שערי מט"ח:4.20  $3.63  

מנות עיקריות לפסח

רולדת בשר עגל חגיגית במילוי עשבי תיבול ואגוזיםמתכונים לפסח 2016רולדת בשר עגל חגיגית במילוי עשבי תיבול ואגוזיםכן, זה בדיוק איך שזה נשמע: בשר עגל משובח ממולא בתערובת עשבי תיבול צלוי עד להשחמה טובה שמגישים עם רוטב יין מצומצם. ואם אתם חושבים שמסובך להכין את זה - טעיתם. מתכון לרולדת בשר עגל במילוי עשבי תיבול ואגוזים - כשר לפסח (מתכונים לפסח, אוכל)
עוף אפוי ברוטב תפוחי עץ מתקתקמתכונים לפסח 2016עיקרית לחג: עוף אפוי ברוטב תפוחי עץ מתקתקקודם מבשלים את רוטב התפוחים, ואז אופים יחד עם העוף לשעת איכות שמוציאה מהשניים רק דברים טובים והתוצאה טעימה במיוחד. מתכון לעוף אפוי ברוטב תפוחי עץ - כשר לפסח, גם למחמירים ביותר (מתכונים לפסח, אוכל)
קציצות עוף ברוטב אדום לפסח ללא שרויה, קטניות ותבליניםמתכונים לפסח 2016ללא שרויה, קטניות או תבלינים: קציצות לפסחחייבים להודות: ככל שאנחנו יותר אשכנזים ויותר חרדים, כך אופציות המטבח שלנו הולכות ופוחתות. שרויה אין, קטניות אין, תבלינים אין. מה כבר נשאר להכין? מתכון לקציצות עוף ברוטב אדום לפסח ללא שרויה, קטניות ותבלינים (מתכונים לפסח, אוכל)
חזה עוף ממולא עטוף בפסטרמהמתכונים לפסח 2016מיוחד לפסח: חזה עוף ממולא עטוף בפסטרמהמנה מרשימה שלא באמת מסובך להכין: מתכון לחזה עוף ממולא עטוף בפסטרמה ומבושל ברוטב עדין של שום ועגבניות. מילות המפתח כאן זה סבלנות ודיוק, והתוצאה יפה כל כך ששווה לפתוח איתה את שולחן חג הפסח (מתכונים לפסח, אוכל)
געפילטע פיש חגיגי ומיוחד לפסחמתכונים לפסח 2016געפילטע פיש חגיגי ומיוחד כשר לפסחמתכון לגעפילטע פיש חגיגי ומיוחד שיככב בארוחת החג שלכם. מנת פתיחה מסורתית בטעם עדין ונפלא שאי אפשר לסרב לה. להשלמה: מגישים לצד חריין (מתכונים, אוכל)
געפילטע פיש כשר לפסחמתכונים לפסח 2016איך להכין געפילטע פיש טעים וכשר לפסחהכנת הגעפילטע פיש בפסח שונה מימות השנה, אז איך מכינים את המנה המסורתית הזו בחג, בלי לוותר על הטעם? הנה מתכון לגעפילטע פיש כשר לפסח - קציצות קרפיון טעימות שיפארו את סעודת החג שלכם (מתכונים לפסח, אוכל)
פילה מושט בציפוי קריספי מתפצפץמתכונים לפסח 2016פילה מושט בציפוי קריספי מתפצפץ לחג הפסחפסח, או בשמו השני - חג האלתורים, דורש מאיתנו להיענות ללא מעט אתגרים קולינריים ולארגן מנות חג מרשימות בלי להשתמש ביותר ממחצית המרכיבים הקבועים, אבל הנה מנה שמצליחה לדלג באלגנטיות על הקשיים: מתכון לפילה מושט בציפוי קריספי מתפצפץ - כשר לפסח (מתכונים לפסח, אוכל)
סלמון בתנור עם ריבת בצלמתכונים לפסח 2016זו הדרך הכי טעימה להגיש את הסלמון בפסחזו כנראה הדרך הכי טעימה להגיש את הסלמון בפסח: מתכון לסלמון בתנור עם ריבת בצל - מנת פתיחה במתיקות מעודנת, פשוטה להכנה וקוצרת מחמאות בגלל המראה המרשים (מתכונים לפסח, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים