השיעור של הגר"ז כהן: דיני ציצית ועטיפתוהשיעור של הגר"ז כהן: דיני ציצית ועטיפתוכיכר השבת
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי: דיני כוונת הברכות ודבר מוסר (יהדות)
השיעור של הגר"ז כהן: דיני כוונת הברכותהשיעור של הגר"ז כהן: דיני כוונת הברכותכיכר השבת
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי: דיני כוונת הברכות ודבר מוסר (יהדות)
השיעור של הגר"ז כהן: הלכות נטילת ידייםהשיעור של הגר"ז כהן: הלכות נטילת ידייםכיכר השבת
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי: הלכות נטילת ידיים (יהדות) - חלק ב'
שיעורו השבועי של הגר"ז כהן: דיני לבישת בגדיםשיעורו השבועי של הגר"ז כהן: דיני לבישת בגדיםכיכר השבת3
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי: הלכות נטילת ידיים (יהדות)
שיעורו השבועי של הגר"ז כהן: הלכות נטילת ידייםשיעורו השבועי של הגר"ז כהן: הלכות נטילת ידייםכיכר השבת
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי: הלכות נטילת ידיים (יהדות)
שיעורו השבועי של הגר"ז כהן: הלכות השכמת הבוקרשיעורו השבועי של הגר"ז כהן: הלכות השכמת הבוקרכיכר השבת
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי: הלכות השכמת הבוקר, חלק ב'(יהדות)
שיעורו השבועי של הגר"ז כהן: הלכות השכמת הבוקרשיעורו השבועי של הגר"ז כהן: הלכות השכמת הבוקרכיכר השבת1
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי: הלכות השכמת הבוקר(יהדות)
שיעורו השבועי של הגר"ז כהן: אומנות הדיבור בשלום ביתשיעורו השבועי של הגר"ז כהן: אומנות הדיבור בשלום ביתישי כהן2
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי: אומנות הדיבור בשלום בית (יהדות)
שיעורו השבועי של הגר"ז כהן: ניצול הזמן ללימודשיעורו השבועי של הגר"ז כהן: ניצול הזמן ללימודישי כהן25
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי: הנוסח המדויק של ברכות התורה (יהדות)
שיעורו השבועי של הגר"ז כהן: הלכות חנוכהשיעורו השבועי של הגר"ז כהן: הלכות חנוכהישי כהן4
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות', רב ודומ"צ שכונת אתרוג בעיר ביתר עילית • השבוע בשיעור השבועי שנמסר לאברכים: הלכות חנוכה (יהדות)
שיעור בוידאו: הלכות שביעיתשיעור בוידאו: הלכות שביעיתכיכר השבת7
כמידי שבוע, מגיש אתר "כיכר השבת" את שיעורו של הגאון הרב זמיר כהן לצפייה ישירה. והשבוע בשיעור השבועי: הלכות שביעית חלק ב' והמשך יסודות בחינוך הילדים (יהדות)
שיעור וידאו: יסודות בחינוך הילדיםשיעור וידאו: יסודות בחינוך הילדיםכיכר השבת3
כמידי שבוע, מגיש אתר "כיכר השבת" את שיעורו של הגאון הרב זמיר כהן לצפייה ישירה. והשבוע בשיעור השבועי: הלכות שביעית חלק א' ויסודות בחינוך הילדים (יהדות)
הלקחים לחיים ממעמד החופההלקחים לחיים ממעמד החופהכיכר השבת3
כמידי שבוע, מגיש "כיכר השבת" את שיעורו של הרב זמיר כהן לצפייה ישירה. והשבוע בשיעור: התייחסות ההלכתית למחלל שבת בפרהסיה בזמננו והלקחים לחיים ממעמד החופה.(יהדות)
מה  גורם לקשיים בין כלה וחמותה?מה גורם לקשיים בין כלה וחמותה?כיכר השבת6
כמידי שבוע, מגיש "כיכר השבת" את שיעורו של הרב זמיר כהן לצפייה ישירה. והשבוע בשיעור: סיבת הקשיים שבין כלה וחמותה, והלכות תלמוד תורה, צפו בשיעור (יהדות)
צפו בשיעור: הלכות 'ברכות התורה'צפו בשיעור: הלכות 'ברכות התורה'כיכר השבת7
כמידי שבוע, מגיש "כיכר השבת" את שיעורו של הרב זמיר כהן לצפייה ישירה. והשבוע בשיעור: חשיבות ברכות התורה. סיבת הברכה כשעולה לתורה אע"פ שבירך בשחרית ועוד (יהדות)
צפו: שיעור מיוחד לחג השבועותצפו: שיעור מיוחד לחג השבועותכיכר השבת4
כמידי שבוע, מגיש "כיכר השבת" את שיעורו של הרב זמיר כהן לצפייה ישירה. והשבוע בשיעור מיוחד לחג השבועות: הלכות יום טוב. וגם: עצות לשיקום מערכות הרוסות (שיעור שבועי בוידאו)
הוראותיו  של הרמב"ם לאיש ולאשההוראותיו של הרמב"ם לאיש ולאשהכיכר השבת4
כמידי שבוע, מגיש "כיכר השבת" את שיעורו של הרב זמיר כהן לצפייה ישירה. והשבוע בשיעור: זמן כדי אכילת פרס. וגם: הוראותיו השונות של הרמב"ם לאיש ולאשה, צפו בשיעור (יהדות)
השיעור השבועי: מה בין איש לאישה?השיעור השבועי: מה בין איש לאישה?כיכר השבת14
כמידי שבוע, מגיש "כיכר השבת" את שיעורו של הרב זמיר כהן לצפייה ישירה. והשבוע בשיעור: דיני כזית ומחלוקת רש"י והרמב"ם. וגם: מה בין הצרכים הנפשיים של הגבר לשל האישה (וידאו)
חדש: שיעור שבועי  של הרב זמיר כהןחדש: שיעור שבועי של הרב זמיר כהןכיכר השבת9
מהשבוע, יגיש אתר "כיכר השבת" שיעור שבועי בוידאו, אותו מוסר הגאון הרב זמיר כהן העומד בראש ארגון "הידברות" בפני אברכים. והשבוע: דיני שיעור כזית ושלום בית. צפו בוידאו (יהדות)

פינת ההלכה - עם הרב זמיר כהן

נשיא ארגון ´הידברות´ הרב זמיר כהן בשיעור שבועי בנושאי הלכה אקטואליים. כנסו עכשיו וקבלו את שיעורי הרב זמיר כהן במלואם

כיכר facebook