה שחושבים אני קרוב ליהדות"kikar.co.il בשיתוף הקריה האקדמית אונו6
נשיא בית המשפט העליון לשעבר נפגש עם סטודנטים בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו. על האפשרות ללמוד בקמפוסים חרדיים נפרדים, אמר הנשיא ברק כי הזכות ללמוד משפטים היא זכות חוקתית (חוק ומשפט, שיווקי)
מכינת בני ציון לאחר האסוןמעצר מנהל המכינה - מוצדק או פופוליסטי?כיכר השבת12
מעצרו של ראש המכינה שתלמידיה נהרגו באסון השיטפון בנחל צפית הוארך בסוף השבוע, אלא שעורכי הדין חלוקים האם מעצרו מוצדק או לא • בפנים: שני הצדדים (חוק ומשפט)
שלמה בניזרי ושי ניצןניצן דוחה את טענת עד המדינה נגד בניזריקובי רוזן52
פרקליט המדינה שי ניצן דוחה את טענות עד המדינה משה סלע המצהיר כי שיקר במהלך המשפט נגד שלמה בניזרי: "אולי הוא רוצה להסיר מעליו את סטיגמת ה'מוֹיסר" (חוק ומשפט)
לוחם מג"ב בן דרי בבית המשפטלוחם מג"ב הרג מפגין פלסטיני ויירצה מאסרדניאל הרץ6
לוחם מג"ב בן דרי שירה במפגין בן 17 בביתוניא והביא למותו הורשע בגרימת מוות ברשלנות לאחר שהחליף כדור גומי בכדור חי. בית המשפט גזר עליו 7 חודשי מאסר וקנס כספי (משפט)
אילוסטרציהתקדים: כך אישה שנרצחה תעיד נגד הרוצח שלהכיכר השבת1
אשה אמריקנית תעיד במשפט נגד האיש ששרף אותה למוות. זה נשמע לכם מוזר? זה באמת הולך לקרות באוהיו. העדות תגבה מהקלטות של עדויות שנתנה לכלי התקשורת בזמן שהיתה מאושפזת (בעולם)
מפגינים נגד העינויים בתיק, ארכיוןהפרקליטות מחקה הודאות שנגבו בעינוייםדניאל הרץ13
בצעד חסר תקדים הודיעה הפרקליטות במשפט דומא כי היא מוותרת על כמה מההודאות שנגבו בעינויים מתוך הבנה שבית המשפט צפוי ככל הנראה לפסול את ההודאות (חדשות משפט)
אלון חסן, ארכיוןמכה קשה לפרקליטות: אלון חסן זוכה לגמרידניאל הרץ3
בית המשפט בבאר שבע זיכה לחלוטין את יו"ר וועד עובדי נמל אשדוד לשעבר, אלון חסן, את מנכ"ל נמל אשדוד לשעבר שוקי סגיס ואת דוד חסן. השופט: "העדויות לא היו אמינות" (משפט)
מטוס אייר אינדיה הראשון בקו הישיר נוחת בנתב"גאל על לבג"ץ: עצרו הטיסה הישירה להודודניאל הרץ8
חברת התעופה הישראלית עתרה לבג"ץ כנגד ההיתר לחברת אייר אינדיה לקיים את הקו הישיר לישראל הזול והקצר יותר מעל סעודיה זאת למרות שאל על אינה רשאית לכך (משפט)
אסתר חיות השעתה את 'שופטת המסרונים'אסתר חיות השעתה את 'שופטת המסרונים'דניאל הרץ2
לאחר שימוע שנערך לה ועל פי החלטת בית הדין המשמעתי ובכפוף לבקשה שהגישה שרת המשפטים איילת שקד החליטה נשיאת ביהמ"ש להשעות את השופטת פוזננסקי כץ (משפט)
עאהד תמימי, נור תמימי ואמה. הסדר טיעון משולשעאהד קיבלה עונש קל; חברתה היכתה תובעאלי רוטמן24
משפטה של עאהד תמימי בת ה-17 צפוי להיגמר בהסדר טיעון בו היא תרצה רק 8 חודשי מאסר על הכאת החיילים. במהלך הדיון, סטרה קרובת משפחתה לתובע הצבאי - ונעצרה (ארץ)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבההחבילה אבדה בדואר? יש פיצויים // עו"ד יוסף ויצמןיוסף ויצמן, עו"ד2
אדם שולח לתומו חבילה לחו"ל באמצעות הדואר אבל החבילה אובדת בדרך ועמה תכולתה היקרה. האם הוא יזכה לפיצוי בגין האובדן? כיצד השולח יוכיח את שווי התכולה? (טור משפטי)
מה ניסה עורך הדין המוכר להבריח לכלא?מה ניסה עורך הדין המוכר להבריח לכלא?כיכר השבת1
עורך הדין בן ה-53 התבקש על ידי סוהרת בבית הכלא איילון להציג את מה שהוא מחזיק בידו, אולם בתגובה, בלע עורך הדין את החפץ שעורר את החשד - ונעצר (חדשות)
אילוסטרציהאזרחית זרה ביצעה ברית מילה ביתית והורשעהיוסף ויצמן, עו"ד3
אזרחית זרה, שביצעה בעצמה ברית מילה לבנה בן הארבע, תוך כדי התנגדותו ועם שימוש במספריים פשוטות שלא עברו חיטוי, זוכתה משתי עבירות והורשעה בשתיים אחרות (משפט)
שוחד: מארזים קוסמטיים ובקופסאות תמריםשוחד: מארזים קוסמטיים ובקופסאות תמריםכיכר השבת1
עד המדינה בפרשת השחיתות בישראל ביתנו העיד בביהמ"ש וסיפר על הדרכים בהן העביר סכומי עתק ללוביסט ששירת את האינטרסים שלו, ואיך פאינה קירשנבוים קשורה לכך (חדשות)
שודד ה"טודו בום" בפעולההסדר טיעון נחתם עם זוג שודדי ה"טודו בום"דניאל הרץ1
הפרקליטות הגיעה להסדר טיעון עם הזוג שביצעו יחד מקרי שוד רבים בסניפי דואר ובנק באזור המרכז זאת במטרה כדי לממן את חתונתם המשותפת. העונש עוד לא נקבע (משפט)
נשיאת בית המשפט אסתר חיותנשיאת העליון אסתר חיות הקימה צוות בדיקהדניאל הרץ5
נשיאת בית המשפט העליון, אסתר חיות, הודיעה כי הקימה צוות בדיקה בעקבות פרשת המסרונים שיבדוק את הקשרים וממשק העבודה בין התובעים לבין השופטים (חוק ומשפט)
7.5 שנות מאסר למי שזייף חשבוניות במיליונים7.5 שנות מאסר למי שזייף חשבוניות במיליוניםכיכר השבת1
הנאשם הורשע במסגרת עסקת טיעון בעבירות מס ורכוש והודה כי ביצע הונאות באמצעות חשבוניות מס בסכומים של מאות מיליוני שקלים. בנוסף ישלם מיליון ש"ח קנס (משפט)
קמיר בבית המשפטיועץ התקשורת קמיר שוחרר למעצר ביתדניאל הרץ1
אחד החשודים המרכזיים בפרשת תיק 4000 - ההטבות לבזק תמורת סיקור אוהד בוואלה, יועץ התקשורת אלי קמיר, שוחרר על ידי בית המשפט למעצר בית למשך שבוע (חוק ומשפט)
שרת המשפטים, איילת שקד, פוזננסקי-כץ והנשיאה אסתר חיות'שופטת המסרונים' הושעתה מתפקידהדניאל הרץ4
על פי המלצת נציב התלונות על השופטים החליטו שרת המשפטים איילת שקד ונשיאת בית המשפט אסתר חיות להשעות עד לבירור משמעתי את רונית פוזננסקי-כץ (משפט)
אלוביץ' וחפץ בבית המשפטביהמ"ש דחה את הערר של אלוביץ' וחפץכיכר השבת4
שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה את הערעור של שאול אלוביץ וניר חפץ בעקבות פרשת המסרונים של השופטת פוזננסקי-כץ וקבע כי השניים יוותרו בהארכת המעצר (חדשות)
חפץ ואלוביץ' בבית המשפט, היוםחפץ: "אני נרמס"; אלוביץ': "מחסלים אותי"אלי רוטמן10
אחרי שערוריית המסרונים בין השופטת לחוקר, ומול שופט חדש שמונה לדון בתיק 4000, סיפרו ניר חפץ ושאול אלוביץ' על מצבם הקשה. אך זה לא עזר להם: מעצרם הוארך (בארץ)
סטלה הנדלר בבית המשפט בהארכת המעצר הקודמתארבעה מעצורי 'תיק 4000' שוחררו לבתיהםדניאל הרץ3
בית המשפט שחרר את אור ואיריס אלוביץ' כמו גם את סמנכ"ל פיתוח בבזק עמיקם שורר ומנכ"לית בזק סטלה הנדלר למאסר בית. החוקר שחם-שביט התייצב לחקירה בעניינו (חוק ומשפט)
השופטת פוזננסקי-כץ ותכתובת המסרוניםנחשפה התכתובת המלאה בין השופטת לחוקראלי רוטמן15
הטלטלה במערכת המשפט לא פוסקת, וכעת מתפרסמת גרסת השופטת וחוקר הרשות לני"ע לתכתובת הוואטספ החשאית שחשפה לכאורה תיאום עמדות פסול ומזעזע ביניהם (חדשות)
השופטת פוזננסקי ועו"ד שחם-שביטחקירה נגד 'שופטת הוואטספ' וחוקר הרשותדניאל הרץ20
בבתיהמ"ש נחושים כנראה לנקות את הכתם שהוטל עליהם עם פרסום ההתכתבויות בין השופטת פוזננסקי-כץ לנציג הרשות לניירות ערך - וכנגד השניים נפתחה חקירה (משפט)
עו"ד דניאל ארנסטשופט בדימוס: "עדיף שהשופטת תתפטר"כיכר השבת4
השופט בדימוס, עו"ד דניאל ארנסט, מתייחס לסערת שופטת הוואטסאפ ומייעץ לשופטת פוזננסקי-כץ להתפטר, וטוען כי המעצרים בפרשת 4,000 ארוכים ולא מידתיים (חוק ומשפט)

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

כיכר facebook
ד"ר אריה ליבוביץ', עו"ד ונוטריון
ד"ר אריה ליבוביץ', עו"ד ונוטריון
ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ
כ"ו בשבט תשעח
ד"ר אריה ליבוביץ, עו"ד ונוטריון.
ד"ר אריה ליבוביץ, עו"ד ונוטריון
על מטבעות וירטואליים: הזמן להגעה להסדרי מס
י"ט בשבט תשעח
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
עובדת חרדייה? אל תתני שיפלו אותך
י"ט בשבט תשעח18