הצלם תבע מהעמותה הימנית 50 אלף שקלהצלם תבע מהעמותה הימנית 50 אלף שקלעו"ד נדב ארגוב, פסקדין1
צלם שגילה כי תמונה שצילם הועלתה לאתר של עמותת חֹננו", טען שכבודו נפגע בשל עיוות המסר שניסה להציג. ביהמ"ש קיבל את התביעה בחלקה וקבע: זכותו המוסרית של התובע הופרה (משפטי)
נמל אשדודועדת האיתור של נמל אשדוד תיאלץ להחליטענת רואה
בית הדין הארצי לעבודה לא הסכים להשהות את ביצוע פסק הדין בעניין הפגמים שנפלו במכרז לבחירת יועץ משפטי לנמל, והורה לבצע ניקוד חוזר בין שלושת המובילים. עם זאת, הזוכה לא ייכנס לתפקידו עד לדיון בערעור בפברואר
ג'קי בן זקןכתב אישום נגד ג'קי בן זקן בכפוף לשימועזוהר שחר לוי
פרקליטות מחוז תל אביב (מיסוי וכלכלה) הודיעה לבאי כוחו של ג'קי בן זקן כי נשקלת העמדתו לדין, בכפוף לשימוע, בעבירות מרמה והפרת אמונים בפרשה בה נחשד גם השר לשעבר פואד בן אליעזר (משפט)
הרב יאשיהו פינטו, ותנ"צ אפרים ברכה ז"להעידה נגד ברכה ונמצאה דוברת אמתאהרן רבינוביץ15
מספר ימים לפני שתנ"צ אפרים ברכה ז"ל שם קץ לחייו הגיעה למח"ש עדות של עו"ד מיכל כהן לפיה היא שמעה את ברכה מעביר מידע חסוי על מעצרים צפויים. כהן עברה פוליגרף ונמצאה דוברת אמת (חדשות)
רונאל פישררונאל פישר שוחרר למעצר ביתזוהר שחר לוי
בית המשפט העליון הורה על שחרורו של עו"ד רונאל פישר למעצר בית תחת איזוק אלקטרוני ובערבות של 300 אלף שקל. במסגרת שחרורו ישועבדו לטובת המדינה שניים מהבתים שבבעלותו (חדשות)
עו"ד דורון ברזילי50 אלף דולר ולצאת בעבודות שירותענת רואה
משפטו של מנחם מגן, מהנאשמים המרכזיים בפרשת הבנק המחתרתי בבורסה ליהלומים, חושף התנהלות מדאיגה של רשויות החוק, מהדלפת החוקר ועד הבטחת העו"ד (משפט)
הום סנטר עפולההונאה בהום סנטר: גנבו פרטי כרטיס אשראי של לקוחות - ורכשו מוצרים בעשרות אלפי שקליםזוהר שחר לוי
הוארך מעצרם של החשודים בהונאה. לפי החשד, קופאית ראשית בסניף הרשת בצמח, צילמה פרטי אשראי של 80 לקוחות והעבירה לשני חשודים שהשתמשו בפרטים לרכישות באינטרנט
רונאל פישר עו"ד רות בלום דוד"עורכי דין מבצעים עבירות כמו כל אדם אחר"זוהר שחר לוי ותומר גנון1
בראיון לכלכליסט לפני שלוש שנים אמרה עו"ד רות בלום־דוד שגם פרקליטים עשויים למעוד. אתמול היא הובאה לדיון בהארכת מעצרה, בעקבות חשד שקיבלה שוחד ושיבשה הליכי משפט בפרשה שבמרכזה עו"ד רונאל פישר

משפט

מדור משפט בכיכר השבת מביא לכם את פסקי הדין העדכניים ביותר, חדשות מעולם החקיקה פרשנות משפטית ועוד

כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
איש משפט והלכה // עו"ד יוסף ויצמן
ז' בחשוון תשעט17