טראמפ  7 חודשים..  אב השלישיה  אברהם פריד..
המגהץ החדש: קוביות קרחאדים וקרח: 6 דרכים מהירות לגהץ בלי מגהץכיכר השבת5
מכירים את זה שהתארגנתם בקפידה, ורגע לפני שיצאתם גיליתם קמט סורר בחולצה? לא עוד. הנה 6 דרכים מהירות לגהץ בלי מגהץ • כן תצטרכו בהישג יד: קומקום, קוביות קרח ועוד כמה דברים מפתיעים (סטייל)
כלי מטבח - גם להם יש תאריך תפוגהמתי מחליפים: 6 כלי מטבח עם תאריך תפוגהכיכר השבת1
חזקים ואיכותיים ככל שיהיו, גם לכלי המטבח יש תאריך תפוגה. מדריך: 6 כלי מטבח שחייבים להחליף פעם בתקופה, אחרי שיכולת העבודה שלהם פגה, הם יעילים פחות ואף עלולים לגרום נזק בריאותי (סטייל)
מצעים. התייחסו אליהם בכבודלייבש ולקפל הפוך: 7 דרכים להרוס מצעיםכיכר השבת2
אנחנו מבלים איתם לא מעט זמן מחיינו, הם עולים לא מעט וזקוקים לתחזוקה מתמדת. עשה ולא תעשה: כך תשמרו על המצעים רכים, שלמים ונקיים מכתמים לאורך זמן (סטייל)
המטרה: מגירת חולצות מסודרת. כך תעשו את זה נכוןתגלגלו: הטריק שינצל כל סנטימטר בארון הבגדים שלכםכיכר השבת13
סובלים מבלגן וחוסר מקום במגירת החולצות? הנה טריק פשוט שיפתור את שתי הבעיות, וינצל כל סנטימטר בארון הבגדים ב-4 שלבים בלבד. צפו ותלמדו (סטייל)
הגלידה טעימה כל כך שגם הבגדים החליטו לנסות אותה7 טיפים להסרת כתמי קיץ בקלותכיכר השבת4
הקיץ מביא איתו אתגרי כביסה לא פשוטים מקרם הגנה שטפטף על כיסאות הרכב בדרך לים ועד לעיגולי זיעה מטרידים • לגזור ולשמור: 7 טיפים להסרת כתמי קיץ בקלות (סטייל)
סידור שולחן לפי הכללים - זה לא מסובךאחת ולתמיד: המזלג בצד שמאל?כיכר השבת8
צריכים לערוך שולחן לסעודה, ולא בדיוק יודעים איפה למקם את הכוסות ומה הצד הנכון לסכו"ם? לא עוד • מדריך חובה למארחים בחג: כך מסדרים את השולחן לפי כל הכללים (סטייל)
אם הבגד לא מרגש, היפני לא ישאיר אותו בארוןהיפטרו מבגדים שלא מרגשים אתכםחיה כהן4
שיטה "משנה-חיים" מיפן שהפכה פופולרית מאוד בעולם, קובעת: ארגון החפצים בבית חייב להיעשות באופן רגשי, ואם הפריט לא מעורר בכם אושר או שמחה - היפטרו ממנו (סטייל)
תה. חומר ניקוי יעיל במיוחד, מסתבר9 חומרי ניקוי מוזרים אך יעילים לביתכיכר השבת15
איך אתם מבריקים את כלי הכסף, מצחצחים אגרטלים ומרחיקים ריחות רעים מהבית? מלבד חומרי הניקוי הרגילים, הנה 9 חומרים בלתי צפויים אך יעילים מאוד בניקוי הבית (סטייל)
כך שומרים על תכשיטים4 דברים שאסור לעשות עם תכשיטיםכיכר השבת6
אי אפשר בלעדיהם, אבל אם לא תתייחסי אליהם כראוי, מהר מאוד תישארי בלעדיהם, או לפחות עם גרסה עלובה של המקור • 4 דברים שפשוט אסור לך לעשות עם תכשיטים (סטייל)
פתרונות מבריקים לאחסון, סידור ושמירה על תכשיטים שכל אחת חייבת לדעתפתרונות מבריקים לאחסון תכשיטיםכיכר השבת
מה עושים עם כפתורים מיותרים ולמה את צריכה תמיד אבקת טלק וסיכה משרדית בהישג יד • פתרונות מבריקים לאחסון, סידור ושמירה על תכשיטים שכל אחת חייבת לדעת (סטייל)
הסוד נמצא בפינות. לקפל סדינים כמו שצריךצפו: טריקים לקיפול מצעים בקלותכיכר השבת1
מסתבכים עם הגומי של הסדין? מתקשים להחליף את הציפה לשמיכה? צפו בטריקים שילמדו אתכם איך לקפל מצעים בקלות ובמהירות, והארון שלכם ייראה אחרת (סטייל)
עד לשנה הבאה. הכן הארון לקיץסוף עונה: טיפים לאחסון בגדי החורףדינה פלר2
הקיץ כבר כאן, אך מדפי הארון עדיין מלאים בסוודרים ומעילים? כך תאחסנו באופן נכון את בגדי החורף עד לפעם הבאה, ותכינו את הארונות לקראת העונה החמה (משפחה, בבית)

נקיון וארגון

מדריכים וטיפים חכמים לניקיון הבית וארגון הבית בקלות, כדי להפוך את הבית למקום נעים ומזמין.

כיכר facebook