מירון  נעדרת  וואקלי  בית שמש
ויסאם זבידאת בביהמ"ש. ארכיון - עונש חמור לתושב סכנין שהצטרף לדאעשעונש חמור לתושב סכנין שהצטרף לדאעשכיכר השבת
ויסאם זבידאת מסכנין, שהתגייס לדאעש עם אשתו סברין ושלושת ילדיהם, נשלח הבוקר (חמישי) על-ידי בית המשפט המחוזי בחיפה לחמש שנות מאסר וחמישה חודשים (חדשות)
עו"ד אורי צפורי - "יהודים לא יכולים לגמול חסד עם יהודים""יהודים לא יכולים לגמול חסד עם יהודים"דניאל הרץ3
השלכות פסק דינה של השופטת אברמן-מולר גורמות לכך שבמדינת ישראל יהודים אינם יכולים להעדיף את אחיהם היהודים. עו"ד אורי צפורי מגיב להחלטת בית המשפט (משפט)
עבודות שירות בלבד לשוטר שפגע וברחעבודות שירות בלבד לשוטר שפגע וברחדניאל הרץ1
השוטר שהיה שיכור חצה רמזור אדום ופגע בהולך רגל ולאחר מכן נמלט מהמקום מבלי להזעיק עזרה למרות זאת נחתמה איתו עסקה מקלה במיוחד שמותירה אותו מחוץ לכלא (משפט)
סוגרים כלי תקשורת מסית - צה"ל  פשט על 8 כלי תקשורת פלסטינייםצה"ל פשט על 8 כלי תקשורת פלסטינייםכיכר השבת
כוחות צה"ל, שב"כ והמנהל האזרחי, פשטו הלילה על שמונה כלי תקשורת והפקה פלסטיניים החשודים בהפצת ושידור חומרי הסתה המעודדים לטרור. שני מסיתים נעצרו (חדשות)
אילוסטרציה - בני זוג רימו את אמזון וחויבו ב-1.2 מיליון דולרבני זוג רימו את אמזון וחויבו ב-1.2 מיליון דולראלי רוטמן5
שוב ושוב גנבו בני הזוג פינאן את אתר המכירות הפופולרי אמזון, בכך שרימו כי מוצרים שרכשו אינם תקינים. זה הצליח להם, באמצעות זהויות פיקטיביות. כעת הם ישלמו על זה (חוק)
זירת הפגיעו ברעננה - הפיגוע ברעננה: 17 שנות מאסר למחבלהפיגוע ברעננה: 17 שנות מאסר למחבלאלי רוטמן1
המחבל שביצע לפני שנתיים את פיגוע הדקירה ברעננה, נשלח היום ל-17 שנות מאסר. השופט התייחס ל"לינץ'" שבוצע בו בזירה כמעשה ראוי שנועד להשתלט עליו (חדשות)
תוכנת אגרון. הדמייה - הדליף את ה'אגרון': שנת מאסר לתושב ב"שהדליף את ה'אגרון': שנת מאסר לתושב ב"שאלי רוטמן8
לשלום ביליק, שהדליף את תוכנת מרשם האוכלוסין שהופצה למשתמשי אינטרנט רבים ברחבי העולם לפני מספר שנים, תוכנן תחילה עונש חמור יותר, אך מצבו הרפואי הידרדר (חוק)
אילוסטרציה - המכללה הבטיחה ולא קיימה ונקנסה // עו"ד יוסף ויצמןהמכללה הבטיחה ולא קיימה ונקנסה // עו"ד יוסף ויצמןיוסף ויצמן, עו"ד4
מכללות מקצועיות רבות מציעות לא רק השכלה אלא גם הבטחה להשמה בפועל. מכללה למקצועות האופטיקה שלא עמדה בהבטחתה, נקנסה על-ידי בית המשפט (טור משפטי)
עו"ד סוזי עוזסיני ארניה - אלימות השוטרים בהפגנה מצריכה בדק ביתאלימות השוטרים בהפגנה מצריכה בדק ביתעו"ד סוזי עוזסיני ארניה2
עו"ד סוזי עוזסיני ארניה, מי שהייתה פרקליטתו של הנשיא לשעבר קצב, בטור מיוחד ל'כיכר השבת' על אלימות השוטרים בהפגנות • "אנשי שלטון החוק צריכים לגלות איפוק" (טור)
בג"ץ הכדורגלנים. אילוסטרציה - בג"ץ הכדורגלנים: יופסקו המשחקים בשבת?בג"ץ הכדורגלנים: יופסקו המשחקים בשבת?kikar.co.il בשיתוף התנועה למדינה יהודית ודמוקרטית1
השחקנים שמיוצגים על ידי התנועה למדינה יהודית ודמוקרטית טוענים שהממשלה מבזה את בית המשפט ואת חוקי המדינה בכך שהיא מאפשרת את המשך קיום המשחקים בשבת (חוק ומשפט, שיווקי)
המחבלים בבית המשפט - הורשעו רוצחי הקורבן הראשון של גל הטרורהורשעו רוצחי הקורבן הראשון של גל הטרוראלי רוטמן2
בית המשפט המחוזי הרשיע היום חלק מהמחבלים שהואשמו ברגימתו למוות באבנים של אלכס לבלוביץ' הי"ד, בערב ראש השנה תשע"ו בירושלים - בעבירות קלות יחסית (חוק ומשפט)
השופט אליקים רובנשטיין - רובינשטיין שלח את גפני וליצמן ל'חפץ חיים'רובינשטיין שלח את גפני וליצמן ל'חפץ חיים'ישי כהן70
עם פרישתו בית המשפט העליון מתייחס השופט אליקים רובינשטיין למתקפה נגדו בעקבות ביטול חוק הגיוס ובתגובה שולח את גפני וליצמן ל'חפץ חיים' ולפיוטי הסליחות (חדשות)
כמעט גירושין בגלל פליטת פה // עו"ד יוסף ויצמןכמעט גירושין בגלל פליטת פה // עו"ד יוסף ויצמןיוסף ויצמן, עו"ד4
פקידה בבנק חשפה בפני אדם כי אשתו נטלה הלוואה בחשבונה הפרטי. השיחה גרמה לסכסוך חריף והגיעה כמעט לגירושין. כעת האישה תובעת פיצויים מהבנק (טור משפטי)
טענה כי הוא סרבן גט ותשלם 300 אלף ש"חטענה כי הוא סרבן גט ותשלם 300 אלף ש"חדניאל הרץ3
התובע תושב השומרון נאלץ לעזוב את היישוב בו התגורר ולסגור את הפיצרייה שלו לאחר שהנתבעת כינתה אותו סרבן גט וביישה אותו למרות שגם ביה"ד הודה כי אינו סרבן גט (חוק)
אילוסטרציה - רק שליש מתלונות אלימות שוטרים נחקרותרק שליש מתלונות אלימות שוטרים נחקרותדניאל הרץ1
אישומים על זריקת ניירות בפניה של אישה או על שבירת תריס וסגירת רוב התיקים על אלימות שוטרים בלא כלום אלו חלק מהבעיות שעולות בדו"ח הסנגוריה הציבורית (חוק ומשפט)
שרה נתניהו - נתניהו על החלטת מנדלבליט: יתנדף בשימוענתניהו על החלטת מנדלבליט: יתנדף בשימועישי כהן2
ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס להחלטת היועץ המשפטי לממשלה להעמיד לדין את רעייתו במסגרת פרשת המעונות ואמר: "גם זה יתנדף בשימוע" (חדשות, משפט)
שרה נתניהו - מנדלבליט הודיע לגב' נתניהו: מחר תואשמימנדלבליט הודיע לגב' נתניהו: מחר תואשמיאלי רוטמן15
אביחי מנדלבליט יזם היום פנייה לרעיית ראש הממשלה נתניהו, והודיע לה כי הוא מתכוין מחר להגיש נגדה כתב אישום בפרשת המעונות, בה היא חשודה בעבירות מרמה (אקטואליה)
קירשנבאום - החל משפטה של סגנית השר לשעבר פאינה קירשנבאוםהחל משפטה של סגנית השר לשעבר פאינה קירשנבאוםקובי רוזן
במסגרת הפרשה המסועפת צפויים להעיד למעלה מ-45 עדים. בפרקליטות מייחסים לפאינה עבירות רבות של לקיחת שוחד, בקשת שוחד, מרמה והפרת אמונים, הלבנת הון ועבירות מס (חדשות)
הארכת המעצר של נתי מור, היום - מפקד השייטת לשעבר שוחרר למעצר ביתמפקד השייטת לשעבר שוחרר למעצר ביתאלי רוטמן
מודי זנדברג, תא"ל במילואים שי ברוש ורמי טייב יועצו של השר שטייניץ, החשודים בעבירות שחיתות ב'תיק 3000', שוחררו היום למעצר ביתץ מעצרו של נתי מור דווקא הוארך (חדשות)
מני נפתלי - מני נפתלי, יריבה של שרה נתניהו: עד מדינהמני נפתלי, יריבה של שרה נתניהו: עד מדינהאלי רוטמן4
הפרקליטות הודיעה למני נפתלי, אב הבית לשעבר במעונות רוה"מ, כי היא מחשיבה את עדותו בפרשת המעונות כאילו הוא עד מדינה, היות והוא נזקק להגנה מפני הפללה עצמית (ארץ)
נפלה מבמת הצגה ותפוצה ב-242 אלף ש"חנפלה מבמת הצגה ותפוצה ב-242 אלף ש"חכיכר השבת1
תלמידת בית ספר של חב"ד נפלה לעיני כל בית הספר לפני כ-8 שנים מבימת מאולתרת משולחנות עליה נערכה הצגה בבית הספר. מאז היא סובלת מכאבים בברך שמאל (משפט)
בית הדין: אין לערוך חופה ל'יהודים משיחיים'בית הדין: אין לערוך חופה ל'יהודים משיחיים'דניאל הרץ15
בית הדין הרבני בתל אביב דן בזוג "יהודים משיחיים" שביקשו להינשא כדת משה וישראל וקבע כי עד שלא יטבלו ויקבלו עליהם את היהדות מחדש אין להשיאם על פי ההלכה (משפט)
חייל צה"ל בפעילות. ארכיון - הלילה בשכם: 500 מתפללים בקבר יוסףהלילה בשכם: 500 מתפללים בקבר יוסףכיכר השבת
כוחות הביטחון אבטחו הלילה כניסה של כ-500 מתפללים לקבר יוסף • במחנה הפליטים בלאטה ירה צה"ל לעבר חמוש, הפלסטינים דיווחו על 2 פצועים • 6 מבוקשים נעצרו (חדשות)
פדווא, המחבלת המואשמת, בעת מעצרה - סיפרה שהולכת לרופא - ויצאה לרצוח יהודיםסיפרה שהולכת לרופא - ויצאה לרצוח יהודיםכיכר השבת6
הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד המחבלת שדקרה בשבת את החסיד שחזר מתפילה בכותל המערבי. מתברר, כי היא שיקרה לבעלה שצריכה לנסוע לרופא - ויצאה לפגע (בארץ)
עו"ד שרונה תגר. - ביטוח לאומי בודק איך הילד שלך הולך לביה"סביטוח לאומי בודק איך הילד שלך הולך לביה"סעו"ד שרונה תגר4
הורים לילדים הסובלים מבעיות התנהגות קשות ומבקשים לקבל גמלה מביטוח לאומי בגין השגחה, נדרשים להוכיח בוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי שהילד לא הולך לבד לביה"ס. מי שהולך לבד נחשב למי שאינו זקוק להשגחה ולא יקבל גמלה (חוק ומשפט)
המחבל. 5 בני משפחתו יואשמו - משפחת המחבל מחלמיש ידעה על כוונותיומשפחת המחבל מחלמיש ידעה על כוונותיואלי רוטמן8
לאחר המעצר: המשטרה תגיש במהלך היום 'הצהרת תובע' לבית המשפט, נגד 5 בני משפחתו של עומר עבד אל-ג'ליל שרצח באכזריות את 3 בני משפחת סלומון בחלמיש (משפט)

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

עדכונים
כיכר facebook
ד"ר אריה ליבוביץ', עו"ד ונוטריון - ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ
ד"ר אריה ליבוביץ', עו"ד ונוטריון
ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ
כ"ו בשבט תשעח
ד"ר אריה ליבוביץ, עו"ד ונוטריון. - על מטבעות וירטואליים:  הזמן להגעה להסדרי מס
ד"ר אריה ליבוביץ, עו"ד ונוטריון
על מטבעות וירטואליים: הזמן להגעה להסדרי מס
י"ט בשבט תשעח
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
עובדת חרדייה? אל תתני שיפלו אותך
י"ט בשבט תשעח18